PDA

مشاهده نسخه کامل : ابطال گارانتی به علت کنده شدن لیبل پاور

09358751495
23-05-18, 03:23
سلام به تمام دوستان خوبم
بابت موضوع گارانتی اواژنگ که خیلی قبولش داشتم
ولی سر موضوع پاورم نظرمو عوض کرد
من یک پاور کولرمسترv1000 دارم که اخیرا سیستم منو روشن نمیکنه که بردم سیستم عیب یابی کردن مشخص شد از پاور و سیستم با یه پاور دیگه روشن میشه خلاصه که من پاور به نمایندگی بردم و خود نمایندگی گفت به احتمال زیاد عوضش میکنیم و بعد یه هفته بامن تماس گرفتن و گفتن که پاور شما موجود نداریم( در حالی تمامی سایت ها و فروشگاه هاموجود دارن)و فاکتوری که اون زمان خریدین بیارید پولشو به شما بدیم😐😐😐
حالا به نظر شما زمانی که من پاورمو 800 هزار تومن خریدم و الان قیمتش شده 1750 با این پاور چه فرقی داره (ژنش فرق میکنه یا بهتره) که مشتری باید ضرر کنه؟؟؟ یا اینکه اگه عوضش میکردن میگفتند که باید باقیشو نقدا پرداخت کنید تا پاور بدیم !!!! یا اینکه اگه ارزونتر میشد ایا میگفتن که بیان باقیشو به شما پرداخت کنیم؟؟؟
الان میگن اگه میخای فقط پولشو میدیم اونم اون قیمتی که خریدی به نظر شما با این قیمت الان پاور کولرمسترv1000 میدن
اخه اینم شد جواب که به مشتری میدین ؟؟؟
و اینکه پاورم تا سال 2020 گارانتی داره

Optimus Prime
24-05-18, 02:35
با سلام
اصولا باید عین جنس شما رو بدن
ولی اگر داشته باشن هم فکر نکنم بدن بهتون
شما نهیت بتونبن همون پول روز خریدتون رو ازشون بگیرین
منم این بلا سرم اومده

Avajang
24-05-18, 12:37
سلام دوست گرامی
لطفاً شناسه RMA (شماره ارجاع به خدمات پس از فروش) رو از طریق پیغام خصوصی برای بنده بفرستید تا پیگیری لازم انجام بشه.

omid2ss
25-05-18, 00:01
تازه ای ها خبرایی میشنویم که این پاورهای کولرمستر بعضی جاها خوب نیستن...

تا حالا تو این فروم دوتا مورد داشتیم......

09358751495
25-05-18, 02:23
سلامی دوباره به تمام کاربران گرامی و کسانی که وقت میگذارن
بابت اون موضوع دیروز رفتم گفتن پاور نو فرستاده شده ولی نمیدن به من
و این بنده خدا مصئولش گفت رسیدتون بدید منم ساده به هوای این که میخان شماره از روش بردارن گرفت عوضش کرد و داخلش نوشت بارکدش مخدوش (ناخوانا) گفتم چرا عوضش کردی میگه بارکدش از تهران گفتن بزن مخدوش اخه بارکد روی پاورمو نصاب کنده زده بود روی جعبه مادربردم منم زدم روی خود پاور یه چسبم زدم روش کنده نشه(برچسب بارکد کاملا سالم و خوانا بود ) الان میگن ما از کجا بفهمیم این پاور همون جعبست ؟؟؟؟!!!!!!
حالا بنظر شما یه یوزر ده تا از این پاورا نداره که بخواد عوضش کنه؟؟؟؟
در حالی که همون روز سیستم بردم پیششون که ببینن روشن نمیشه (اخه یه روز خود پاور بردم بعد دو روز گفتن پاورت سالمه) الانم که بعد دو هفته است هنوز سیستم یه گوشه افتاده و کارم عقب مونده بماند هر روزم یه چیز میگن !!
مصئولش اون روز رفتم گفت منتظر که تایید کنن(از تهران) که پاور نو بدن به بنده!!!
حالا اگه راحت بخوان میتونن تاییدش نکنن اخه رسیدشم عوض کردن کارشون راحتتر شد
حالا منتظرم تا شنبه دوباره برم خدا کنه بهانه ی دیگه ای نیارن و پاور جایگزین بهم بدن واقعا از همه چی انداختن مارو
انصافا توی این شرکت های گارانتی کننده فقط اواژنگ قبول داشتم اونم اینطوری شد خدا کنه که درست شه و الا فقط یوزر این وسط متحمل ضرر زیادی میشه اخه یه پاور معمولی هم نیست که قیمت ارزونی داشته باشه
مرسی بابت وقتی که گذاشتین

