PDA

مشاهده نسخه کامل : به کمک همه دوستان حرفه ای نیازمندیم

rezash85
23-09-18, 21:11
سلام
آقایون این موضوع رو امشب حلش کنیم و تمومش کنیم.

یه هارد اردیبهشت امسال از دیجی کالا گرفتم توشیبا ۱ ترا به همرا یه دونه پاور گرین 550 وات سری uk. کیس هم اصلا تکون نخورده تو این چن ماه. از همون روزای اول نرم افزار hard disk sentinel رو رو سیستم داشتم؛ به مرور هر ماه سلامت هارد یه مقداری میاد پایین و امروز رسیده به ۱۲ درصد و زده ۵۸۲ تا بدسکتور داره. وقتی با خود این نرم افزار surface test رو که میزنی فقط خونه های سبز چن تایی معدود رنگشون پر رنگ تر هستند و رنگ زرد و قرمز اصلا نیست. با hdd regenerator هم که میزنی برای بدسکتور هیچی بدسکتور پیدا میکنه ولی تک و توک delay پیدا میکنه. گاها هم با صفحه آبی مواجه میشم در حد هفته ای یک بار. با یا ن اوصاف این هارد ۲-۳ ماه دیگه بیشتر قابل استفاده نیست.
من شهرستانم و کلی اطلاعات رو هارد دارم. برای اینکه هارد رو بفرستم گارانتی باید یه هارد نو بخرم، هارد نو رو بزنم به سیستم اگه پاوره مشکلدار باشه ( که من هیچ مشکلی ازش ندیدم) که هارد نو دوم رو هم با این گرونی به فنا میده. پاور رو بخوام بفرستم گارانتی چی بگم، بگم هاردم خراب شده پاورمو عوض کنین؟
به نظرتون چیکار کنم؟ اگه قرار به تعویض پاور بخاطر گارانتی گرین شد بگم بجاش چه مدلی بدن که حداقل 550 وات خروجی بده.