PDA

مشاهده نسخه کامل : کمک برای dvd رایتر اکسترنال

hosin2a
22-10-18, 05:30
سلام...من به تازگی یه dvd رایتر اکسترنال مارک ایسوس خریداری کردم....و چندتا مشکل دارم...

اول بگم که مدلش SDRW08D-U هست...و متاسفانه توی اینترنت سرچ میکنم هیچ عکسی ازش نمیاره....و فقط مدل
SDRW08D2S-U موجود هست

اما مشکلاتم اینه که اولا توی خوندن DVD ها بسیار ضعیف عمل میکنه و بعضی ها رو میخونه و بعضی ها رو نمیخونه و مثلا DVD های بازی ها رو یا اصلا نمیخونه یا وسط نصب ارور میده که فایل قابل خواندن نیست...حتی میخواستم از DVD بازی ایمیج بگیرم تا از روی هارد بازی رو نصبب کنم باز وسط ایمیج گیری ارور میداد.
سرعت رایتش هم زیاد جالب نیست..و DVD هایی رو که با خودش رایت میکنم باز خودش نمیتونه بخونشون.....رفتم جایی که تهیه کردم گفت طبیعیه و همه DVD رایتر های اکسترنال چشمشون ضعیفه...
راستی گارانتی هم داره...البته نمیدونم این چیزی که گرفتم اصلیه یا تقلبی...راستی فقط یک سیم USB داره...بعضی ها شون 2 سیم USB دارن...
در ادامه تصاویری از این DVD رایتر براتون قرار میدم...
نکته جالب تر این که وقتی داخل مای کامپیوتر روی ایکن DVD رایتر کلیک راست میکنم و میرم توی پروپرتیس اصلا هیچ اسمی از ایسوس نیومده و فقط نوشته tsstcorp dvd+-rw sn-208bb و توی ریجن یا منطقه باز هیچ جایی مشخص نشده...
وقتی هم به سیستم وصلش میکنم . کلا سرعت سیستم میاد پایین و هنگ میکنه....
2 تا پیچ داشت و من بازشون کردم .زیر کاور پلاستیکی یه DVD رایتر اینترنال لپ تاب پر از خط و خش و فرو رفتگی و کثیفی بود که هیچ اسمی از ایسوس روش نوشته نبود...
دوستان حالا من نمیدونم چه کار کنم...لطفا کمکم کنید...آیا برم یه DVD رایتر اکسرنال دیگه بخرم؟ آیا برم یه DVD رایتر اینترنال لپ تاپ بخرم و برازم تو این کاور ؟ آیا ببرم محلی که خریدم و بگمش تعویضش کنه؟ اصلا قبول میکنه؟ اصلا گارانتی شرکت قبول میکنه؟ یا اصلا برم یه DVD رایتر اینترنال کامپیوتر بخرم و با تبدیل ساتا به USB وصل کنم به لپ تاپ؟
خدا لعنت کنه این شرکت هایی رو که جنس تقلبی با گارانتی میفروشن....

Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link
(Only the registered members can see the link)Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
22-10-18, 06:16
این دستگاه احتمال کپی و ریبراند شده است و قطعا ایسوس نیست

hosin2a
22-10-18, 07:15
این دستگاه احتمال کپی و ریبراند شده است و قطعا ایسوس نیست
تشکر. حالا میگی من چه کار کنم؟ 300 هزار تومن پولش رو دادم:1. (12):

P-Ravesh
22-10-18, 10:19
راستش کلاهیه که سرت رفته . خلق وخوی فروشنده هم معلوم نیست . اگه عصبی باشه با هم دعواتون میشه و آخرش هم هیچ اتفاقی نمی افته البته میتونی دستگاه رو تو سرش خرد کنی . به هرحال جامعه ماست . اگر پولت هم سوخت بزار به حساب کسب تجربه . برای خرید قطعات فقط شرکتهای معتبر یا سایتهای معتبر مثل لیون کامپیوتر یا دیجی کالا که در برابر خریدار مسئولیت پذیرند (با من که اینجور برخورد کردند) قبل از خرید تحقیقات در اینترنت و آگاهی از تجربه دیگران تا مجبور نشی اشتباه دیگران رو تکرار کنی .

hosin2a
22-10-18, 10:37
راستش کلاهیه که سرت رفته . خلق وخوی فروشنده هم معلوم نیست . اگه عصبی باشه با هم دعواتون میشه و آخرش هم هیچ اتفاقی نمی افته البته میتونی دستگاه رو تو سرش خرد کنی . به هرحال جامعه ماست . اگر پولت هم سوخت بزار به حساب کسب تجربه . برای خرید قطعات فقط شرکتهای معتبر یا سایتهای معتبر مثل لیون کامپیوتر یا دیجی کالا که در برابر خریدار مسئولیت پذیرند (با من که اینجور برخورد کردند) قبل از خرید تحقیقات در اینترنت و آگاهی از تجربه دیگران تا مجبور نشی اشتباه دیگران رو تکرار کنی .