MHD.051
26-05-18, 04:05
سلام
با توجه به گفته این دوست خوبمون احتمال زیاد خیلی اذیت شدن!!! بلکه هرکسی با سیستمش یه نوع استفاده داره من به شخصه از سیستم تریدی مکس استفاده میکنم فقط واسه کارم
تو این چند فروم خیلی ها از سرویس دهی اواژنگ راضی نبودن چه برسه به بقیه شرکت های گارنتی کننده
اخه چرا باید مشتری ها ناراضی باشند و یک شرکت معتبر اونم اواژنگ وجهه خودشو خراب کنه با این کار هم مشتریش مسلما کم خواهد شد هم مردم نسبت به این برندها مثل کولر مستر بدبین خواهند شد ؟؟؟؟
انشالله که مشکل این دوست خوبمون هم حل بشه چون شاید یه روزی همین بلا دامنگیر خود ما هم بشه
به امید اون روزی که همه از اواژنگ راضی باشن
یاعلی مدد

Gtx titan7
26-05-18, 04:26
باسلام
اصولا باید پاور به شما بعد یکی دو روز بدن ولی دنبال این هستن که از زیر مسئولیت شونه خالی کنن که دقیقا واسه گرافیک من همین موضوع پیاده کردن که کارم به شکایت رسید حالا بماند چقد الاف شدیم....
امیدوارم که کارتون راه بیافته:)

09358751495
26-05-18, 11:56
مرسی دوستان
امروز شنبه هم هیچ خبری نشد باز هم گفتن منتظر تایید هستیم واقعا چرا!!!!؟؟؟؟

Avajang
26-05-18, 12:05
مرسی دوستان
امروز شنبه هم هیچ خبری نشد باز هم گفتن منتظر تایید هستیم واقعا چرا!!!!؟؟؟؟

موضوع شما در دست بررسی است و به زودی نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

09358751495
26-05-18, 17:38

مرسی ممنون از پیگیریتون منتظر خبر شما هستم

حتی واسه اینکه مشخص بشه که پاور همونه بهم گفتن فاکتورشو بگیرم بیارم سریعتر حل میشه من هم با یه بدبختی رفتم طرفو راضی کردم تا بهم فاکتور داده ولی چه فایده......

tyr0n
27-05-18, 02:09
سلام به تمام دوستان خوبم
بابت موضوع گارانتی اواژنگ که خیلی قبولش داشتم
ولی سر موضوع پاورم نظرمو عوض کرد
من یک پاور کولرمسترv1000 دارم که اخیرا سیستم منو روشن نمیکنه که بردم سیستم عیب یابی کردن مشخص شد از پاور و سیستم با یه پاور دیگه روشن میشه خلاصه که من پاور به نمایندگی بردم و خود نمایندگی گفت به احتمال زیاد عوضش میکنیم و بعد یه هفته بامن تماس گرفتن و گفتن که پاور شما موجود نداریم( در حالی تمامی سایت ها و فروشگاه هاموجود دارن)و فاکتوری که اون زمان خریدین بیارید پولشو به شما بدیم�������������� ����
حالا به نظر شما زمانی که من پاورمو 800 هزار تومن خریدم و الان قیمتش شده 1750 با این پاور چه فرقی داره (ژنش فرق میکنه یا بهتره) که مشتری باید ضرر کنه؟؟؟ یا اینکه اگه عوضش میکردن میگفتند که باید باقیشو نقدا پرداخت کنید تا پاور بدیم !!!! یا اینکه اگه ارزونتر میشد ایا میگفتن که بیان باقیشو به شما پرداخت کنیم؟؟؟
الان میگن اگه میخای فقط پولشو میدیم اونم اون قیمتی که خریدی به نظر شما با این قیمت الان پاور کولرمسترv1000 میدن
اخه اینم شد جواب که به مشتری میدین ؟؟؟
و اینکه پاورم تا سال 2020 گارانتی داره

