PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید خنک کننده لپ تاپ (مکنده)

farhadr
14-10-18, 07:22
سلام از کجا از این نوع مکنده ها بخرم؟
Amazon.com: Tree New Bee Gaming Portable Laptop Cooler ,Faster Cooling And USB Powered,Support Various Size 14inch To 17inch Laptop/Notebook: Computers & Accessories (Only the registered members can see the link)
Amazon.com: Voilio Laptop Cooler Vacuum Fan Cooler V6 LCD Screen Dynamically Display Real-time Temp, Low-noise, Manual/Automatic Adjustable Fan Speed, USB and AC Adapter Powered (With AC Adaptor): Computers & Accessories (Only the registered members can see the link)
Amazon.com: OPOLAR Laptop Fan with Temperature Display and Cooling Pads: Computers & Accessories (Only the registered members can see the link)
Amazon.com: HAYATA [Best Laptop Cooler] LPC-03 Air Extracting Laptop Cooling with Vacuum Fan - USB Powered, Wind Control, Quiet Operation, Ultra-Portable Radiators,CPU Cooler, Fan Heat Sink for Notebook, Laptop: Computers & Accessories (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
15-10-18, 06:15
لطفا عکس محصول یا مدل دستگاه را بنویسید
از گذاشتن لینک سایت های خارجی خوداری کنید

farhadr
15-10-18, 07:31
لطفا عکس محصول یا مدل دستگاه را بنویسید
از گذاشتن لینک سایت های خارجی خوداری کنید
هر محصولی که مثل همین ها باشه (مکنده) چون اکثرا که دیدم تموم کرده بودن.
msi cx61 2pc

Ramin65k
15-10-18, 17:04
کولپد کارایی بهتری داره به نظرم

AMD>INTEL
15-10-18, 19:29
هر محصولی که مثل همین ها باشه (مکنده) چون اکثرا که دیدم تموم کرده بودن.
msi cx61 2pc

مکنده از نظر من و تجربه خودم عرض میکنم فقط توی روند خنک کننده دستگاه اختلال ایجاد میکنه .
کول پدها که از جنس آلمینیوم ساخته میشوند بهترین گزینه هستند

farhadr
15-10-18, 19:38
مکنده از نظر من و تجربه خودم عرض میکنم فقط توی روند خنک کننده دستگاه اختلال ایجاد میکنه .
کول پدها که از جنس آلمینیوم ساخته میشوند بهترین گزینه هستند
اگه فقط هنگام بازی استفاده کنم چی؟

AMD>INTEL
15-10-18, 20:00
اگه فقط هنگام بازی استفاده کنم چی؟

استاندارد ترین خنک کننده خارجی برای لپ تاپ ها کول پد هست .باز هر جور خودتون صلاح میدونید

alieslami40
06-11-18, 21:41
22432

با اجازه مدیر
سلام دوست عزیز من یه مدل مکنده ساختم با مواد اولیه خیلی ساده مثل کارتن و مقوای ضخیم (جعبه مقوایی کیبرد مثلا و ....) که خیلی عالی کار میکنه و در حد خیلی بالایی گرمای لپ تاپ رو موقع اجرا بازی های سنگین میگیره و بدون دردسر مشکل گرم شدن بیش ار حد سیستم رو حل میکنه ولی اینم بگم که کول پد هم دارم و همون رو هم خودم فن هاش رو با فن های دور بالا تعویض کردم و محفظه نگه دارنده اش رو عوض کردم و چند تا چیز دیگه.
در کل اینم بگم بستگی زیادی به مدل لپ تاپ داره گرم شدنش و...... که خودت بهتر از من میدونی
من خیلی گشتم دنبال مکنده ولی چیز درست و حسابی با قیمت معقول پیدا نکردم و شروع کردم YouTube رو گشتن و آخرش یه طرح دیدم و از رو اون دو تا نمونه مخصوص سیستم خودم ساختم که اولی با صدای کم مخصوص بازی های متوسط و دومی با صدای بالا ولی خنک کنندگی خیلی عالی مخصوص بازی های سنگین و....دومی صدای کمی بالایی داره به خاطر استفاده از فن دور بالا ولی گرمای هدایت شده از فن لپ تاپ رو ،دقیقا بدون آسیب رسوندن و تداخل با فن لپ تاپ که مهندس بالا اشاره کردن (که درست هم هست در صورت رعایت نکردن فاصله اتصال دهانه مکنده با خروجی گرمای لپ تاپ گرما برعکس به داخل سیستم هدایت میشه و .... که خودش یه مکافاته) درست کردم و الانم استفاده می کنم و مشکلی هم ندارم .
عکسشو برات میزارم هر دو نمونه رو ولی دیگه کاملا از مواد دور ریختنی و ساده هست و امیدوارم یکم کمکی بکنه بهت در مورد مکنده های لپ تاپ . :1. (35)::1. (35)::1. (35):