درست میگی...میخواستم قبل از خرید کمی صبر کنم تا تحقیق کنم...دیدم ساعت به ساعت قیمتا داره بالا میره....مجبور شدم بخرم تا بیشتر گرون نشده...دیگه این گذشت...مجبورم یکی دیگه تهیه کنم...شما چی پیشنهاد میکنی؟ یه dvd رایتر اکسترنال دیگه تهیه کنم؟ یا نه یه انترنال لپ تاپ بگیرم و بزارم تو قاب این یا نه یه اینترنال دکستاپ بگیرم و با تبدیل استفاده کنم؟

AMD>INTEL
22-10-18, 11:32

این ریترهای اکسترنال ایسوس تقلبیش بیشتر از اصلش در بازاره . سامسونگ میگرفتی بهتر بود
این مدلی که شما گرفتی سامسونگ 8x برای بالای 5 سال گذشته که ریبرند شده

hosin2a
22-10-18, 23:25
این ریترهای اکسترنال ایسوس تقلبیش بیشتر از اصلش در بازاره . سامسونگ میگرفتی بهتر بود
این مدلی که شما گرفتی سامسونگ 8x برای بالای 5 سال گذشته که ریبرند شده
متاسفانه مدل دیگری نداشت....همین بود و یه مدل دیگه ایسوس که 2 سیم داشت..گفت این بهتره و اون ضعیفتره....چندتا مغازه هم رفتم باز همین مدل ایسوس داشتن....چیز دیگه ای نبود....متاسفانه من شهرستانم و زیاد همه چی در دسترس نیست.
صبح بردمش دوباره پیش طرف و گرفتش و گفت تستش میکنم عصری بیا ببرش...الان دارم باهاش کار میکنم ...حدود 10 درصد سرعتش بهتر شده...و جالبه dvd که رایت بکنی این دفعه میخونه...ولی من بازش کردم هنوز همون قبلیه داخلشه....چه کارش کرده؟ ولی هنوز بگم که خیلی ضعیف عمل میکنه ...مثلا باهاش به فیلم 3 گیگی روی dvd رایت کردم... dvd رو باز میکنه اما برای پخش فیلم هنگ میکنه...
.حالا شما چه راهی رو پیشنهاد میدی؟ کیفیت و کارایی و دوام برام مهمه...یه dvd رایتر اکسترنال دیگه تهیه کنم؟ یا نه یه انترنال لپ تاپ بگیرم و بزارم تو قاب این یا نه یه اینترنال دکستاپ بگیرم و با تبدیل استفاده کنم؟
داداش ریبرند شده یعنی چی؟

AMD>INTEL
23-10-18, 05:57
هیچی لنزش رو دستگاری کرده و عمر دستگاه کم میشه

P-Ravesh
23-10-18, 12:02
متاسفانه مدل دیگری نداشت....همین بود و یه مدل دیگه ایسوس که 2 سیم داشت..گفت این بهتره و اون ضعیفتره....چندتا مغازه هم رفتم باز همین مدل ایسوس داشتن....چیز دیگه ای نبود....متاسفانه من شهرستانم و زیاد همه چی در دسترس نیست.
صبح بردمش دوباره پیش طرف و گرفتش و گفت تستش میکنم عصری بیا ببرش...الان دارم باهاش کار میکنم ...حدود 10 درصد سرعتش بهتر شده...و جالبه dvd که رایت بکنی این دفعه میخونه...ولی من بازش کردم هنوز همون قبلیه داخلشه....چه کارش کرده؟ ولی هنوز بگم که خیلی ضعیف عمل میکنه ...مثلا باهاش به فیلم 3 گیگی روی dvd رایت کردم... dvd رو باز میکنه اما برای پخش فیلم هنگ میکنه...
.حالا شما چه راهی رو پیشنهاد میدی؟ کیفیت و کارایی و دوام برام مهمه...یه dvd رایتر اکسترنال دیگه تهیه کنم؟ یا نه یه انترنال لپ تاپ بگیرم و بزارم تو قاب این یا نه یه اینترنال دکستاپ بگیرم و با تبدیل استفاده کنم؟
داداش ریبرند شده یعنی چی؟
ریبرند یعنی کالای قدیمی و از رده خارج که دیگه کارایی نداره رو میگرن آرایشش میکنن که خوشگل بشه . یعنی تر وتمیزش میکنن و برچسب تقلبی که به هیچ عنوان با دستگاه همخوانی نداره روش میچسبونن . معمولاً برچسب اجناس خوب یا ممتاز به کار میبرند . در نتیجه بسته بندی و قاب دستگاه به گونه ایه که کالای استاندارد و باکیفیتی رو به شما نشان میده اما درون دستگاه قطعات بی کیفت یا خراب و پوک وجود داره . یا دستگاه خوبی که کار کرده و عمر طبیعیش به پایان رسیده اما به شما به عنوان کالای صفر کیلومتر قالب میکنند . خداوند نسل انسان متقلب را از روی زمین محو نماید .

hosin2a
23-10-18, 19:59
سلام...من دوباره رفتم پیش طرف و بالاخره قبول کرد و پسش گرفت....ولی گفت باید به جاش چیز دیگری ببری....الان یه dvd رایتر اکسترنال خوب چی معرفی میکنید؟ مثلا سایت زیر مدل های ایسوس که داره چطورن؟
درایو نوری اکسترنال (Only the registered members can see the link)
بعد من تا حدود 500 میتونم هزینه کنم...یه جنس خوب بهم معرفی کنید که از خوندن انواع dvd معمولی و dvd 9 بر بیاد و به راحتی هم رایت کنه...و تا چند سال مشکلی نداشته باشه...نه این که سریع خراب بشه...