سلام
دوست عزیز شک نکن آواژنگ همچین کاری نمیکنه
اگر موجودی تو انبار داشته باشن دروغ نمیگن که

مال منو عوض کردن مگه با شما چه دشمنی دارند اخه

حتما موجود ندارند فعلا که فاکتور خواستن

بعدشم قیمت دلار دست اونا نیست

ارز هر روز داره بی ارزش میشه و تاوانش رو ما یوزر ها باید بدیم

با من با کمال احترام رفتار کردند من ازشون کاملا راضی ام بهترین گارانتی ایرانه

09358751495
27-05-18, 09:51
سلام
دوست عزیز شک نکن آواژنگ همچین کاری نمیکنه
اگر موجودی تو انبار داشته باشن دروغ نمیگن که

مال منو عوض کردن مگه با شما چه دشمنی دارند اخه

حتما موجود ندارند فعلا که فاکتور خواستن

بعدشم قیمت دلار دست اونا نیست

ارز هر روز داره بی ارزش میشه و تاوانش رو ما یوزر ها باید بدیم

با من با کمال احترام رفتار کردند من ازشون کاملا راضی ام بهترین گارانتی ایرانه

سلام
حق با شماست ولی اخه چرا هرروز یه چیزی میگن الان دو هفتست امروز و فردا میکنن میگن پاور نو اومده ولی به بنده نمیدن میگن ما از کجا بدونیم این پاور همون جعبست اخ مگه من فروشنده پاورم که چندتا از اون مدل داشته باشم منم یوزرم الان کارم واسه سیستم گیره....

Avajang
27-05-18, 12:25
سلام
حق با شماست ولی اخه چرا هرروز یه چیزی میگن الان دو هفتست امروز و فردا میکنن میگن پاور نو اومده ولی به بنده نمیدن میگن ما از کجا بدونیم این پاور همون جعبست اخ مگه من فروشنده پاورم که چندتا از اون مدل داشته باشم منم یوزرم الان کارم واسه سیستم گیره....

مورد شما و کلیه مراحل رسیدگی مورد بررسی قرار گرفت. به دور از انصافه موقعی که چنین تند انتقاد می کنید کل ماجرا و جزئیاتش رو همونطور که هست تعریف نمی کنید.

پاور شما حدود 10 ماه پیش یکبار گارانتی رفته و اون زمان مشکلی نداشته. بعداً یکبار دیگه به گارانتی مراجعه شده که این بار لیبل گارانتی کنده شده. به صراحت در شرایط گارانتی درج و تاکید شده مخدوش شدن یا کنده شدن لیبل باعث ابطال گارانتی میشه. شما بعداً خودتون برچسب رو با چسب چسبوندین و دوبار به گارانتی مراجعه کردین.

تو کل دنیا و تمامی شرکت ها مخدوش شدن لیبل باعث ابطال اون میشه. کنده شدن و دوباره چسبوندن که دیگه شکی توش نیست. چراکه میشه برچسب یه پاور گارانتی دار رو روی یه پاور بدون گارانتی چسبوند و از خدمات استفاده کرد. بدیهی است هیچ شرکتی اینو از شما قبول نمیکنه.

