PDA

مشاهده نسخه کامل : تلفن بی سیم پاناسونیک

امیر ازادی
25-05-18, 09:37
درود. یه تلفن بیسیم پاناسونیک گرفتم تا وقتی برق پایه اش وصل باتری رو فول شارر میزنه تا برق پایه رو قطع میکنم باتری به چشمک زدن میفته. و اعلام شارز باتری میزنه.تلفن مشکل داره؟

Speed Racer
25-05-18, 17:07
سلام

اگه فرض کنیم مشکل از باتری باشه:

اونایی که تلفن پاناسونیک میفروشن باتری اصلیشون برمیدارن و با قیمت بیشتری میفروشن حتی اگه این اتفاق هم نیفته ولی باتری های غیر اصل خیلی زود شارژ خالی می کنن.

اگه تازه خریدی بهتره بری باتری پاناسونیک اصل از فروشنده بگیری چون اگه بدونه شما فهمیدی اصلش رو میده ولی اگه خیلی وقت پیش گرفتی برو باتری اصل پاناسونیک بگیر

AMD>INTEL
25-05-18, 18:12
مشکل یا باتری دستگاه است یا ایراد از قسمت شارژ تلفن هست . برای تست باید باتری عوض بشه

امیر ازادی
25-05-18, 19:19
مشکل یا باتری دستگاه است یا ایراد از قسمت شارژ تلفن هست . برای تست باید باتری عوض بشه
باتریش پاناسونیک چینی و پلمپ شده بود.ولی تعجبم اینه خودم باتری نیم قلمی 950میلی امپر دارم وقتی رو گوشی قرارش میدم گوشی اول روشن بعد خاموش میشه.وقتیم میخوام گوشیو روشن کنم روشن نمیشه.البته باتری خودش550میلی امپر ساعته.دلیل چیه روشن نمیکنه:؟مگه باتری با باتری فرق داره؟
یه نکته دیگه.باتری خودشو میذارم تو یه شارژر ه دیگه که دارم ظرف چند دقیقه فول میشه ولی میندازم رو گوشی فقط یه خط از سه خطه باتری رو پر شده نشون میده.

تو یه سایت دیدم باتریه این گوشی ها و میفروشن باتری فابریک و اصلی دقیقا مثل همینه که رو گوشی بود.به احتمال زیاد باتری خرابه.چون باتری های متیل هیدرتد خیلی ساده با خوابیدن خراب میشن البته دستگاه ساخت مالزی هست.

Speed Racer
25-05-18, 19:46
باتریش پاناسونیک چینی و پلمپ شده بود.ولی تعجبم اینه خودم باتری نیم قلمی 950میلی امپر دارم وقتی رو گوشی قرارش میدم گوشی اول روشن بعد خاموش میشه.وقتیم میخوام گوشیو روشن کنم روشن نمیشه.البته باتری خودش550میلی امپر ساعته.دلیل چیه روشن نمیکنه:؟مگه باتری با باتری فرق داره؟
یه نکته دیگه.باتری خودشو میذارم تو یه شارژر ه دیگه که دارم ظرف چند دقیقه فول میشه ولی میندازم رو گوشی فقط یه خط از سه خطه باتری رو پر شده نشون میده.

تو یه سایت دیدم باتریه این گوشی ها و میفروشن باتری فابریک و اصلی دقیقا مثل همینه که رو گوشی بود.به احتمال زیاد باتری خرابه.چون باتری های متیل هیدرتد خیلی ساده با خوابیدن خراب میشن البته دستگاه ساخت مالزی هست.

گوشی های پاناسونیک باتری های مختلف می خورن باطری تلفن شما اگه از این نوع باشه باید این شکلی باشه (دیگه نمی دونم مثل این هم می تونن تقلبی بزنن یا نه. باید از جای معتبر و فروشنده منصف بگیری)

عکس از اینترنت:

Only the registered members can see the link

امیر ازادی
25-05-18, 19:50
گوشی های پاناسونیک باتری های مختلف می خورن باطری تلفن شما اگه از این نوع باشه باید این شکلی باشه (دیگه نمی دونم مثل این هم می تونن تقلبی بزنن یا نه. باید از جای معتبر و فروشنده منصف بگیری)

عکس از اینترنت:

Only the registered members can see the link
دقیقا همیناست و ساخت چینه.فعلا باتریو تا حد خاموش شدن یعنی در حده صفر شارز قرار دادم و دوباره دارم شارزش میکنم.ممکنه درست بشه اگرم نشد باید باتری بخرم.

AMD>INTEL
25-05-18, 21:15

باتری نا معتبر و تقلبی بلای جان قطعات هستند . باید باتری معتبر تهیه و جایگزین کنید