PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد روشن شدن اتوماتیک کامپیوتر برای دانلود شبانه

mahone
06-10-18, 08:32
سلام.

قبلاً از طریق بایوس های قدیمی این کارو کردم ولی مادربرد با مشخصات زیر به خاطر اینکه بایوسش UEFI هست نمیدونم چجوری. البته در عکس زیر یک قسمت رو پیدا کردم و تنظیمش کردم ولی سیستم بازم روشن نمیشه.
ویندوز هم 10 می باشد اگه کسی میدونه چجوری میشه از طریق ویندوز تنظیم کرد که سیستم روشن بشه راهنمایی کنه یا از طریق بایوس.
مدل مادربرد : Asrock Fatality P67 performance

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link)

SajjadKhati
06-10-18, 10:27
سلام
اگه تنظیمات بایوس را درست انجام دادین ، تیک turn on fast startup را در ویندوز 10 بردارین ، ببینین درست میشه؟
در مسیر Control Panel>Hardware and Sound>Power Options>Choose What Power Button Do

mahone
06-10-18, 10:53
سلام
اگه تنظیمات بایوس را درست انجام دادین ، تیک turn on fast startup را در ویندوز 10 بردارین ، ببینین درست میشه؟
در مسیر Control Panel>Hardware and Sound>Power Options>Choose What Power Button Do

تنظیمات بایوس همین عکسیه که ارسال کردم که با رنگ قرمز مشخص شده (Every Day 02.03.00) تنظیم شده. بخاطر UEFI بودن نمیدونم همینه یا تنظیمات دیگه ای هم داره.

بازم در مورد تنظیمات بایوس اطلاع ندارم که درست تنظیم شده یا به خاطر همین عکس ارسال کردم که اگه کسی بلده راهنمایی کنه.

SajjadKhati
06-10-18, 11:34
تنظیمات بایوس همین عکسیه که ارسال کردم که با رنگ قرمز مشخص شده (Every Day 02.03.00) تنظیم شده. بخاطر UEFI بودن نمیدونم همینه یا تنظیمات دیگه ای هم داره.

بازم در مورد تنظیمات بایوس اطلاع ندارم که درست تنظیم شده یا به خاطر همین عکس ارسال کردم که اگه کسی بلده راهنمایی کنه.

میتونید توی اینترنت درباره ی تنظیمات بایوس تون جستجو کنید اما به نظرم نباید مشکل از تنظیمات بایوس باشه .
بعد اونی که گفتم را هم تنظیم کنید در کنترل پنل

mahone
06-10-18, 11:46
میتونید توی اینترنت درباره ی تنظیمات بایوس تون جستجو کنید اما به نظرم نباید مشکل از تنظیمات بایوس باشه .
بعد اونی که گفتم را هم تنظیم کنید در کنترل پنل

اون قسمتی که گفتید در کنترل پنل رو تیکشو برداشتم.
باید ببینم امشب سیستم روشن میشه یا نه.

SajjadKhati
06-10-18, 12:24
اون قسمتی که گفتید در کنترل پنل رو تیکشو برداشتم.
باید ببینم امشب سیستم روشن میشه یا نه.

الان هم میتونید زمان شو در بایوس دست کاری کنید و تست کنید

mahone
06-10-18, 13:28
الان هم میتونید زمان شو در بایوس دست کاری کنید و تست کنید

ممنون. مشکل از همون قسمتی که در کنترل پنل که گفتید بود.

AMD>INTEL
06-10-18, 19:51
بسیار عالی تاپیک قفل میشه :great: