PDA

مشاهده نسخه کامل : دانلود درایور intel managment engine سازگار با سیستم

Meysam_M69
07-09-18, 06:21
سلام میخوام درایور intel managment engine از سایت اینتل دانلود کنم که اخرین نسخه ورژن 11.7.0.1068 هستش ولی تو لیست زیر مجموعه درایور موارد سیستم های مورد پشتیبانی ذکر کرده که سیستم من داخل اون لیست نیست حالا اگه این نسخه از درایور دانلود و نصب کنم مشکلی نداره با توجه به این که اخرین ورژن هستش یا باید درایور سازگار با سیستم دانلود کنم چون از خود ویندوز ۱۰ که اپدیت میزنم ورژن 11.7.0.1040 به صورت اتومانیک نصب میکند در صورتی که درایوری بالاتر از این ورژن رو سیستم نصب نشده باشد
مادربردم هستش giga H97 D3H
پردازنده intel core i5 4690k

AMD>INTEL
07-09-18, 10:20
اگر سیستم شما در لیست نباشه سازگار نیست .

Meysam_M69
07-09-18, 11:35
اگر سیستم شما در لیست نباشه سازگار نیست .
درایور intel managment سازگار با چیپ H97 یا پردازنده i5 4690k کدوم ورزن هستش؟

AMD>INTEL
07-09-18, 15:36
از سایت سازنده مادربرد دریافت کنید

Meysam_M69
08-09-18, 00:37
دانلود کردم و نصب کردم ولی یه مشکلی که دارم ویندوز 10 رو سیستم نصب هستش وقتی ویندوز اپدیت میزنم توسط ویندوز به ورژن 11.7.0.1040 اپدیت میشود و امکان دارد این نسخه که توسط ویندوز اپدیت میشود با سیستم من سازگار نباشد چطوری میتونم فقط دریافت اپدیت درایورها توسط ویندوز 10 ورژن 1803 از داخل محیط ویندوز غیرفعال کنم

راه حل غیر فعال کردن اپدیت درایورها تو نت سرچ زدم و پیدا کردم با سپاس

جهت اطلاع

3 مسیر موجود بود برای غیر فعال کردن اپدیت درایورها توسط ویندوز
روش اول: از طریق تنظیمات ویندوز

ابتدا با فشردن کلیدهای ترکیبی Win+X+P وارد Control Panel ویندوز شوید.
سپس روی Hardware and Sound و بعد Devices and Printers کلیک کنید.
اکنون در قسمت Devices بر روی آیکنی که شکل کامپیوتر دارد راست‌کلیک کرده و Device installation settings را انتخاب کنید.
حال در پنجره‌ی بازشده، گزینه‌ی No, let me choose what to do انتخاب نمایید.
در نهایت روی Save Changes کلیک کنید.

روش دوم: از طریق ویرایش‌گر Group Policy

ابتدا کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید.
در پنجره‌ی Run عبارت gpedit.msc را وارد کرده و Enter بزنید.
پس از باز شدن پنجره‌ی Group Policy Editor به مسیر زیر بروید:
Computer Configuration/Administrative Templates/System/Device Installation/Device Installation Restrictionsاکنون از قسمت سمت راست پنجره، بر روی Prevent installation of devices not described by other policy settings دوبارکلیک کنید.
در پنجره‌ی بازشده نیز گزینه‌ی Enabled را انتخاب کرده و روی دکمه‌ی OK کلیک کنید.

روش سوم: از طریق ویرایش‌گر Registry

ابتدا کلیدهای ترکیبی Win+R را فشار دهید.
در پنجره‌ی Run عبارت regedit را وارد کرده و Enter بزنید.
پس از باز شدن پنجره‌ی Registry Editor به مسیر زیر بروید:
HKEY_LOCAL_MACHINE/SOFTWARE/Microsoft/Windows/CurrentVersion/DriverSearchingحال از قسمت دیگر پنجره، بر روی ChangeOrderConfig دوبارکلیک کنید.
سپس مقدار آن را از 1 به 0 تغییر دهید و روی OK کلیک کنید.

Meysam_M69
08-09-18, 12:37

اگه درایوری که سازندش اینتل هستش و معمولا سایت سازنده مادربرد درایور از سایت اینتل دریافت میکند و در داخل سایت خود میزارد حالا من میگم شاید بخاطر اینکه شرکت سازنده مادربرد پلتفرم های جدیدی از مادربرد ارایه میکند دیگر به اپدیت درایور و بروزرسانی پلتفرم های گذشته رسیدگی نمیکند جهت بروزرسانی درایورها در سایت خود.
یا اینطور نیست؟

AMD>INTEL
08-09-18, 13:46
اگه درایوری که سازندش اینتل هستش و معمولا سایت سازنده مادربرد درایور از سایت اینتل دریافت میکند و در داخل سایت خود میزارد حالا من میگم شاید بخاطر اینکه شرکت سازنده مادربرد پلتفرم های جدیدی از مادربرد ارایه میکند دیگر به اپدیت درایور و بروزرسانی پلتفرم های گذشته رسیدگی نمیکند جهت بروزرسانی درایورها در سایت خود.
یا اینطور نیست؟

همه سازندگان اینطوری نیستند . بعضی از درایورها مثل چیپست رو ازسایت اینتل بگیرید . ولی یکسری از این درایورها ممکنه تو سایت اینتل ورژن مناسب رو پیدا نکنید