PDA

مشاهده نسخه کامل : انتقاد ...!

M A H R A D
19-11-06, 14:18
سلام ...

مربوط میشه به شهریار جان ....

شهریار این عکسی که زیر نام کاربری مدیران و همکاران هست از وقتی که فارسیش کردید خیلی بد شده ...

همون انگلیش قشنگتر بود ...

لطفا برگردونیدش به قبلی ... البته منتظر نظرات سایر دوستان هستم !

سپاس:15:

Shahryar
19-11-06, 14:22
عزیزان چیزه خیلی مهمی نیست ولی شما اگه ناراحت میشی بگو درستش میکنم..
اگه موافق باشی نظر بقیه بچه ها را هم بپرسیم و عمل کنیم این طوری بهتر هست نظر تو چیه؟
راستی این چند روزه نیستی ؟
قربانت شهریار

M A H R A D
19-11-06, 14:58
عزیز جان من که گفتم منتظر نظرات سایر دوستان هم هستم ... Only the registered members can see the link

در مورد اینکه نمیام به اینجا توی یاهو بحث کردیم ! Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

سپاس

Mehdi_Full
20-11-06, 18:28
به نظر من باید یکدست باشه چون میبینم بعضیها انگلیسیه و مال بعضیها فارسی
البته فرقی نمیکنه اما همش یه جور باشه به نظر من بهتره

Shahryar
20-11-06, 20:51
مهدی حان بالاخره نظر شما اینکه فارسی بمونه یا خیر ؟
قربانت شهریار

AMIR_P30
20-11-06, 21:45
البته به من ربطي نداره ولي حالا يه نظر ميدم.

مشكلي نداره كه فارسي باشه ولي فكر كنم نحوه نوشتنش بايد يه خورده واضح تر باشه.

الان يه كم بايد روش دقت بشه تا فهميد چي نوشته شده .

Mehdi_Full
20-11-06, 22:24
والا انگلیسی قشنگتره اما همه شاید انگلیسیشون خوب نباشه و متوجه نشن مثلا عنوان H.A.R.D.W.A.R.E Moderator مهراد خان رو اگه کسی معنی Hardware و یا Moderator رو ندونه براش مشکل بوجود میاره
از این بابت به نظرم فارسی بهتر باشه
بازم هر چی خودتون صلاح میدونین

M A H R A D
20-11-06, 22:45
مهدی جان منظور ما این عکس بالای اواتاره ...

نه عنوان کاربری ...

سپاس

Mehdi_Full
20-11-06, 23:14
مهدی جان منظور ما این عکس بالای اواتاره ...

نه عنوان کاربری ...

سپاس

آها خوب انگلیسیش بهتره و قشنگتر اما اگه بشه فونتش رو عوض کرد که دیگه محشره و با یه رنگ تیره
ولی اون عنوان هم که تو پست قبلی گفتم اگه فارسی باشه بهتره

Emperatour
20-11-06, 23:47
پست مهدي خان تايد ميشه

sAsAn.K
21-11-06, 10:24
نظر شخصی من فارسی بودنه البته نظر جمیع دوستان برای من مهم تر از نظر خودمه.

Shahryar
21-11-06, 13:19
دوستان عزیز هنوز کامل نشده نظر بچه ها ... ولی دو تا نکته جالب بود :
1- اگه کسی نتونه انگیلیسی را بخونه بد هست .
2- باید فونت فارسی بهتر و واضح تر بشه...
حالا روی این دو تا نظر بدین ..
باتشکر شهریار

M A H R A D
21-11-06, 13:38
به نظر من کسی که میتونه با کامپیوتر کار کنه و به اینترنت دسترسی داره حداقل زبان انگلیسیش در این حد هست که بدونه مثلا Moderator یا مثلا H.A.R.D.W.A.R.E یا Mobile یا Assistant چیه ...

2. آره خداوکیلی خیلی این فونتش ضایع هست + نامفهوم !

سپاس

mostafaeshghi
21-11-06, 15:41
این هم نظر من به عنوان عضو کوچک مدیریت:
1- فارسی باشه بهتره
2- ولی حتما واضح باشه.