با توجه به کنده شدن لیبل، از نظر گارانتی این پاور باز شده که باعث ابطال گارانتی میشه.

09358751495
27-05-18, 21:02
مورد شما و کلیه مراحل رسیدگی مورد بررسی قرار گرفت. به دور از انصافه موقعی که چنین تند انتقاد می کنید کل ماجرا و جزئیاتش رو همونطور که هست تعریف نمی کنید.

پاور شما حدود 10 ماه پیش یکبار گارانتی رفته و اون زمان مشکلی نداشته. بعداً یکبار دیگه به گارانتی مراجعه شده که این بار لیبل گارانتی کنده شده. به صراحت در شرایط گارانتی درج و تاکید شده مخدوش شدن یا کنده شدن لیبل باعث ابطال گارانتی میشه. شما بعداً خودتون برچسب رو با چسب چسبوندین و دوبار به گارانتی مراجعه کردین.

تو کل دنیا و تمامی شرکت ها مخدوش شدن لیبل باعث ابطال اون میشه. کنده شدن و دوباره چسبوندن که دیگه شکی توش نیست. چراکه میشه برچسب یه پاور گارانتی دار رو روی یه پاور بدون گارانتی چسبوند و از خدمات استفاده کرد. بدیهی است هیچ شرکتی اینو از شما قبول نمیکنه.

با توجه به کنده شدن لیبل، از نظر گارانتی این پاور باز شده که باعث ابطال گارانتی میشه.

من اون موقع که بردم پاورم مشکل داشت و به بنده گفته بودن که پاور شما مشکل نداره در صورتی که سیستم منو روشن نمیکرد(همون موقع هم لیبل نداشت دوست گرامی)
و در مورد لیبل شماره سریال از پاورم جدا شده بود و بنده نمیدوستم که روش لیبل داره (اگه بنده و امثال من یوزر ها اگه بخوایم لیبل از روی یه پاور دیگه برداریم بزنیم روی یه پاور دیگه همون اول لیبل میچسبونیم نه اینکه اصلا خبر نداشته باشم که اونو داره)
و لیبل بر حسب اتفاق کنده بشه و سالم باشه بزنیم روی پاور باید دیگه اونو پشتیبانی نکنید...
و لیبل من پیدا کرده و زدم روی پاور و چسبی که زدم واسه این بود که دیگه جدا نشه
واقعا خسته نباشید واسه اینکه هنوز تا 2020 گارانتی داره ابطالش کردید
مرسی ممنون

Gtx titan7
27-05-18, 21:12
من اون موقع که بردم پاورم مشکل داشت و به بنده گفته بودن که پاور شما مشکل نداره در صورتی که سیستم منو روشن نمیکرد(همون موقع هم لیبل نداشت دوست گرامی)
و در مورد لیبل شماره سریال از پاورم جدا شده بود و بنده نمیدوستم که روش لیبل داره (اگه بنده و امثال من یوزر ها اگه بخوایم لیبل از روی یه پاور دیگه برداریم بزنیم روی یه پاور دیگه همون اول لیبل میچسبونیم نه اینکه اصلا خبر نداشته باشم که اونو داره)
و لیبل بر حسب اتفاق کنده بشه و سالم باشه بزنیم روی پاور باید دیگه اونو پشتیبانی نکنید...
مرسی ممنون
ای بابا چه راحت ابطال خخخخخخخ
واقعا جنسامون بدون گارانتی باشن حداقل دلمون نمیسوزه

Avajang
28-05-18, 21:16
مرسی ممنون

دوست گرامی
اگه همون موقع پاور کار نمیکرد چطور 10 ماه صبر کردین بعد دوباره رفتین گارانتی؟
این حق برای هر شرکتی محفوظه که در صورت دستکاری شدن لیبل گارانتی رو باطل کنه.
ضمن اینکه لیبل پاورای کولرمستر اگه جدا بشه خراب میشه، در غیر این صورت خیلی ماهرانه و هوشمندانه جدا شده.

