PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در آنلاین بازی کردن Company of Heroes

Mars 22
07-11-18, 05:47
سلام دوستان

من چند ماه پیش CD KEY اورجینال بازی Company of Heroes رو خریدم و بدون مشکل توی استیم ثبتش کردم و بعد دانلود هم بدون هیچ مشکلی برای 30-40 روز آنلاین بازی کردم . مشکل اولش از جایی شروع شد که دیگه اصلا نمی تونستم بازی های 1v1 رو بازی کنم و باید حداقل دو نفر توی هر بازی بودن تا من بدون مشکل join بشم و بازی هایی هم که بیش از دو نفر توش بودن رو هم گاها باید یکی دو بار میومدم بیرون و دوباره join میشدم . با همه ی این مشکل ها هنوز تونستم تا 2-3 ماه به همون روال بازی کنم تا دو روز قبل که اصلا نمیتونم بازی کنم . توی هر بازی ای میرم توی لابی بازی Bugged میشم و هیچ کاری نمیتونم بکنم و اگه بازی شروع بشه هم نیروها و ... هیچ حرکتی نمی کنن .

شرمنده طولانی شد ، خیلی جاها توی نت دنبال راه حل گشتم و چیزی پیدا نشد و چون هیچ ایرانی ای ندیدم این بازی رو آنلاین کنه اینجا مطرح کردم .

در ضمن ، مشکل مربوط به کامپیوتر و ویندوز و ... نیست . روی دو تا کامپیوتر با دو ویندوز مختلف چک کردم و فایروال هم غیرفعال کردن و تا پورت فورواردینگ هم رفتم ولی تغییر ایجاد نشد .

ممنون میشم اگه راهی به ذهنتون میرسه یا قبلا این مشکل رو داشتید کمک کنید .

Mehrdad.A 88
07-11-18, 09:38
شاید دو هفته ای میشه منم اصلا نمیتونم بازی کنم، مخصوصا این دو سه روز اخیر. (البته با وی پی ان مشکلی نداره)
مشکل من اینه: Only the registered members can see the link

فک کنم بخاطر حمله سایبری باشه چون حتی سایت های داخلی رو هم با وی پی ان مجبورم باز کنم.