PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب بازی Forza Motorsport 7

0reza666
21-06-18, 15:32
با سلام.

بازی از سایت دانلودها و دی ال فاکس نسخه فیت گیل دانلود کردم ولی بعد نصب کرک نمیشه و این میاد

بیلد ویندوز بالاتر و پاینتر همه رو تست کردم

تمام چیزای که خود سایت گفته انجام دادم ولی اینطوری میشه

Only the registered members can see the link

و کرک نمیشه. من بازی فورزا هریزون 3 و بازی فورزا موتور اسپرت 6 با اینکه کرک بای پس (دور زدن) بود به راحتی نصب کردم انوقط این بازی که کرک شده نمیشه نصب کرد در کل کرک نمیشه وگرنه نصب شده کرک نمیشه عجیبه.

حتی نظارت دوستان در سایت های مختلف خوندم که نوشتن

اول باید اکانت مایکروسافت داشته باشید. دقت کنید دوستان این کرک های UWP پیچیده تر از کرک های روزانه codex و cpy و بقیه ریلیز های روزانه ای هستند .
خوب اول باید اکانت داشته باشید و در اپ ایکس باکس و استور مایکروسافت (اپ استور) لاگین کرده باشید. بعد باید ویندوز و اپ ایکس باکس ویندوزتون به روز باشه .پیش نیازهای نت فریم ورک و ویژآال سی باید نصب باشن.
بعد که بازی رو نصب کردید و بکل کلا اینترنت رو قطع کنید کلا لن روی مین بورد رو دیزبل یا قطع کنید.
بعد باید بازی رو در کل در فایروال ویندوز بلاک کنید ضمنا پوشه ای که بازی رو داخلش نصب میکنید ادرس اون پوشه رو در بخشی که در همه آنتی ویروس ها هست به اسم exclusion ادرس دهی کنید که انتی ویروس ها با این پوشه محل نصب کار نداشته باشند.
دوم برید به راهنمایی های زیر و بخش گیم DVR ویندوز رو و XBGM رو از طریق رجیستری خاموش کنید.
لینک های استیم و سایت های معتبر هست راحت باشید:
Disabling Xbox DVR in Windows 10 - Documentation - Knowledge Base - Steam Support (Only the registered members can see the link)
حالا سرویس گیم مانیتوریینگ ویندوز ده رو باید غیر فعال کنید:
برید آدرس رجیستری زیر:
omputerHKEY_LOCAL_MACHINESYSTEMCurrentControlSetSe rvicesxbgm
و یک فایل است start روشchange binary رو بزنید بعد ۳ رو بکنید ۴٫
راهنمای تصویری:
How to disable the Game Bar and DVR in Windows 10 | Windows Central (Only the registered members can see the link)
حالا افلاین سرچ کنید در استارت و بازی ر و اجرا کنید.
راهنمایی اموزش اکانت مایکروسافت هست ببنید و برای رجیستری هم در سرچ ویندوز بزنید regedit و بعد ادمین اجراش کنید.

و یکی دیگه هم گفته

ابتدا خط ۴۷ در فایل AppxManifest.xml را با کد <Resource Language="en-IE" /> پاک کرده و save میکنیم.
فایل InstallApp.exe را بصورت Run As Administrator اجرا میکنیم.
(بسیار مهم) روی فایل AppxManifest.xml کلیک راست کرده و از Propertise گزینه Read Only را تیک میزنیم و ok می کنیم.
در نهایت فایل Install Crack.bat را بصورت Run As Administrator اجرا میکنیم. یا همان شورتکات Install Crack در دستکتاپ.

