PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در تاریخ سیستم

Ali195
25-08-18, 11:54
درود دوستان
دیروز نگاهی به تاریخ سیستمم انداختم دیدم که 45 دقیقه عقب هست با گزینه adjust date tiime تنظیمش کردم و یک ساعت بعد نگاه کردم دیدم بازم زمان سیستم رفته عقب .امروز که دوباره سیستم رو روشن کردم باز دیدم 45 دقیقه عقب هست و دوباره به همون روش قیل تنظیمش کردم و بعد از گذشت یکی دو ساعت که سیستم روشن بود دیدم باز زمانش عقب افتاده.چطور ممکن هست وقتی که سیستم روشن هست تنظیم زمانش به هم میریزه و عقب میفته.ویندوز 10 64 بیت استفاده می کنم.و مادربرد msi h110m pro vdl هست و سیستم یک سال و دو سه ماهی میشه کار کرده.در ضمن گاهی اوقات که سیستم رو روشن می کنم مثلا توی یک ماه سه چهار بار اینجوری میشه که کاملا بوت نمیشه و وارد بایوس ستاپ میشه.دیروز که بعد از 24 ساعت سیستم رو روشن کردم مستقیم بوت شد فکر نکنم بخاطر باتری بایوس باشه اخه وقتی سیستم روشن هست زمانش عقب میفته.نظرتون چیه

AMD>INTEL
25-08-18, 18:08
بایوس را اپدیت کنید . بعد باتری مادربرد را با باتری مکسل یا سونی عوض کنید

Ali195
26-08-18, 11:52
سلام
خراب بودن باتری بایوس میتونه دلیل عقب رفتن ساعت سیستم باشه،اونم در زمانی که سیستم روشن هست و داره کار میکنه؟

AMD>INTEL
26-08-18, 12:42
سلام
خراب بودن باتری بایوس میتونه دلیل عقب رفتن ساعت سیستم باشه،اونم در زمانی که سیستم روشن هست و داره کار میکنه؟

زمان روشن بودن میتونه دلیلش خود ویندوز است و ربطی به باتری ندارد . شما حتما به صورتی دستی تاریخ و زمان را ست کنید . این مورد ربطی به مادربرد نداره

Ali195
29-08-18, 11:51
زمان سیستم رو از حالت اتومات برداشتم و دستی تنظیمش کردم،اما باز هم وقتی که سیستم روشن هست زمان عقب میفته

AMD>INTEL
29-08-18, 13:05
زمان سیستم رو از حالت اتومات برداشتم و دستی تنظیمش کردم،اما باز هم وقتی که سیستم روشن هست زمان عقب میفته

این مورد غیر طبیعی هست . احتمال داره از خود ویندوز نصبی شما یا کرک ویندوز باشه

Ali195
29-08-18, 16:24
امروز که دقت کردم وقتی که زمان ویندوز رو تنظیم می کنم مدتی که میگذره می بینم که سی دقیقه عقب افتاده حالا میخواد دو ساعت روشن باشه یا چهار ساعت،فقط سی دقیقه عقب میفته.این سر نخی بهت نمیده

AMD>INTEL
29-08-18, 18:07
عرض کردم ویندوز را عوض کنید و بدون کرک تست کنید

Ali195
30-08-18, 13:53
رفتم توی run ویندوز و services.msc رو تایپ کردم و از اونجا windows time رو انتخاب کردم و دیدم که روی حالت manual هست.حالت اتومات رو انتخاب کردم اما بعد که میومدم بیرون با تعجب میدیدم که باز روی همون manual هست.دلیلش چی میتونه باشه ،اینم یعنی از کرک ویندوز هست؟

AMD>INTEL
30-08-18, 14:32
رفتم توی run ویندوز و services.msc رو تایپ کردم و از اونجا windows time رو انتخاب کردم و دیدم که روی حالت manual هست.حالت اتومات رو انتخاب کردم اما بعد که میومدم بیرون با تعجب میدیدم که باز روی همون manual هست.دلیلش چی میتونه باشه ،اینم یعنی از کرک ویندوز هست؟

شما بهتره با بیلد دیگری از ویندوز با کرک دیگری تست کنید