PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در بالا نیامدن و نشناختن هارد sata

shoojats
13-07-18, 20:21
سلام.ی مشکل جدی برام پیش اومده اینکه چند وقتییه ک فلش به سوکت های یو اس بی وصل میکنم بعد از کپی کردن چراغ خوندن هارد ب شکل ممتد میشه و هنگ میکنه تا کپی تموم بشه.مشکل از اینجا بیشتر شد که بعد کپی کردن فایل از داخل فلش مانیتور باوجود روشن بودن اما صفحه مانیتور خاموش بود! و موس و کیبورد کار میکردن.تنها چیزی که ک کار نمیکرد هارد بود و چراغ هارد کاملا خاموش بود.مجبور ب ریستارت دستی شدم اما دیگه بالا نمیاد و درقسمت بوت هارد رو اصلا نمیشناسه و اسم هارد رو نمیاره.چطور بفهمم مشکل از کجایه هارده؟

AMD>INTEL
14-07-18, 06:05
شما اول پاور سیستم را به صورت موقت عوض کن و از یک پاور سالم استفاده کن

shoojats
14-07-18, 09:13
بنده ی هارد دیگه رو چک کردم و بالا اومد رفت تو ویندوز اما این هارد 1 ترابایت که در حالت ویندوز هم وصل میکنم درایوش نمیاره.پاور مشکلی نداره بازش کردم خاک گیری کردم و خیلی بی صدا تر هم داره کار میکنه.

AMD>INTEL
14-07-18, 09:32
بنده ی هارد دیگه رو چک کردم و بالا اومد رفت تو ویندوز اما این هارد 1 ترابایت که در حالت ویندوز هم وصل میکنم درایوش نمیاره.پاور مشکلی نداره بازش کردم خاک گیری کردم و خیلی بی صدا تر هم داره کار میکنه.

توی دیسک منیجمنت شناسایی میشه یا نه ؟

shoojats
14-07-18, 14:51
نه داخل دیسک منجمنت شناسایی نمیشه!

AMD>INTEL
14-07-18, 15:16
نه داخل دیسک منجمنت شناسایی نمیشه!

هاردت مشکل داره . که تو منیجمنت هم شناسایی نمیشه

shoojats
14-07-18, 20:34
داداش خو چیکار کنم که درست بشه؟ ی راه حلی چیزی؟ایا قطعات دیگه پی سی هستن که باعث شناخته شدن و بالا نیامدن هارد بشن?

AMD>INTEL
15-07-18, 20:06
داداش خو چیکار کنم که درست بشه؟ ی راه حلی چیزی؟ایا قطعات دیگه پی سی هستن که باعث شناخته شدن و بالا نیامدن هارد بشن?

باید ببری پیش تعمیرکار هارد تا هارد شما را بررسی کنند .