ولی فایده نداشت چه باید کنم تا بازی کرک و نصب بشه؟ راهنمایی لطفا

0reza666
22-06-18, 13:52
با اینک کرکی که یکی از دوستان بهم دادن مشکل حل شد

FM7.Crack.Only-CDX-FIX (Only the registered members can see the link)

و بازی هم بالا امد

hosin2a
16-10-18, 20:05

و بازی هم بالا امد
سلام داداش . من نسخه 100 گیگی رو دانلود کردم و نصب کردم...والا نمیدونم کرک میشه یا نه...فایل های کرک رو میریزم داخل پوشه بازی و اینستال اپ رو میزنم یک چند لحظه باز میشه و بعد بسته میشه و چیزی هم توی صفحه سیاه نمینویسه...بازی رو هم که اجرا میکنم همون اول که یه دایره کوچیک سمت راست پایین صفحه میچرخه و بعد یک دفعه میپره بیرون و داخل بازی نمیره....اکانت برای ویندوز ساختم ..برای ایک بوکس هم ساختم...توی درایو ویندوز نصب کردم نشد...توی بقیه درایو ها هم نصب کردم نشد...هر چه نرم افزار پیش نیاز بود نصب کردم....ویندوزم هم نسخه 1809 هست...لپتاپ هست با گرافیک 1060 و رم 16 و پردازنده i7.....درایو کارت گرافیک هم آپدیته.....دیگه دارم دیوونه میشم...100 گیگ دانلود کردم....همش علکی؟؟؟؟؟...خواهشا یه کمکی بهم بکن...تشکر..

0reza666
16-10-18, 21:36
.

سلام. من با این کرکی که بالا گذاشتم و یه دوستی بهم داد بازی برام اوکی شود و کرک هم بدرستی شد دیگه. کرکی که من گذاشتم تست کن شاید بازی برات اوکی شد

omid2ss
16-10-18, 22:52
تا میتونید از نسخه های Fit girl استفاده نکنید

یه کم بیشتر صبر کنید و نسخه های معتبر تر مثل Codex و CPY رو دان کنید

خود من تا حالا این فیتگرل خیلی برام مشکل درست کرده

که بعدش با نصب نسخه های معتبر به راحتی درست شده

hosin2a
17-10-18, 02:01
سلام. من با این کرکی که بالا گذاشتم و یه دوستی بهم داد بازی برام اوکی شود و کرک هم بدرستی شد دیگه. کرکی که من گذاشتم تست کن شاید بازی برات اوکی شد
داداش کرکی که استفاده کردی رو هم گزاشتم..باز فایده نداشت...

- - - Updated - - -

تا میتونید از نسخه های Fit girl استفاده نکنید

یه کم بیشتر صبر کنید و نسخه های معتبر تر مثل Codex و CPY رو دان کنید

خود من تا حالا این فیتگرل خیلی برام مشکل درست کرده

که بعدش با نصب نسخه های معتبر به راحتی درست شده
داداش من نسخه codex که 100 گیگ هست رو دانلود کردم و متاسفانه باز نمیشه بازی

- - - Updated - - -

دوستان یه بازی دیگه معرفی کنید که باز گرافیکش مثل این وحشتناک عالی باشه...آیا بازی Forza horizon 3 گرافیکش مثل اینه یا پایین تره؟ نصبش دردسرش مثل اینه؟ یا راحتره؟

hosin2a
17-10-18, 02:04
دوستان این لینک فیلم یوتیوب هست...مشکل من دقیقا مثل اینه...
Forza Motorsport 7 INSTANT CRASH, PLEASE FIX!!!!! - YouTube (Only the registered members can see the link)

P-Ravesh
17-10-18, 02:54
وقتی مشکل باز نشدن و پریدن ناگهانی بازی به دسکتاپ پیش میاد نصب پیش نیازهای بازی رو بررسی کنید مانند دایرکت ایکس و مایکروسافت ویژوال سی پلاس نسخه های متفاوت .
من هم از fitgirl دل خوشی ندارم و بازیهای کرک شده cpy و codex رو میپسندم و صبر میکنم نسخه اونها بیاد

hosin2a
17-10-18, 03:39

و بازی هم بالا امد

یه نکته عجیب...وقتی شارژر لپ تاپ رو جدا مبکنم و با باتری هست...و بازی رو اجرا میکنم...کمی دیرتر میپره بیرون...یعنی تا اوجا که صدای ماشین میاد میره و میپره بیرون...ولی وقتی شارژر وصل هست تا اونجا نمیره و تا همون صفحه سیاه هست میپره بیرون...