- - - Updated - - -

ای بابا چه راحت ابطال خخخخخخخ
واقعا جنسامون بدون گارانتی باشن حداقل دلمون نمیسوزه

دوست گرامی هیچ شرکتی به محصولی که لیبلش جدا یا دستکاری شده باشه خدمتی ارائه نمیده%

09358751495
29-05-18, 03:11
وقتی شما میری بهت میگن که پاورت درسته چجوری ثابت کنی که مشکل از پاور وقتی حرف خودشونو میزنن که سالمه در حالی که ایراد داره و واسه استفاده کردن وقتی زیاد دکمه خاموش روشن میزدم گاهی روشن میشد و همون اولم گفتم که واسه کارمون استفاده میشد و به سختی کارمون انجام میشد تا این اخری که کلا روشن نمیشد با اون روش...
و در مورد لیبل برحسب اتفاق کنده بشه در حالی که سالم و خوانا باشه و مشکلی نداشته باشه اون گارانتی زمانی باطل میشه که کلا اونو نداشته یا ناخوانا باشه نه اینکه سالم باشه( واسه اینکه اگر اون جدا بشه و کسی دوباره بچسبونه هیچکس نمیفهمه که اون جدا شده)
و اینکه تو پست قبل هم گفتم که دوست عزیز اگه من و...که اینو میگید اینو با یک پاور گارانتی دار عوض کردی بخوایم این کارو بکنیم همون اول بدون اینکه این همه دردسر بکشیم برچسب میزدیم نه اینکه اصلا خبر داشته باشیم که اونو داره دوست گرامی
واینکه بازم میگم برچسب پاور برحسب اتفاق کنده شده و این وسط بنده فقط باید ضرر کنم که تنها یوزرم و یک مشتری صادق که قبولش ندارید و احترام نمیذارید میفرمایید که این کار غیر منصفانه و غیر انسانیت که بخوام این کار بکنم که از یک گارانتی دیگه استفاده نه اینکه الان سه هفتست دارم میگم سیستم ندارم حالا قضاوت با شما دوستان گرامی اونی که میدونه و شاهد که حرف های بنده عین حقیقت خدا خودمه....که حتی حاضرم چندتا شاهد بیارم که این پاور خودمه .....
و اینکه به اون دوست عزیز فرمودید که لیبلش دستکاری شده ایا شما دستکاری میبینید یا لیبل اصلی خود شرکت...
فقط کافی بگید مسئولیت قبول نمیکنید نه اینکه بهانه های عجیب بیارید زمانی که نداشت میگفتید نداره حالا که پیدا شده و داره میگید واسه خودش نیست

09358751495
29-05-18, 05:59
دوستان قضاوت میذارم با شما به نظر شما کجای این لیبل مخدوش یا مشکل داره....
Only the registered members can see the link

Avajang
30-05-18, 20:37

دوست عزیز،

به خاطر رعایت اینکه شما حس می‌کنید بهتون ظلم شده و سایر بازدید‌کنندگان هم شاید همچین حسی داشته باشند موضوع را بازترش میکنیم تا موضوع مشخص بشه.

ببینید توی سایت ِ نه تنها کولرمستر، بلکه اکثر شرکت‌هایی که خدمات ارائه می‌کنند برید و یا کارت گارانتیشون را بخونید این موضوع هست که لیبل گارانتی یا محصول نباید کنده بشه. چرا؟

چون این لیبل دقیقاً روی پیچ‌های پاور زده شده و برداشته نشدنش راهی هست که شرکت گارانتی کننده بفهمه که پاور توسط شخص دیگه‌ای غیر از شرکت اصلی باز شده یا خیر. چون به کرات مشاهده شده که خریدار ( نه لزوماً شما ) پاور را دست یک تعمیرکار غیر حرفه‌ای میده و اون با باز کردن پاور کالا را خراب میکنه و یا اصلاً شخص برای کنجکاوی در پاور را باز میکنه و پاور آسیب میبینه.

