PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در دسته بازی !!! راهنمایی کنید

imaan1997
17-10-18, 21:59
سلام دوستان !

من یه دسته برای محیط ویندوز گرفتم از مدل های طرح ایکس باکس هستش

اولش که دسته رو زدم همش درس کار میکرد فقط یه مشکلی که داشت این بود که کلید هاش جا به حا بود و از تو تنظیمات خود فیفا هم قابل تغییر نبود !

بعد با نرم افزار x360ce تنظیمش کردم درس بود اما وقتی همزمان با کیبورد کار کردم کلا بهم ریخت و الان دو تاشوک دسته کار میکنه ولی کلید هاش همونایی که باهاش مثلا شوت میزنی و بازیکن راه میبری !

هیچ جوره هم از تو نرم افزار و تنظیمات ویندوز درس نمیشه !!!

یعنی هم با شوک شوت میزنه هم با کلید های رنگی دسته

چجوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟؟؟

با تشکر

Meysam_M69
18-10-18, 09:29
سلام دوستان !

من یه دسته برای محیط ویندوز گرفتم از مدل های طرح ایکس باکس هستش

اولش که دسته رو زدم همش درس کار میکرد فقط یه مشکلی که داشت این بود که کلید هاش جا به حا بود و از تو تنظیمات خود فیفا هم قابل تغییر نبود !

بعد با نرم افزار x360ce تنظیمش کردم درس بود اما وقتی همزمان با کیبورد کار کردم کلا بهم ریخت و الان دو تاشوک دسته کار میکنه ولی کلید هاش همونایی که باهاش مثلا شوت میزنی و بازیکن راه میبری !

هیچ جوره هم از تو نرم افزار و تنظیمات ویندوز درس نمیشه !!!

یعنی هم با شوک شوت میزنه هم با کلید های رنگی دسته

چجوری میتونم مشکل رو حل کنم ؟؟؟

با تشکر
خیلی راحت میشه از داخل بازی فیفا دسته تنظیم کرد نیازی به برنامه خاصی نیستش
به احتمال زیاد چون تو بازی همزمان کیبورد با موس فعال بوده این مشکل به وجود اومده اون بخشی که دسته به سمت راست یا چپ میبری قبل از انتخاب تیم ها کیبورد موس رو حالت وسط بزار
دسته همانند شکل زیر از داخل بازی تنطیم کن
فقط من سرعت بازیکن با سوییچ بازیکن رو کلیدهای LT و RT تنظیم کردم کلیدهای پایین اگه میخوای کلیدهای بالا سرعت و سوییچ بازیکن باشه جای کلیدهای RT با RB و LT با LB عوض کن

22383
22384

imaan1997
18-10-18, 19:38
خیلی راحت میشه از داخل بازی فیفا دسته تنظیم کرد نیازی به برنامه خاصی نیستش
به احتمال زیاد چون تو بازی همزمان کیبورد با موس فعال بوده این مشکل به وجود اومده اون بخشی که دسته به سمت راست یا چپ میبری قبل از انتخاب تیم ها کیبورد موس رو حالت وسط بزار
دسته همانند شکل زیر از داخل بازی تنطیم کن
فقط من سرعت بازیکن با سوییچ بازیکن رو کلیدهای LT و RT تنظیم کردم کلیدهای پایین اگه میخوای کلیدهای بالا سرعت و سوییچ بازیکن باشه جای کلیدهای RT با RB و LT با LB عوض کن

22383
22384

نه مثل اینکه متوجه نشدین ! کلا الان دسته شوک داره ولی انگار دسته ساده است چون که کلید های شوک هموناییه که کلید ها و جهت هستش تو تست داخل ویندوز هم همینجوریه

imaan1997
18-10-18, 23:53
دوستان لطفا راهنمایی کنید !!!