hosin2a
17-10-18, 03:46
وقتی مشکل باز نشدن و پریدن ناگهانی بازی به دسکتاپ پیش میاد نصب پیش نیازهای بازی رو بررسی کنید مانند دایرکت ایکس و مایکروسافت ویژوال سی پلاس نسخه های متفاوت .
من هم از fitgirl دل خوشی ندارم و بازیهای کرک شده cpy و codex رو میپسندم و صبر میکنم نسخه اونها بیاد
داداش دایرکس ایکس 9 و 10 و 11 و 12 رو دانلود کردم و نصب کردم....مایکروسافت ویژوال سی پلاس هم از 2005 تا 2017 نصب کردم..

0reza666
17-10-18, 10:44
.

ویندوزی نصب کن که دقیق بیلد گفته شده بازی هست. یعنی بازی داره میگه بیلد ویندوز 1803 باید باشه. بیلد های بالاتر کرک روشون کار نمی کنند چون ماکرو سافت با ابدیت کردن ویندوز جلو قفل UWP گرفته. این موردم یه تست بکن.

بله بازی فورزا هریزون 3 هم خیلی گرافیکش بالاست. بله اینجور بازی ها یا اینطوری بگم بازی های ماکروسافت نصبش یکم سخته یه اشتباه کنی دیگه بازی نصب نمیشه جز اینکه ویندوز عوض کنی و دوباره بازی نصب کنی.

و اینکه بازی فورزا هریزون 4 هم امده که بازی دموش امده و رایگانه میتونی بازی کنی نسخه اصلیشم امده که اون دیگه رایگان نیست سی دی کی میخواد و بخری میتونی بازی کنی یا باید منتظر باشی تا شاید روزی کرک شد.

P-Ravesh
17-10-18, 18:35
داداش دایرکس ایکس 9 و 10 و 11 و 12 رو دانلود کردم و نصب کردم....مایکروسافت ویژوال سی پلاس هم از 2005 تا 2017 نصب کردم..

به هر حال بازی کرک شده است دیگه . یه تجربه دیگه دارم وقتی در تنظیمات برخی بازیها صفحه نمایش full screen میبود مدام بازی بسته میشد و ناگهان میپرید تو دسکتاپ اما وقتی روی حالت پنجره ای تنظیم میشد (windowed) دیگه بازی بسته نمیشد . در چند بازی این مورد رو داشتم دلیلش چیه نمیدونم .با یک بازی دیگه مشکل اینجور بود که چون سیستمم 64 بیت بود ویژوال سی پلاس 64 بیت میریختم اما باز هم بازی بیرون میپرید اتفاقی تمام نسخه های 32 بیتی ویژوال رو نصب کردم مشکل حل شد .

hosin2a
18-10-18, 00:41
ویندوزی نصب کن که دقیق بیلد گفته شده بازی هست. یعنی بازی داره میگه بیلد ویندوز 1803 باید باشه. بیلد های بالاتر کرک روشون کار نمی کنند چون ماکرو سافت با ابدیت کردن ویندوز جلو قفل UWP گرفته. این موردم یه تست بکن.

بله بازی فورزا هریزون 3 هم خیلی گرافیکش بالاست. بله اینجور بازی ها یا اینطوری بگم بازی های ماکروسافت نصبش یکم سخته یه اشتباه کنی دیگه بازی نصب نمیشه جز اینکه ویندوز عوض کنی و دوباره بازی نصب کنی.