AMD>INTEL
23-10-18, 20:25
سلام...من دوباره رفتم پیش طرف و بالاخره قبول کرد و پسش گرفت....ولی گفت باید به جاش چیز دیگری ببری....الان یه dvd رایتر اکسترنال خوب چی معرفی میکنید؟ مثلا سایت زیر مدل های ایسوس که داره چطورن؟
درایو نوری اکسترنال (Only the registered members can see the link)
بعد من تا حدود 500 میتونم هزینه کنم...یه جنس خوب بهم معرفی کنید که از خوندن انواع dvd معمولی و dvd 9 بر بیاد و به راحتی هم رایت کنه...و تا چند سال مشکلی نداشته باشه...نه این که سریع خراب بشه...

zen drive ایسوس خوبه

hosin2a
23-10-18, 20:38
zen drive ایسوس خوبه

تشکر داداش...مدل u7m یا u9m ؟ اصلا چه فرقی دارن؟ مشخصاتشون یکیه....آیا از پس رایت و خوندن dvd9 به راحتی بر میان؟
بعد میگم ممکنه اینا هم تقلبیه و ریبرند باشن ؟ مثل اینی که خریدم؟

AMD>INTEL
24-10-18, 05:57
تشکر داداش...مدل u7m یا u9m ؟ اصلا چه فرقی دارن؟ مشخصاتشون یکیه....آیا از پس رایت و خوندن dvd9 به راحتی بر میان؟
بعد میگم ممکنه اینا هم تقلبیه و ریبرند باشن ؟ مثل اینی که خریدم؟

zendrive گزارشی از فیک بودنش در بازار نشده . نوع طراحیش به شکلیه که هنوز کپی نشده . شما باید از جای معتبر تهیه کنی

omid2ss
25-10-18, 00:11
والا تو این اوضاع اشفته ادم میترسه پیشنهاد بده که یه موقع کالا تقلبی نباشه

سایت های Digikala و مه پر و فافا ای تی و همین مقداد ای تی قابل اعتماد هستن

یه چیزیم بگم:::

درایور نوری هم اینترنال و هم اکسترنال ،، جنس خوب دیگه وجود نداره،، و فقط هم به خاطر وجود این چینی ها هستش

یه درایور نوری نهایتا 3 تا 4سال کار میده،،

کلا برندهای الان liton و سامسونگ و خود ایسوس و پاییونر یه زمانی عالی بودن

الان دیگه اصلاشون به سختی گیر میاد

نظرات کاربران رو هم موقع خرید بخون ختما

hosin2a
25-10-18, 16:45
والا تو این اوضاع اشفته ادم میترسه پیشنهاد بده که یه موقع کالا تقلبی نباشه

سایت های Digikala و مه پر و فافا ای تی و همین مقداد ای تی قابل اعتماد هستن

یه چیزیم بگم:::

درایور نوری هم اینترنال و هم اکسترنال ،، جنس خوب دیگه وجود نداره،، و فقط هم به خاطر وجود این چینی ها هستش

یه درایور نوری نهایتا 3 تا 4سال کار میده،،

کلا برندهای الان liton و سامسونگ و خود ایسوس و پاییونر یه زمانی عالی بودن

الان دیگه اصلاشون به سختی گیر میاد

نظرات کاربران رو هم موقع خرید بخون ختما

دقیقا درست میگی...البته تقصیر خود ملت هم هست..چون که چین که فقط کالای بی کیفیت تولید نمیکنه...این تجار ایرانی هستن که برای سود خودشون و پرکردن جیب مبارکشون جنس آشغال سفارش میدن و وارد میکنن ..این اکثرش تقصیر ملته...مشکل ملت ما اینه که هرکی به هرکیه...یعنی هرکی به فکر جیب خودش...شکم خودش..خانواده خودش...پول خودش...بچه خودش...ماشین خودش...حال خودش هست...و هیچ کس به فکر دیگری نیست..و متحد نیستیم...همه دارن تو از کارشون میدزدن...از معلم گرفته که درسی که باید بده رو نمیده...از کارگر گرفته که کارشو درست انجام نمیده..از مهندس تا دکتر...تا نونوایی و بقال سر محل تا شرکت بستنی سازی و شرکت ساخت لوازم خانگی.و شرکت خودرو سازی..همه و همگی دارن از کار میزنن و میدزدن تا جیبشون سریع تر پر بشه و گور پدر بقیه....مشکل ما اینه...که آخرش هیچ پیشرفتی نمیکنیم...
ببخشید اگر طولانی شد..