PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمای خرید کیبورد لبتاب lenovo z500

maahdi
28-10-18, 17:22
سلام من کیبورد لبتابم خراب شده دقیقا نمی دونم چرا ولی بعضی از کلیداش کار نمیکنه هر مغازه ای هم بردم میگه باید عوض بشه تو یزد هم جایی پیدا نکردم داشته باشه باید از تهران سفارش بدم ولی نمیدونم از کدوم سایت سفارش بدم که مطمن باشه ذو تا سایتی که دارن مفداد ای تی و iranfso می خواستم ببینم شما چی پیشنهاد میدین؟

AMD>INTEL
28-10-18, 17:33
سلام من کیبورد لبتابم خراب شده دقیقا نمی دونم چرا ولی بعضی از کلیداش کار نمیکنه هر مغازه ای هم بردم میگه باید عوض بشه تو یزد هم جایی پیدا نکردم داشته باشه باید از تهران سفارش بدم ولی نمیدونم از کدوم سایت سفارش بدم که مطمن باشه ذو تا سایتی که دارن مفداد ای تی و iranfso می خواستم ببینم شما چی پیشنهاد میدین؟

فروشگاه افق iranfso میتونی تلفنی یا اینترنتی هم خرید کنید

maahdi
13-11-18, 19:22
سلام من کیبورد رو از سایت اقق سفازش دادم بعد از این که کیبورد رو به لبتاب وصل میکردم تصویر مانیتور قطع و وصل میشد :1. (28):
بعد چند بار زنگ زدن و جنگ و سر وصدا کیبورد رو پسشون دادم اخرشم بهم گفتن کیبورد سالمه 16 هرارتومن پول پست رو هم پس ندادن. گفتم بگم که کسی از این سایت خواست کیبورد z500 خواست بگیره این سایت رو بهش پیشنهاد نکنین

AMD>INTEL
13-11-18, 20:04
سلام من کیبورد رو از سایت اقق سفازش دادم بعد از این که کیبورد رو به لبتاب وصل میکردم تصویر مانیتور قطع و وصل میشد :1. (28):
بعد چند بار زنگ زدن و جنگ و سر وصدا کیبورد رو پسشون دادم اخرشم بهم گفتن کیبورد سالمه 16 هرارتومن پول پست رو هم پس ندادن. گفتم بگم که کسی از این سایت خواست کیبورد z500 خواست بگیره این سایت رو بهش پیشنهاد نکنین

دوست عزیز
من حدود 10 سال از این فروشگاه خرید میکنم . دوستان دیگری هم از همین انجمن یا همکارهای من هم خرید کردند . این پریدن تصویر به خاطر درست وصل نکردن کابل فلت کیبرد هست . من به صورت ناشناس هم معرفی میکنم که بعدا حرفی پشت سر من نباشه .
این فروشگاه قویترین و کاملترین سورس لپتاپ در سطح کشوره . اگر از یک شخص وارد کمک میگرفتید برای نصب نیازی به برگشت کالا نبود .

m@hammad
13-11-18, 22:05
منم چند بار از افق حضوری و اینترنتی خرید کردم. کارشون درسته

مشکل از جای دیگه بوده. جنس خراب نمیفرستن