باز هم نظر جمیع

X Ray
25-11-06, 18:30
فونتش یکم بزرگه...!!!
انگلیسی کلاسش بیشتره...!!!

Grant
13-04-07, 13:09
دیگه همه چیز رو فارسی بكنین سطح فروم میاد پایین

Quick
13-04-07, 13:13
گرنت عزیز این بحث قدیمیه لطفا اینا رو بالا نیارین!

KING
13-04-07, 13:19
اينو منم ابور دارم كه قديميه ولي من در جريان هيچي نيسستم چون مسافرت بودم ميشه بگيد كدوم عكس ميفرمائيد Only the registered members can see the link

Quick
13-04-07, 13:24
عکسی که دیگه نیست.... بیخیالش.....

M A H R A D
13-04-07, 17:49
میدونید این بحث مال چند وقته پیشه ؟!! Only the registered members can see the link

یادش بخیر !

hirad_sabaghian
16-04-07, 20:06
سلام من تازه به جمغ شما پیوستم و دیدم که این فورام نسبت به بقیه فورام ها یه چیرایی کم داره:
1.کاملاً قبول دارم که این فورام زیرمجموعه ای از سایت شهر سخت افزار هست ولی هر فورام برای پیشرفت باید یه Domain تو دست و راحت داشته باشه. حالا دومین نشد, سابدومین.
2.آیکون نمایش پیام ها کم هست. در یک فضای سایبر احساسات رو نمیشه به درستی نشون داد پس باید ابزاری برای این کار باشه در حالی که این 14 تا عکس نمیتونه برخی از احساسات رو به نمایش بزاره البته برای اینکه سو تفاهم نشه نمیشه همه ی احساسات رو که نمایش داد و یسری رو که از همه پر کاربر ترند مثل:
پیشنهاد, انتقاد, عشق, اعصاب خورد, یه چیز بدرد نخور , حال بهم زن و ......
3.زبون فورام که بهش اشاره شده
4.به نظر میاد کاربر های تازه نمیتونن تو امضاشون عکس بزارن لطفا این مسکل حل شه
5.من تا الان نتونستم پستی رو که نوشتم خودم پاک کنم

امیدوارم که این فورام به یکی از بهترین ها تبدیل بشه.:1. (23):
آماده دریافت هر گونه پیشنهاد, انتقاد و برنامه PDA هستم:1. (25): :1. (3):

Shahryar
16-04-07, 20:35
سلام من تازه به جمغ شما پیوستم و دیدم که این فورام نسبت به بقیه فورام ها یه چیرایی کم داره:
1.کاملاً قبول دارم که این فورام زیرمجموعه ای از سایت شهر سخت افزار هست ولی هر فورام برای پیشرفت باید یه Domain تو دست و راحت داشته باشه. حالا دومین نشد, سابدومین.
2.آیکون نمایش پیام ها کم هست. در یک فضای سایبر احساسات رو نمیشه به درستی نشون داد پس باید ابزاری برای این کار باشه در حالی که این 14 تا عکس نمیتونه برخی از احساسات رو به نمایش بزاره البته برای اینکه سو تفاهمد نشه نمیشه همه ی احساسات رو که نمایش داد و یسری رو که از همه پر کاربر ترن مثل:
پیشنهاد, انتقاد, عشق, اعصاب خورد, یه چیز بدرد نخور , حال بهم زن و ......
3.زبون فورام که بهش اشاره شده
4.به نظر میاد کاربر های تازه نمیتونن تو امضاشون عکس بزارن لطفا این مسکل حل شه
5.من تا الان نتونستم پستی رو که نوشتم خودم پاک کنم

امیدوارم که این فورام به یکی از بهترین ها تبدیل بشه.:1. (23):
آماده دریافت هر گونه پیشنهاد, انتقاد و برنامه PDA هستم:1. (25): :1. (3):

سلام خوبی ؟

عزیزم بررسی شد این هم جواب هاش :

در مورد 5 و 4 چک کردم و یک تغییراتی دادم کامل درست هست و با سه تا مرورگر فایرفاکس ، اپرا و آوانت چک شد !

در مورد 3 من متوجه نشدم ...

در مورد 2 تا فردا یا اگه شد آخر امروز اضافه میشه !

در مورد یک فعلا برنامه نیست ...