این چیز پیچیده‌ای نیست، شما تلویزیونم بخرید داستان همینه، ماشین لباسشوییم بخرید داستان همینه و ... . این موضوع مربوط به کولرمستر و آواژنگ نیست، هر برندی برای اینکه مطمئن بشه کالاش توسط شخص دیگه‌ای باز و یا تعمیر نشده این برچسب‌ها را روی یه سری از پیچ‌ها میزنند تا با بودنش ازین مهم مطمئن بشند.

حالا شما به سهو یا به عمد، این لیبل را کندید که می‌فرمایید هم بر حسب اتفاق بوده که فرض می‌کنیم این موضوع درست باشه، اما به هر حال این لیبل کنده شده. نه ما و نه هیچ کمپانی دیگه‌ای علم لدنی و الهی نداریم و لزوماً برای اجرای عدالت بر اساس قوانینی که بوده و هست عمل می‌کنیم. جسارتاً شما را عرض نمیکنیم ولی اگه به شما نشون بدیم توی دیتابیس گارانتی‌ها تقریباً 95% کالاهایی که توسط اشخاص دیگه حتی تعمیر شده، ابراز میکنند که این اتفاق نیوفتاده و برچسب به علت دیگه‌ای کنده شده.

برای همین طبیعیه که معیار ما و هر کمپانی دیگه‌ای صداقت اشخاص نمیتونه باشه ( در کمال احترام به صحبت شما ) و مجبوریم که بر اساس قوانین عمل کنیم.

اینکه حالا شما ناراحت هستید ازین موضوع که کالاتون سهواً گارانتیش خراب شده، قابل درک هست برای ما و ما هم مثل شما ناراحتیم :give_rose:
ولی فراموش نکنید که این قانون کلی اکثر برندها و شرکت‌هاست و اینکه شما از گارانتی این محصول بی‌بهره شدید را بهتره از اسمبل‌کارتون جویا بشید و تقصیر ایشون هست. چرا که اسمبل کار قاعدتاً تمامی این قواعد را باید بدونه و ایشون باعث متضرر شدن شما شدند. :11():

P-Ravesh
30-05-18, 21:51
اتفاقیسیت که افتاده .زیاد کشش نده .چه عمدی کنده باشی چه غیر عمدی به هر حال لیبل کنده شده و از گارانتی درآمده . شرکت آواژنگ هم بر اساس قوانینش عمل میکنه که کاملاً درسته . ایرادی به اونها نیست . ببر برای تعمیر شاید هزینه چندانی نداشته باشه .
من خودم همیشه تمام قطعات رو که میخرم از روی کنجکاوی و افزایش آگاهی درباره سخت افزار،دل و روده اش رو میریزم بیرون . میدونم با اینکار گارانتی از میان میره و پای این کارم هم همیشه ایستادم . خودم به مسئولیت خودم قطعات رو باز میکنم که مسلماً گارانتی همشون باطل شده . البته تا به امروز که مشکلی نداشتم اما اگه همین روزها یکی از همین قطعات خراب بشه باید هزینه تعمیرش رو بدم چون خودم کردم که . . .بر خودم باد

