PDA

مشاهده نسخه کامل : Anti-Aliasing وحشتناک در تمام بازی ها

Amiroo80
25-08-18, 18:44
سلام دوستان.بنده کمتر از یک هفته است که یک کارت گرافیک gigabyte rx۵۸۰ ۴gb gaming تهیه کردم و همه بازی هارا روی بالاترین تنظیمات عالی اجرا میکند اما یک مشکل اعصاب خورد کن داره اونم اینه anti aliasing توی بازیا افتضاحه و اجسام لبه لبه هستند و لبه های تیز دارند این موضوع وقتی آزار دهنده میشه که تو بازی حرکت بکنم .البته این مشکل در بعضی بازی ها واقعا اذیت میکنه ولی در بعضی بازی های دیگر کمتر دیده میشه ولی در هر صورت اصلا از بازی کردن لذت نمی برم.در ضمن تنظیمات خود بازی هم همیشه این رو در بالاترین حدش میذارم و در amd control panel هم anti aliasing هرچی بازی دارم رو در بالاترین حدش قرار میدهم اما بازهم اجسام لبه لبه هستند.کارت گرافیک قبلیم asus gt۷۳۰ بود که همچین مشکلی نداشت.ممنون میشم کمک کنید. (آخرین درایور کارت گرافیک رو دانلود کردم)
مشخصات سیستم من:
Core i۵ ۷۴۰۰
Power green ۵۸۰A-ES
Ram ۸ ddr۴ ۲۴۰۰mhz Geil
hdd:WD blue 1tb
Mother bord:asus prime b۲۵۰-pro
Graphic:rx ۵۸۰
ممنون میشم سریعتر کمک کنید:wink:

mohamad70
27-08-18, 15:38
سلام دوستان.بنده کمتر از یک هفته است که یک کارت گرافیک gigabyte rx۵۸۰ ۴gb gaming تهیه کردم و همه بازی هارا روی بالاترین تنظیمات عالی اجرا میکند اما یک مشکل اعصاب خورد کن داره اونم اینه anti aliasing توی بازیا افتضاحه و اجسام لبه لبه هستند و لبه های تیز دارند این موضوع وقتی آزار دهنده میشه که تو بازی حرکت بکنم .البته این مشکل در بعضی بازی ها واقعا اذیت میکنه ولی در بعضی بازی های دیگر کمتر دیده میشه ولی در هر صورت اصلا از بازی کردن لذت نمی برم.در ضمن تنظیمات خود بازی هم همیشه این رو در بالاترین حدش میذارم و در amd control panel هم anti aliasing هرچی بازی دارم رو در بالاترین حدش قرار میدهم اما بازهم اجسام لبه لبه هستند.کارت گرافیک قبلیم asus gt۷۳۰ بود که همچین مشکلی نداشت.ممنون میشم کمک کنید. (آخرین درایور کارت گرافیک رو دانلود کردم)
مشخصات سیستم من:
Core i۵ ۷۴۰۰
Power green ۵۸۰A-ES
Ram ۸ ddr۴ ۲۴۰۰mhz Geil
hdd:WD blue 1tb
Mother bord:asus prime b۲۵۰-pro
Graphic:rx ۵۸۰
ممنون میشم سریعتر کمک کنید:wink:

این نوع Aliasing رو که در حین حرکت مشاهده میکنید رو به اصلاح میگن Temporal Aliasing که با نوعی Anti Aliasing به اسم TXAA قابل رفع شدن هست تا حدی، البته باید خود بازی امکان پیاده سازی این قابلیت رو توی تنظیماتش داشته باشه که خیلی از بازیای قدیمی تر ندارن و فکر نمیکنم کار خاصی بشه براش کرد. در ضمن TXAA فکر کنم منحصر nVidia باشه!

AMD>INTEL
27-08-18, 18:02
یکسری از مشکلات در اثر اپدیت درایور فعلی روی درایور قدیمی هست
ابتدا با برنامه DDU درایور قدیمی کاملا حذف کنید
سپس اخرین درایور که همین چند روز پیش آمده را نصب کنید