PDA

مشاهده نسخه کامل : نبودن پریز تلفن

eilia666
27-09-18, 16:51
سلام
داخل خونه ای که ساکنم، پریز مخصوص خط تلفن (که سیم DSL مودم هم بهش وصل میشه) نداره و برای تلفن دو تا پریز دو شاخه ای مخصوص گذاشته شده.
سوال من اینه که چطور میتونم سیم DSL مودم رو به پریز دو شاخه مخصوص تلفن وصل کنم ؟ آیا تبدیل ای وجود داره که DSL رو به دوشاخه وصل کنه ؟
ممنون

AMD>INTEL
27-09-18, 17:38
اسپیلتر استفاده کنید . که دو خروجی میده یکی برای تلفن و یکی هم برای مودم

eilia666
27-09-18, 21:21
اسپیلتر استفاده کنید . که دو خروجی میده یکی برای تلفن و یکی هم برای مودم

نه متوجه منظورم نشدید. اصلا پریز مخصوص اینترنت یا تلفن نداره خونه من. فقط پریز دو شاخه مخصوص تلفن داره.

Ramin65k
27-09-18, 22:34
از اینا میخوای

Only the registered members can see the link
Only the registered members can see the link

Meysam_M69
28-09-18, 00:42
سلام
داخل خونه ای که ساکنم، پریز مخصوص خط تلفن (که سیم DSL مودم هم بهش وصل میشه) نداره و برای تلفن دو تا پریز دو شاخه ای مخصوص گذاشته شده.
سوال من اینه که چطور میتونم سیم DSL مودم رو به پریز دو شاخه مخصوص تلفن وصل کنم ؟ آیا تبدیل ای وجود داره که DSL رو به دوشاخه وصل کنه ؟
ممنون
میتونید از الکتریکی پریز سوکتی بخرید و پریز قبلی باز کنید و پریز جدید ببندید و در صورتی که میخواهید بصورت همزمان از تلفن و اینترنت استفاده کنید از اسپلیتر استفاده کنید
و یا اینکه همانند پست دوستمون از دو شاخه سوکت دار استفاده کنید به جای پریز سوکتی
22344

AMD>INTEL
28-09-18, 10:20
نه متوجه منظورم نشدید. اصلا پریز مخصوص اینترنت یا تلفن نداره خونه من. فقط پریز دو شاخه مخصوص تلفن داره.

عوض کردن پریز با سوکتی کاری نداره . دو تا سیم را باید باز کنی و دوباره روی سوکت جدید ببندی