موفق باشید
شهریار:1. (26):

hirad_sabaghian
17-04-07, 18:10
سلام خوبی ؟

عزیزم بررسی شد این هم جواب هاش :

در مورد 5 و 4 چک کردم و یک تغییراتی دادم کامل درست هست و با سه تا مرورگر فایرفاکس ، اپرا و آوانت چک شد !

در مورد 3 من متوجه نشدم ...

در مورد 2 تا فردا یا اگه شد آخر امروز اضافه میشه !

در مورد یک فعلا برنامه نیست ...

موفق باشید
شهریار:1. (26):
منظورم اینه که زبان فورام رو عوض کنید..:1. (3):

Shahryar
17-04-07, 19:33

فروم زبانش فارسی هست یعنی بشه انگلیسی ؟ :1. (27):

موفق باشید
شهریار:1. (23):

KING
17-04-07, 23:26

:1. (27): ؟

Hooshi
24-04-07, 15:21
چرا اسال هاي انجمن هاي مخفي براي تازه کاران در ارسال هاي جديد ديده ميشه در حالي که به آن ها مربوط نيست و نمي توانند مشاهده کنند !

M A H R A D
24-04-07, 15:36
چرا اسال هاي انجمن هاي مخفي براي تازه کاران در ارسال هاي جديد ديده ميشه در حالي که به آن ها مربوط نيست و نمي توانند مشاهده کنند !
عجب سوتی !

Hooshi
03-06-07, 14:52
آقا پس از ماه ها يه انتقاد ديگه دوباره در مورد همين جدیدترین موضوعات انجمنها که اون بالا هستش آقا يا اين قسمت را کلا نابود کنيد يا درستش کنيد
و اما اشکال
من چه با آدرس Only the registered members can see the link چه با Only the registered members can see the link
بيام به انجمن وقتي روي يکي از لينکهاي قسمت جدیدترین موضوعات انجمنها کليک ميکنم اون جا را از Only the registered members can see the link باز مي کنه نه از
Only the registered members can see the link و اين يه اشکاله اون وقت شهريار به من ميگه نبايد باURL]Only the registered members can see the link[/url]]
کارکني!

بعد اين را هم ميگند آدرس اخـتـصـاصـی فـروم شـهـر سـخـت افـزار (Only the registered members can see the link)

بنویسید شهر سخت افزار ، بخوانید پی سی نتورک !

Hooshi
03-06-07, 15:04
اين هم انتقادي ديگر که اين از قبليه بدتره از دکمه تشکر وقتي از يه نفر تشکر ميکنيد زير ازسال اون مينويسه

کاربر زیر از [ID اون که ارسال داده] بخاطر این ارسال مفید قدردانی نموده است [ID شما]

حالا اگر يه ادمين بياد و ID شما را عوض کنه ID شما در جاهايي که تشکد کرده ايد عوض نميشه به عبارتي سوتي داده ميشه!

يه نمونه اش را در همين صفحه زير ارسال hirad_sabaghian مشاهده ميکنيد که زيرش نوشته

کاربر زیر از hirad_sabaghian بخاطر این ارسال مفید قدردانی نموده است Shahryar_Neo
در حالي که آيدي ايشون چند وقتي که Shahryar شده !

Shahryar
03-06-07, 19:04
شایان جان این دومی اصلا سوتی یا ... نیست بلکه کاری به ما نداره و سیستم هست فکر نمی کنم اهمیتی داشته باشه ...

اما در مورد موضوعات جدید این را چندین روز پیش بهش پی بردم و الان هم در حال اصلاح اون هستم کمی زمان میبره...

موفق باشید
شهریار

Hooshi
04-06-07, 20:53
شایان جان این دومی اصلا سوتی یا ... نیست بلکه کاری به ما نداره و سیستم هست فکر نمی کنم اهمیتی داشته باشه ...

اما در مورد موضوعات جدید این را چندین روز پیش بهش پی بردم و الان هم در حال اصلاح اون هستم کمی زمان میبره...

موفق باشید
شهریار

از اينکه به انتقادات ما توجه مي کنيد متشکرم! انشاا... که اين آخرين انتقادات بوده باشه!

:1. (11):شايان