PDA

مشاهده نسخه کامل : معرفی و بررسی مادربورد Abit IP35 Pro

Shahryar
08-09-07, 16:22
معرفی و بررسی مادربورد Abit IP35 Pro

Only the registered members can see the link

پساز معرفی چيپست قدرتمند P35) با اسم رمز (Bearlake توسط کمپانیIntel و بهينه سازی های بزرگی کهIntel در قسمت Memory Controller اين چيپست انجام داده،کمپانیهای صاحب نو آوری در عرصه ساخت Motherboard با شوق فراوانی رو به ساخت Motherboard های High-End برای اين چيپست قدرتمند آورده اند. در این مقاله قصد معرفی ، بررسی و نتیجه گیری مادربودرAbit IP35 Pro را داریم .

لینک مقاله : ( برای دیدن مقاله از فهرست مطالب از بالای سایت استفاده کنید ) :

Only the registered members can see the link

موفق باشید
شهریار:1. (26):

Galaxy
08-09-07, 16:35
خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی عالی !!!!!!

ممنون
سپهر

M A H R A D
08-09-07, 19:56
بسیار عالی بود

فقط یه نکته اینکه حجم عکسها خیلی بالاست ... مثلا صفحه " نگاهی نزديک به Abit IP35 Pro " چیزی حدود 2 مگ حجم داره!

Shahryar
08-09-07, 20:16
چشم با حمید عزیز صحبت میکنیم امروز خودمم هم این موضوع را حس کردم ...

موفق باشید
شهریار

M A H R A D
08-09-07, 20:20
خب جا داره که از زحمات آقای حمید ناجی (HamidFULL) برای تهیه این مقاله و همکاری ایشون با ما تشکر کنم Only the registered members can see the link

انشالله باز هم شاهد همکاری ایشون باشیم Only the registered members can see the link

==========

به نظر من uGuru میتونه یه تحول به حساب بیاد چرا که یک تکنولوژی بسیار عالی و بدرد بخوریه که خیلی به کمک کاربرا ( مخصوصا اورکلاکرها ) میخوره

OTES هم که دیگه توی تستها هم خوب جواب داده و تونسته دمای قطعات رو حتی در حالت اور در حد مطلوبی قرار بده

و یک ویژگی جالب دیگه امکان تعریف اور برای هر برنامه است ... مثلا در هنگام اجرای برنامه پریمیر پردازنده تا فلان قدر اتومات اور بشه ، به نظرم فوق العاده است!

باز هم از زحمات آقا حمید تشکر میکنم

سپاس Only the registered members can see the link

Shahryar
08-09-07, 20:33
خب جا داره که از زحمات آقای حمید ناجی (HamidFULL) برای تهیه این مقاله و همکاری ایشون با ما تشکر کنم Only the registered members can see the link

انشالله باز هم شاهد همکاری ایشون باشیم Only the registered members can see the link

==========

به نظر من uGuru میتونه یه تحول به حساب بیاد چرا که یک تکنولوژی بسیار عالی و بدرد بخوریه که خیلی به کمک کاربرا ( مخصوصا اورکلاکرها ) میخوره

OTES هم که دیگه توی تستها هم خوب جواب داده و تونسته دمای قطعات رو حتی در حالت اور در حد مطلوبی قرار بده

و یک ویژگی جالب دیگه امکان تعریف اور برای هر برنامه است ... مثلا در هنگام اجرای برنامه پریمیر پردازنده تا فلان قدر اتومات اور بشه ، به نظرم فوق العاده است!

باز هم از زحمات آقا حمید تشکر میکنم

سپاس Only the registered members can see the link

ما هم 20-50 مگ هر دفعه آپلود ، ادیت و ... کشک ؟ :1. (38)::1. (25)::1. (35):

مهراد جان همین طوری که در تاپیک معرفی مادربورد های P35 بحث کردیم یکی از بهترین گزینه ها برای خرید همین مادربورد هست ...

قیمت دقیق بازار ایرانش را اگه کسی داره بده ...

موفق باشید
شهریار:11():

M A H R A D
08-09-07, 20:58

مهراد جان همین طوری که در تاپیک معرفی مادربورد های P35 بحث کردیم یکی از بهترین گزینه ها برای خرید همین مادربورد هست ...

قیمت دقیق بازار ایرانش را اگه کسی داره بده ...

موفق باشید
شهریار:11():
شما هم خسته نباشی!

قیمتش فکر میکنم حدود 180 تومن باشه

HamidFULL
09-09-07, 20:38

خواهش ميکنم مهراد جان لطف داريد انشلا اين يک حرکت ادامه دار خواهد بود :yes:

ولی واقعاً انرژی زيادی ميباره و کار خيلی پر زحمتی هست :rules:

از زحمات شهريار جان هم خيلی ممنونم Publish کردن مقالات بدون کمک ايشون امکان پذير نيست :merci:

vbigdeli
10-09-07, 04:26
ضمن عرض تشکر از جناب آقای حمید ناجی جهت تدوین این مقاله،خدمت عزیزان این را عرض کنم که بدلیل ضعف امکانات کولینگ در ایران،خرید مادربرد های 4 فاز یا DIGITAL PWM توصیه میشه و اصلان دنبال گیگابایت یا ایسوس نباشید که البته مدل P5K کارایی بسیار عالی دارد،ولی نه با stock fan.

مادربرد بسیار خنکی هست و البته الان با این قیمت بهترین انتخابه،هر چند من خودم 225 گرفتم!(حمید دستم بهت نرسه :D)

M A H R A D
10-09-07, 21:20
ضمن عرض تشکر از جناب آقای حمید ناجی جهت تدوین این مقاله،خدمت عزیزان این را عرض کنم که بدلیل ضعف امکانات کولینگ در ایران،خرید مادربرد های 4 فاز یا DIGITAL PWM توصیه میشه و اصلان دنبال گیگابایت یا ایسوس نباشید که البته مدل P5K کارایی بسیار عالی دارد،ولی نه با stock fan.

مادربرد بسیار خنکی هست و البته الان با این قیمت بهترین انتخابه،هر چند من خودم 225 گرفتم!(حمید دستم بهت نرسه :D)
خب متاسفانه نمیشه با این کولینگهای ایران با Quad Triple حال کرد!

nVIDIA
10-09-07, 21:42
آقا حمید قیمت الانش را نگفتید ؟

M A H R A D
10-09-07, 23:30
با اجازه،

فکر میکنم چیزی حدود 180 تومن باشه

HamidFULL
10-09-07, 23:35
آقا حمید قیمت الانش را نگفتید ؟

با گارانتی اصلی 205.000 تومان با گارانتی های متفرقه 185.000 تومان

ZaRIN
15-12-07, 10:00
نمايندگي اصلي اين Abit‌ كيه تو ايران؟ آدرسي چيزي نداره؟

M A H R A D
15-12-07, 21:00
نمايندگي اصلي اين Abit‌ كيه تو ايران؟ آدرسي چيزي نداره؟
سلام ، خوش اومدید

نمایندگان ابیت در ایران یکیش شاب هست و یکی دیگه هم یونیکام هست

شاب : 021.88700850