من یه دسته طرح ایکس باکس گرفتم اولش درست بود اما بعد که نرم افزار های مختلف و تست های داخل ویندوز انجام دادم به یه مشکلی برخوردم !!!

کلید های دسته با شوک هر دو یه دستور عمل میکنه !!! یعنی مثلا تو محیط ویندوز جایی که میری دسته رو تست کنی وقتی کلید های 1 2 3 و 4 رو میزنم چراغش روشن میشه و شوک راست رو هم که بالا پایین میکنم دوباره همین شماره 1 2 3 و 4 روشن میشه و تو بازی یکی عمل میکنه !!! طرف چپ دسته هم همینجوره یعنی برای حرکت کردن در محیط بازی دوتاشون یه جور دستور عمل داره !!!
از نرم افزار x360ce_x64 هم استفاده کردم اما فایده نداره !

چجوری باید تنظیمش کنم ؟؟؟

ممنون

mahmoud722
20-10-18, 00:44
دوستان لطفا راهنمایی کنید !!!

من یه دسته طرح ایکس باکس گرفتم اولش درست بود اما بعد که نرم افزار های مختلف و تست های داخل ویندوز انجام دادم به یه مشکلی برخوردم !!!

کلید های دسته با شوک هر دو یه دستور عمل میکنه !!! یعنی مثلا تو محیط ویندوز جایی که میری دسته رو تست کنی وقتی کلید های 1 2 3 و 4 رو میزنم چراغش روشن میشه و شوک راست رو هم که بالا پایین میکنم دوباره همین شماره 1 2 3 و 4 روشن میشه و تو بازی یکی عمل میکنه !!! طرف چپ دسته هم همینجوره یعنی برای حرکت کردن در محیط بازی دوتاشون یه جور دستور عمل داره !!!
از نرم افزار x360ce_x64 هم استفاده کردم اما فایده نداره !

چجوری باید تنظیمش کنم ؟؟؟

ممنون
سلام ...این که بلدی با نرم افزار x360 کار کنی خودش خیلی خوبه و دیگه ریز نمیشم تو این نحوه استفاده ازش... من خودمم عشق بازی با کیبوردم تو فیفا و وقتی میخواستم با دوستام که دسته دارن بازی کنن به این مشکل برخورد میکردم این روش روی فیفا 16 17 18 جواب میداد برای من ...یه مشکل که توی فیفا وجود داره اینکه اگر کلیدارو برای کیبورد تنظیم کنی...بعد دوستت دسته وصل کنه...تو تنظیمات خودش کلیدا رو تغییر بده کلیدای تنظیمی کیبورد تو هم بهم میریزه....تنها راهش اینکه اول کیبوردتو تنظیم کنی تو فیفا اون کلیدایی که میخوای.... بعد از اون بری تو x360 دسته هاتو تعریف کنی و با صحیح و خطا که هی بیای تو بازی و بری بیرون و کلیدا رو چک کنی و دوباره برگردی تو x360 کلیدا رو به اونی که درسته تغییر بدی تا بشه اون چیزی که میخوای روی دسته...اگر یه کلید رو تو بازی جابجا کنی باز همه چیز بهم میریزه..پس راهنمایی من این شد.
1- کلیدا رو برای کیبورد اونجور که دوست داری توی خود بازی فیفا تنظیم کن
2- بعد از اون دسته ها رو توی x360 تعریف کن
3- وارد بازی شو کلیدایی رو دسته هست و جابجاست رو یادداشت کن روی کاغذ
4- برگرد بیرون از بازی برو تو x360.... کلیدایی که جابجا بودن رو توی x360 جابجا کن
5- اینقدر مرحله 3 و 4 رو انجام بده تا به اون تنظیماتی که روی دسته میخوای بشه
نکته کنکوریشم اینه...بعد از تعریف کیبورد...به هیچ وجه کلیدارو تغییر نده و نزار دوستاتم توی بازی با دسته تغییر بدن..
و من الله توفیق