PDA

مشاهده نسخه کامل : خرید یک مودم وایرلس با قیمت مناسب

alibahman47
09-09-18, 18:09
سلام به دوستان گرامی .
من یه مودم وایرلس میخوام با قیمت مناسب .

میخوام آنتن دهیش قوی باشه ولی بردش زیاد نباشه , یعنی طوری نباشه که همه در و همایسه بهش وصل شن .
و 100% غیرقابل هک باشه .

خیلی وقته که از دنیای سخت افزار اطلاعات ندارم و الان هم که لحظه به لحظه قیمت ها بالا میره و نمیدونم دقیقا چه بودجهای رو اعلام کنم ولی تو رنج 200 تومن یا یکم بیشر باشه عالی .

و اگه موردی رو معرفی میکنید لینک خرید اینترنتیش رو بدید .

تشکر.

AMD>INTEL
09-09-18, 21:03
TP-LINK ADSL2 Plus TD-W8901N Wireless N150

قیمت الان بالاست ولی این دستگاه خوبه

alibahman47
11-09-18, 08:07
TP-LINK ADSL2 Plus TD-W8901N Wireless N150

قیمت الان بالاست ولی این دستگاه خوبه

تشکر بابت پیشهادتون.
من یک مودم معمولی(وای فای نیست) دارم که کیفیت خیلی خوبی داره و فقط دو ماه کارکرده بنظرتون میتونم از همین مودم استفاده کنم و مودم رو به PC وصل کنم و با یک روتر وای فای USB اینترنت رو به اشتراک بزارم ؟
روتر وای فای کوچک USB شیائومی (Only the registered members can see the link)
مبدل ( دانگل ) USB به وایفای - USB WIFI FAST 150Mbps (Only the registered members can see the link ork_Adapter_150mbps__AFTAB.html)
و آیا میشه همزمان با 4 تا روتر به این USB ها وصل شد ؟

و میتونه کل طول روز روشن باشه ؟ و این مدل روتر ها زود خراب نمیشن ؟

و یا یه همچین روتر هایی :
روتر دوبانده بی‌سیم شیائومی مدل Mi Wi-Fi Mini (Only the registered members can see the link)

من زیاد اطلاع ندارم , اگه ازین روتر ها مورد باکیفیت سراغ دارید معرفی کنید ممنون میشم .

AMD>INTEL
11-09-18, 15:18
تشکر بابت پیشهادتون.
من یک مودم معمولی(وای فای نیست) دارم که کیفیت خیلی خوبی داره و فقط دو ماه کارکرده بنظرتون میتونم از همین مودم استفاده کنم و مودم رو به PC وصل کنم و با یک روتر وای فای USB اینترنت رو به اشتراک بزارم ؟
روتر وای فای کوچک USB شیائومی (Only the registered members can see the link)
مبدل ( دانگل ) USB به وایفای - USB WIFI FAST 150Mbps (Only the registered members can see the link ork_Adapter_150mbps__AFTAB.html)
و آیا میشه همزمان با 4 تا روتر به این USB ها وصل شد ؟

و میتونه کل طول روز روشن باشه ؟ و این مدل روتر ها زود خراب نمیشن ؟

و یا یه همچین روتر هایی :
روتر دوبانده بی‌سیم شیائومی مدل Mi Wi-Fi Mini (Only the registered members can see the link)

من زیاد اطلاع ندارم , اگه ازین روتر ها مورد باکیفیت سراغ دارید معرفی کنید ممنون میشم .

شما یک اکسس پوینت بخرید بهتره

alibahman47
12-09-18, 09:24
شما یک اکسس پوینت بخرید بهتره

تشکر .
سرچ کردم .تنوع این مودل ها خیلی زیاده .
مودم بنده مارک Tenda هست .میشه لطف کنید یک مورد سازگار در رنج 200 تومن رو لینک بدید که من خرید کنم .

AMD>INTEL
12-09-18, 19:38
Tenda F3 300Mbps Wireless Router
با همین میتونید

alibahman47
12-09-18, 21:40
Tenda F3 300Mbps Wireless Router
با همین میتونید

دم شما گرم مهندس .
دیجی کالا این محصول رو 150 میفروشه :
مشخصات، قیمت و خرید روتر بی‌سیم 300Mbps تندا مدل F3 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link)
و بامیلو 250:
فروشگاه اینترنتی بامیلو (Only the registered members can see the link)

بنظرتون علت این اختلاف قیمت چیه ؟آیا موردی که دی جی کالا میفروشه کمبودی داره ؟

و یک سوال دیگه برای استفاده ازین دستگاه فقط باید با پورت Lan به مودم وصلش کرد و بعوان وایفای مودم کار میکنه و یا باید به کامپیوتر هم وصل بشه ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

AMD>INTEL
13-09-18, 08:37
دم شما گرم مهندس .
دیجی کالا این محصول رو 150 میفروشه :
مشخصات، قیمت و خرید روتر بی‌سیم 300Mbps تندا مدل F3 | دیجی‌کالا (Only the registered members can see the link)
و بامیلو 250:
فروشگاه اینترنتی بامیلو (Only the registered members can see the link)

بنظرتون علت این اختلاف قیمت چیه ؟آیا موردی که دی جی کالا میفروشه کمبودی داره ؟

و یک سوال دیگه برای استفاده ازین دستگاه فقط باید با پورت Lan به مودم وصلش کرد و بعوان وایفای مودم کار میکنه و یا باید به کامپیوتر هم وصل بشه ؟

ممنون میشم پاسخ بدید.

بله را از طریق یک پورت لن وصل میشه و به شما اینترنت وایرلس میدهد.آموزش راه اندازیش هم هست تو منوالش

omid2ss
13-09-18, 19:05
مودم D-Link DSL-2740U ADSL2 امکانات خوبی داره

یه نگاهی بهش بنداز