PDA

مشاهده نسخه کامل : اميدارم هرچه زودتر....

mohsen-sat
11-08-18, 17:24
درود اميدارم هرچه زودتر مشكل اين فروم حل بشه متاسفانه در حال حاظر هيچگونه فايلى در تمامى بخشهاى انجمن قابل دانلود نيست و سريعا سيستم ارور ميده!!

AMD>INTEL
11-08-18, 17:55
درود اميدارم هرچه زودتر مشكل اين فروم حل بشه متاسفانه در حال حاظر هيچگونه فايلى در تمامى بخشهاى انجمن قابل دانلود نيست و سريعا سيستم ارور ميده!!

سلام کدام فایل ها

mohsen-sat
11-08-18, 19:47
سلام کدام فایل ها

تو بخش موبایل چه نرم‌افزار چه بازى لينك فايل ها دانلود نميشن و ارور سرور ميدن بخصوص فايلهاى آپديت گيرنده هاى ديجيتال و چندتا بخش ديگه بود فايل هاى آموزشى داشتن كه نميشد دانلود كرد

AMD>INTEL
12-08-18, 05:36
تو بخش موبایل چه نرم‌افزار چه بازى لينك فايل ها دانلود نميشن و ارور سرور ميدن بخصوص فايلهاى آپديت گيرنده هاى ديجيتال و چندتا بخش ديگه بود فايل هاى آموزشى داشتن كه نميشد دانلود كرد

تاریخ تاپیک ها را چک کنید . اگر تاپیک های قدیمی باشن . بعضی از فایل ها به دلیل خرابی سایت های هست که لینک دانلود برای آنهاست .
خراب شدن لینک ها ربطی به شهر سخت افزار نداره .

mohammad7966
28-11-18, 14:32
سلام از مدیران درخواست دارم مشکل ورود من به انجمن رو اگر امکان دارد حل کنند.نام کاربردی و رمز ورود رو که میزنم دوباره برمی گرده به صفحه اول و میگه دوباره نام کاربردی و رمز عبور رو وارد کن.

پیام خصوصی به مدیران هم نمیتونم بزنم چون دوباره میگه نام کاربردی و رمز ورود رو بزن.این تایپیک رو هم به زور پیدا کردم.

با تشکر

Speed Racer
28-11-18, 14:48
سلام از مدیران درخواست دارم مشکل ورود من به انجمن رو اگر امکان دارد حل کنند.نام کاربردی و رمز ورود رو که میزنم دوباره برمی گرده به صفحه اول و میگه دوباره نام کاربردی و رمز عبور رو وارد کن.

پیام خصوصی به مدیران هم نمیتونم بزنم چون دوباره میگه نام کاربردی و رمز ورود رو بزن.این تایپیک رو هم به زور پیدا کردم.

با تشکر

سلام

برای من هم چند روزیه که اینطوری شده و توی ورود مشکل دارم. بعد از ورود هم دوباره که یه تاپیک رو باز می کنم انگار از انجمن خارج شدم و باید دوباره وارد بشم

AMD>INTEL
28-11-18, 20:26

با تشکر

با آخرین مرورگر کروم و فایرفاکس لاگین کردم مشکلی نبود . لطفا کش مرورگر خودتون رو خالی کنید و مجدد تست کنید

mohammad7966
28-11-18, 22:19
پاک کردم ولی باز فایده نداره،قاطی داره،یه تایپیکی باز میکنم و نام کاربری و رمز عبور رو میزنم منو وارد تایپیک میکنه ولی یه تایپیک دیگه باز میکنم دوباره میگه نام کاربری و رمز عبور رو وارد کن.

جالبه وقتی اسم کاربری و رمز رو میزنم اون پیامی ورودی که نوشته خوش آمدید (جهت دسترسی سریع تر اینجا کلیک کنید)رو نشون میده ولی وارد نمیشه و میگه دوباره نام کاربری و رمز رو وارد کن

با تمام مرورگر ها تست کردم،الان با تو-ر دارم پیام میدم،با اپرا(وی-پی ان فعال )هم تست کردم

akbar3
29-11-18, 12:27
منم چند مدتی همچین مشکلی داشتم اما الان انگار خوب شده.