و اینکه بازی فورزا هریزون 4 هم امده که بازی دموش امده و رایگانه میتونی بازی کنی نسخه اصلیشم امده که اون دیگه رایگان نیست سی دی کی میخواد و بخری میتونی بازی کنی یا باید منتظر باشی تا شاید روزی کرک شد.
تشکر... حقیقتش من تازه لپ تاپ رو گرفتم.. حدود یک ماهی هست...و روی ویندوز اولیه خوش مشکل بلو اسکرین داشتم...دادم بیرون ویندوز عوض کرد و تمام چیزهایی که نصب کردم پاک شد و دوباره نصب کردم.. ولی اخرش درست نشد..و ایندفعه اخرین نسخه ویندوز 10 رو خودم دانلود کردم و عوض کردم و خدا رو شکر مشکل بلو اسکرینم تا الان حل شده...ولی باز تمام چیزام پاک شدن و مجبور شدم دوباره نصبشون کنم....حقیقتش دیگه حال و حوصله ویندوز عوض کردن و نصب تک تک برنامه ها و بازی ها رو ندارم...چند روزی علاف میشم...مجبورم یا صبر کنم برادران کرک کن یه کرک جدید بدن برای این نسخه ویندوز....یا برم بازی دیگه نصب کنم...میگم شما هاریزون 3 یا 4 رو پیشنهاد میکنی؟ دنبال گرافیک هستم...گرافیک کدومشون بالاس؟
راستی ویندوزی که پیشنهاد داده شده برای نصب بازی 1703 هست یا 1803 ؟ چون بعضی سایتا متفاوت میگفتن..

omid2ss
19-10-18, 00:34
چندتا اپدیت واسه بازی اومده
دان کن ونصب شون کن ببین درست میشه

--------------------------------------------------------------------------------

یه راه دیگه میگم اگه نشد امتحان کن

ویندوزت رو کلا پاک کن و از اینجا دان کن و نصب کن

Windows 10 Aio 1803 Build 17134.319 September 2018 دانلود ویندوز 10 (Only the registered members can see the link)

نسخه ی Pro رو نصب کن

انتی ویروس فعلا نصب نکن

ویندوز دیفیندر رو غیر فعال کن

تمام ملزومات بازی رو نصب کن مثل : C++ , netframework -Direct x 9-10-11-12

نسخه ی codex رو نصب کن-

اپدیت هاش هم این ها هستن

Update v1.141.192.2 incl DLC-CODEX

Update v1.137.587.2 incl DLC-CODEX

Update v1.133.8511.2 incl DLC-CODEX

نصب شون کن و ببین چی میشه

hosin2a
22-10-18, 07:34
تشکر..آپدیت ها رو از کجا دانلود کنم و چجوری نصبشون کنم؟
من این ویندوز رو دانلود کردم و نصب کردم
Windows 10 Consumer Editions 1809 Build 17763.1 MSDN Retail دانلود نسخه نهایی ویندوز 10 (Only the registered members can see the link)
و بازی رو هم روی هیمن ویندوز نصب کردم و جواب نگرفتم...فقط موقع نصب اون پنجره که نوع ویندوز رو انتخاب میکنی نیومد و الان میرم توی مشخصات ویندوز نوشته نسخه home ...
انتی ویروس نصب هست اما موقع نصب بازی غیر فعال بوده و پوشه بازی رو به انتی ویروس شناسوندم تا باهاش کاری نداشته باشه..
تمام ملزومات بازی رو هم نصب کردم....ولی یه نکتهوومن تمام نسخه های دایرکس رو نصب کردم ولی داخل Programs and Features فقط دایرکس 9 و 10 هست اما من 11 و 12 رو هم نصب کردم ...شاید مدلش اینجوریه..نمیدونم...
بازی رو هم نسخه codexدانلود و نصب کردم..و نتیجه نگرفتم..

omid2ss
24-10-18, 23:52
مشخصات کامل سیستم تو بگو
OS
RAM
VGA
CPU

barakobama
18-01-19, 12:00
سلام موقع اجرای بازی می پره بیرون تو فایروال هم دو تا forza motor 7 هست که دوتاشم در inbound va outbound بلاک کردم بازم اجرا نمی شه ... کمک
اقایونی بازی می کنن یه راهنماایی بکنید . نسخه codex بهتر نیست که دوباره دانلود کنم ؟