PDA

مشاهده نسخه کامل : ماد گرافیک برای بازی Need For Speed PayBack

0reza666
21-06-18, 15:34
با سلام

ممنون میشم ماد گرافیک این بازی همراه با توضیح نصب بزارید

من این پیدا کردم ولی انگار ناقصه

Only the registered members can see the link

عضو شدم دانلودشم کردم ولی .... راهنمایی لطفا

0reza666
22-06-18, 16:29
کسی نبود یه کمکی بکنه؟

amigames
22-06-18, 23:06
شرمنده این بازی رو ندارم که تست کنم اما به نظر میاد روش نصبش این باشه (شاید بازم نشه اما خلاصه این ترجمه راهنمای نصب هست)

- Frosty Manager رو دانلود (Only the registered members can see the link)و اجرا کنید.
- پنجره ای جدید باز کرده و در فولدر بازی فایل nfs.exe رو انتخاب کنید.
- دو فایل موجود در فولد زیپ شده را انتخاب و "آن ها را در Frosty Manager قرار دهید" (فکر کنم منظور باز کردن اون فایل ها با این Manager هست).
- سپس بر روی مد دوبار کلیک کنید تا فعال شود و بازی را با Frosty Manager اجرا کنید.

0reza666
23-06-18, 00:37
شرمنده این بازی رو ندارم که تست کنم اما به نظر میاد روش نصبش این باشه (شاید بازم نشه اما خلاصه این ترجمه راهنمای نصب هست)

- Frosty Manager رو دانلود (Only the registered members can see the link)و اجرا کنید.
- پنجره ای جدید باز کرده و در فولدر بازی فایل nfs.exe رو انتخاب کنید.
- دو فایل موجود در فولد زیپ شده را انتخاب و "آن ها را در Frosty Manager قرار دهید" (فکر کنم منظور باز کردن اون فایل ها با این Manager هست).
- سپس بر روی مد دوبار کلیک کنید تا فعال شود و بازی را با Frosty Manager اجرا کنید.

دشمنت شرمنده و تشکر بابت پاسخ ولی نشد.

بعد دانلود و اکستریک
اینکارم کردما
بعد
بعد
باز بازی همنطوریه. فکر کنم ماد گرافیکش ناقصه اخه دو تا فایل هست یکی با فورمت fbmod با اسم no fog and vignette هست و اونیکه با فورمت archive با اسم no fog and vignette_01 هست خیلی کم حجم و ... این چه ماد گرافیکیه اخه. منکه چیزی حس نکردم تغییری نکرد.

راه دیگه ای نیست ماد گرافیک دیگه ای نیست برای این بازی. یعنی من بعد نصب کردم. اموزشی ویدیوی چیزی نیست.

amigames
01-07-18, 08:59
دشمنت شرمنده و تشکر بابت پاسخ ولی نشد.

بعد دانلود و اکستریک
اینکارم کردما
بعد
بعد
باز بازی همنطوریه. فکر کنم ماد گرافیکش ناقصه اخه دو تا فایل هست یکی با فورمت fbmod با اسم no fog and vignette هست و اونیکه با فورمت archive با اسم no fog and vignette_01 هست خیلی کم حجم و ... این چه ماد گرافیکیه اخه. منکه چیزی حس نکردم تغییری نکرد.

راه دیگه ای نیست ماد گرافیک دیگه ای نیست برای این بازی. یعنی من بعد نصب کردم. اموزشی ویدیوی چیزی نیست.

ماد که هست اما چون خودم بازی رو ندارم نمی تونم راهنمایی دقیق کنم. مثلا این (Only the registered members can see the link!0g9glYBJ!VAtL43-JTqsv7S7EzoGf5hSWYMlpgnwjUFY6n4X8lwM) هست کافیه بزاریش تو فولدر بازی اما بازم ممکنه جواب نده. یک سری ماد ها هم هست که ویدئو Youtube دارن.