09358751495
31-05-18, 03:37
دوست گرامی اول مرسی که فروم باز کردی اخه دوستان زیادی واسم پیام شخصی دادن این نشون از خوبی دوستان است
واینکه شما درست میفرمایید که برچسب میزنن واسه اینکه مشخص بشه که این پاور دستکاری نشده من هم منکرش نیستم
ولی حالا به حرف بنده گوش کنید
اون برچسبی که از پاور من برحسب اتفاق کنده شده ای کاش کنده نمیشد تا این همه من بدبختی نمیکشیدم برچسب شماره سریال دستگاه میباشد نه اون برچسبی که روی جا پیچ میزنن که از باز شدن دستگاه جلوگیری و نشانست و واسه این موضوع که ایا پاور باز شده یا از اون برچسب ویا یکی اینکه از روی پیچ ها مشخص میشه که اچار خورده یانه برادر نه از روی برچسب شماره سریال دستگاه...
و اینکه مورد بعد اگه دستگاهی گارانتی داره چرا هزینه کنیم و بدیم دست تعمیر کار اخه یه پاور معمولی نیست دلمون نسوزه و خود بنده هم ادم فنی نیستم بخوام داخل پاورمو ببینم
واینکه نمیگیم بر اساس حرف من باشه خود پاوره ببینند و نه اینکه یبار پاور بدون برچسب شماره سریال اوردم وشواهدی که نشان میده پاور باز نشده و دستکاری نشده
واینکه واسه اینکه قوانین گارانتی و گفته سریالش مخدوش و نابود شده باشه نه اینکه هست و سالم سالمه
و اینکه واسه پاور خود نمایندگی که بردم گفت تعمیر نمیشه پاور شما . حالا به نظر شما من باید 1700 تومن ضرر کنم تا مشکل حل بشه در حالی که پاورم تا سال 2020 گارانتی داره خداییش انصاف داشته باشین چرا مشتری باید ضرر کنه...
الانم که به من گفتم از کجا بفهمیم این همون پاور ایا دوستان این مشکل منه یا مشکل خود شرکت گارانتی کنندست که از راهی به غیر از برچسب شماره سریال بفهمه این همون پاوره. اخه اینطوری طبق گفته خودشون که پاور با یه پاور گارانتی دار عوض میکنند از کجا میخوان تشخیص بدن این همون پاور اصلی ...
بخدا از اواژنگ توقع نداشتم حالا که انشاالله بتونه مشکل منو حل کنه تا ثابت بشه بهترینه
واینکه چرا وقتی کاری نکردم.... بگم کردم

MHD.051
31-05-18, 03:53
Only the registered members can see the link
سلامی دوباره همچون بوی بهار
این لیبل الان دقیقا مشکلش چیه اینکه از لیبل پاور من که دو سال پیش گرفتم خیلی تمیزتر .....
امید واریم که حل بشه...

MHD.051
31-05-18, 03:59
اتفاقیسیت که افتاده .زیاد کشش نده .چه عمدی کنده باشی چه غیر عمدی به هر حال لیبل کنده شده و از گارانتی درآمده . شرکت آواژنگ هم بر اساس قوانینش عمل میکنه که کاملاً درسته . ایرادی به اونها نیست . ببر برای تعمیر شاید هزینه چندانی نداشته باشه .
من خودم همیشه تمام قطعات رو که میخرم از روی کنجکاوی و افزایش آگاهی درباره سخت افزار،دل و روده اش رو میریزم بیرون . میدونم با اینکار گارانتی از میان میره و پای این کارم هم همیشه ایستادم . خودم به مسئولیت خودم قطعات رو باز میکنم که مسلماً گارانتی همشون باطل شده . البته تا به امروز که مشکلی نداشتم اما اگه همین روزها یکی از همین قطعات خراب بشه باید هزینه تعمیرش رو بدم چون خودم کردم که . . .بر خودم باد
ببخشید یه انتقادی بکنم از این دوست گرامی
زیرا شما که طرفدار یک جانبه اواژنگی چرا باید مشتری ضرر کلانی کند تا ما خیالمان راحت باشه که کار درست انجام دادیم...
وقتی بنده خدا داره میگه باز نکردم چرا میخاید بگید شما بازش کردی اعتمادمون به هم کجا رفته اخه این بنده خدا هم یکی مثل ما چرا باید دروغ بگه

