PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید هدست تا سقف 450 هزار تومان 19-6-97

haj_farbod
10-09-18, 22:40
سلام ، میخوام یه هدست بخرم تا سقف قیمتی 450 هزار تومن ، خودم این مدل MasterPulse MH320 کولرمستر رو مد نظر دارم.

کیفیت صدای خوب هنگام پخش موسیقی و کیفیت میکروفونش برای صحبت توی بازی های آنلاین و تلگرام و... مهم هستن

مشخصات، قیمت و خرید هدست کولر مستر مدل MasterPulse MH320 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link)

یجایی خوندم نوشته بود میکروفونش خیلی داغونه ، یخورده شک کردم تو خریدش. اگه کسی امتحان کرده این مدل رو یا مدل های بهتری توی این رنج قیمت میشناسه معرفی کنه. تشکر

AMD>INTEL
11-09-18, 06:17
سلام یک نگاهی به این هدست هم داشته باشید این عالیه
MSI DS502

haj_farbod
12-09-18, 13:32
سلام یک نگاهی به این هدست هم داشته باشید این عالیه
MSI DS502

اره گزینه خوبی هست ، 442 قیمت دارم

این مدل ASUS Echelon Navy Headset هم هست ، 400 قیمت دارم.

بین این دوتا موندم الان

AMD>INTEL
12-09-18, 18:25
اره گزینه خوبی هست ، 442 قیمت دارم

این مدل ASUS Echelon Navy Headset هم هست ، 400 قیمت دارم.

بین این دوتا موندم الان

مدل MSI را اگر بازار ایران تشریف ببرید میتونید در گیم ها تست کنید .

haj_farbod
04-10-18, 21:21
هدست MSI DS502 خریداری شد. به نسبت قیمتش توی پخش موسیقی و بازی عالیه.

از میکروفون خیلی راضی نیستم ، یواش صحبت کنید چیزی رو ضبط نمیکنه ، اما نویزش کمه.

یه قابلیت خیلی جالبی هم که داره و ازش خوشم اومد اینه که ، هدست میتونه با صداهایی مثل شلیک گلوله یا بیس های آهنگ ها بلرزه. این قابلیت رو میشه غیر فعال هم کرد.

یه ضعف دیگه ای که داره سنگین بودن کنترلری هست که روی سیم نصبه. روی زمین و هوا باشه سنگینیش رو قشنگ حس میکنید.

AMD>INTEL
05-10-18, 13:46
هدست MSI DS502 خریداری شد. به نسبت قیمتش توی پخش موسیقی و بازی عالیه.

از میکروفون خیلی راضی نیستم ، یواش صحبت کنید چیزی رو ضبط نمیکنه ، اما نویزش کمه.

یه قابلیت خیلی جالبی هم که داره و ازش خوشم اومد اینه که ، هدست میتونه با صداهایی مثل شلیک گلوله یا بیس های آهنگ ها بلرزه. این قابلیت رو میشه غیر فعال هم کرد.

یه ضعف دیگه ای که داره سنگین بودن کنترلری هست که روی سیم نصبه. روی زمین و هوا باشه سنگینیش رو قشنگ حس میکنید.

خودم هم این را دارم .بسیار هدست خوبیه
به نظر من مزایای این قطعه بیشتر از معایب کوچیکشه
یکی از پر فروش ترین هدست های گیمینگ در ایران هست .

AMD>INTEL
07-05-19, 12:20
تاپیک قفل میشه ..