PDA

مشاهده نسخه کامل : نحوه ی قفل فریم ریت در بازی ها توسط Nvidia Inspector

SajjadKhati
02-09-18, 14:07
سلام
یه آموزش کوچیک اینکه با نرم افزار Nvidia Inspector میشه برای کارت های Nvidia ، نرخ فریم رو روی یه عدد گذاشت که بالاتر نره
در قسمت Driver Version ، سمت چپ اش یه آیکون هست . روش کلیک کنید . در بخش Sync and Refresh ، گزینه ی اول یعنی Frame Rate Limiter را روی فریمی که حداکثر فریم مد نظرتون هست ، تنظیم کنید و در بالا دکمه ی apply changes را بزنید (شاید بهتر باشه نرم افزار را بصورت run as admin اجرا کنید)

AMD>INTEL
02-09-18, 20:18
سلام
یه آموزش کوچیک اینکه با نرم افزار Nvidia Inspector میشه برای کارت های Nvidia ، نرخ فریم رو روی یه عدد گذاشت که بالاتر نره
در قسمت Driver Version ، سمت چپ اش یه آیکون هست . روش کلیک کنید . در بخش Sync and Refresh ، گزینه ی اول یعنی Frame Rate Limiter را روی فریمی که حداکثر فریم مد نظرتون هست ، تنظیم کنید و در بالا دکمه ی apply changes را بزنید (شاید بهتر باشه نرم افزار را بصورت run as admin اجرا کنید)

سجاد جان
به نظرم این آموزش را به صورت عکس یا ویدیو کوتاه بگذار

SajjadKhati
02-09-18, 20:55
سجاد جان
به نظرم این آموزش را به صورت عکس یا ویدیو کوتاه بگذار

سلام استاد امید
بله گذاشتم :

Only the registered members can see the link

یا بصورت مستقیم هم میشه فایل NVIDIA Profile Inspector را اجرا کرد که مستقیما تصویر زیر میاد :

کمترین فریم ، 23 فریم هه

0reza666
14-01-21, 06:02
.

قبلنا خوب بودا الان گیر میده

انگار به ابدیت گرافیک گیر میده چون جدیده ابدیت کارت گرافیک. راهی نیست نمیتونم سیو کنم

Mehrdad.A 88
14-01-21, 11:54
قبلنا خوب بودا الان گیر میده

انگار به ابدیت گرافیک گیر میده چون جدیده ابدیت کارت گرافیک. راهی نیست نمیتونم سیو کنم

تاحالا از این برنامه استفاد نکردم ولی این دو راه رو امتحان کن

نصب این:

و این:

0reza666
14-01-21, 13:33
متوجه نشدم اصلا چیزی برای اینکار وجود نداره با با توضیحات مثل عکس توضیح بدین چیکار باید کرد.

Mehrdad.A 88
14-01-21, 17:42
متوجه نشدم اصلا چیزی برای اینکار وجود نداره با با توضیحات مثل عکس توضیح بدین چیکار باید کرد.

من الان آخرین نسخه یعنی 2.3.0.10 رو دانلود کردم، مشکلی نداره. اول نسخه جدید رو دانلود کن و بعد اگر نشد ببین تو آدرس C:\Windows\System32 فایل nvapi.dll وجود داره.

الان فقط همین به ذهنم میرسه