PDA

مشاهده نسخه کامل : یک سؤال در مورد فایل های پی دی اف

ashkan4030
27-08-18, 19:56
سلام.من تعدادی فایل پی دی اف دارم که راست چین نیست مثل عکس زیر این فایلا رو توی پی دی اف چجوری بایدبچرخونم که درست بشه تا بتونم بخونمشون؟
Only the registered members can see the link۲۰۱۸۰۸۲۷_۲۰۲۳۰۴.jpg

QR7
27-08-18, 21:00
سلام.من تعدادی فایل پی دی اف دارم که راست چین نیست مثل عکس زیر این فایلا رو توی پی دی اف چجوری بایدبچرخونم که درست بشه تا بتونم بخونمشون؟
Only the registered members can see the link۲۰۱۸۰۸۲۷_۲۰۲۳۰۴.jpg

سلام
قسمت Rotate رو پیدا کنید و بچرخونید . البته من این ادوب اکروباتو ندارم نمیدونم قسمت rotate کجاشه ولی اگه از pdf reader خود ویندوز استفاده کنید : فایلو که باز کردید رو صفحه کلیک راست کنید بعد more رو بزنید و بعد rotate رو .

ashkan4030
13-09-18, 19:35
سلام
قسمت Rotate رو پیدا کنید و بچرخونید . البته من این ادوب اکروباتو ندارم نمیدونم قسمت rotate کجاشه ولی اگه از pdf reader خود ویندوز استفاده کنید : فایلو که باز کردید رو صفحه کلیک راست کنید بعد more رو بزنید و بعد rotate رو .

امکانش هست که یکبار برای همیشه کاری کنم که هی نخام Rotate رو بزنم چون وقتی خارج میشم از فایل پی دی اف دوباره وارد میشم بازم همونطور میشه

QR7
14-09-18, 00:20
امکانش هست که یکبار برای همیشه کاری کنم که هی نخام Rotate رو بزنم چون وقتی خارج میشم از فایل پی دی اف دوباره وارد میشم بازم همونطور میشه
من از pdf reader خود ویندوز استفاده میکنم ، وقتی rotate انجام میدم دفعه بعدم همونطوری باز میشه یعنی rotate کردنمم ذخیره میشه . ازون استفاده کنید بهتره به نظرم.

AMD>INTEL
14-09-18, 13:03
Foxit PDF Editor
این کار را بدون مشکل باید انجام بده تست کنید