Gtx titan7
31-05-18, 04:11
چه عجب چی شده این فروم باز کردید
اره خدایی لیبل سریال چه ربطی به جا پیچ پاور داره یه بهونه دیگه بیارید اینکه خدایی خیلی تابلو بود
و اینکه عزیز پاور یه قطعه هست که اگه مشکل پیدا کنه تعمیر نمیشه چرا میخواین امیدوارش کنید(بفرستیدش دنبال نخودسیاه)
داداش به حقت برسی اگه واقعا دنبال کارت باشن نخوان از زیر مسئولیت شونه خالی کنن

Avajang
31-05-18, 11:30
دوست گرامی اول مرسی که فروم باز کردی اخه دوستان زیادی واسم پیام شخصی دادن این نشون از خوبی دوستان است
واینکه شما درست میفرمایید که برچسب میزنن واسه اینکه مشخص بشه که این پاور دستکاری نشده من هم منکرش نیستم
ولی حالا به حرف بنده گوش کنید
اون برچسبی که از پاور من برحسب اتفاق کنده شده ای کاش کنده نمیشد تا این همه من بدبختی نمیکشیدم برچسب شماره سریال دستگاه میباشد نه اون برچسبی که روی جا پیچ میزنن که از باز شدن دستگاه جلوگیری و نشانست و واسه این موضوع که ایا پاور باز شده یا از اون برچسب ویا یکی اینکه از روی پیچ ها مشخص میشه که اچار خورده یانه برادر نه از روی برچسب شماره سریال دستگاه...
و اینکه مورد بعد اگه دستگاهی گارانتی داره چرا هزینه کنیم و بدیم دست تعمیر کار اخه یه پاور معمولی نیست دلمون نسوزه و خود بنده هم ادم فنی نیستم بخوام داخل پاورمو ببینم
واینکه نمیگیم بر اساس حرف من باشه خود پاوره ببینند و نه اینکه یبار پاور بدون برچسب شماره سریال اوردم وشواهدی که نشان میده پاور باز نشده و دستکاری نشده
واینکه واسه اینکه قوانین گارانتی و گفته سریالش مخدوش و نابود شده باشه نه اینکه هست و سالم سالمه
و اینکه واسه پاور خود نمایندگی که بردم گفت تعمیر نمیشه پاور شما . حالا به نظر شما من باید 1700 تومن ضرر کنم تا مشکل حل بشه در حالی که پاورم تا سال 2020 گارانتی داره خداییش انصاف داشته باشین چرا مشتری باید ضرر کنه...
الانم که به من گفتم از کجا بفهمیم این همون پاور ایا دوستان این مشکل منه یا مشکل خود شرکت گارانتی کنندست که از راهی به غیر از برچسب شماره سریال بفهمه این همون پاوره. اخه اینطوری طبق گفته خودشون که پاور با یه پاور گارانتی دار عوض میکنند از کجا میخوان تشخیص بدن این همون پاور اصلی ...
بخدا از اواژنگ توقع نداشتم حالا که انشاالله بتونه مشکل منو حل کنه تا ثابت بشه بهترینه
واینکه چرا وقتی کاری نکردم.... بگم کردم
دوست عزیز شرکت ما هم قوانین و ضوابط خودش رو داره که اتفاقا در این مورد مشخص بین همه شرکت ها یکسانه، شما از هر برند دیگه ای پاور خریده بودین با دستکاری (کندن و سپس چسبوندن لیبل به قول خودتون سریال) هیچ خدماتی دریافت نمی کردین.
متاسفانه امکان استثنا قائل شدن وجود نداره و شرکت ما از دستورالعملهای رسمی پیروی میکنه که در مورد شما ابطال گارانتی است.

Avajang
31-05-18, 11:34
ببخشید یه انتقادی بکنم از این دوست گرامی
زیرا شما که طرفدار یک جانبه اواژنگی چرا باید مشتری ضرر کلانی کند تا ما خیالمان راحت باشه که کار درست انجام دادیم...
وقتی بنده خدا داره میگه باز نکردم چرا میخاید بگید شما بازش کردی اعتمادمون به هم کجا رفته اخه این بنده خدا هم یکی مثل ما چرا باید دروغ بگه
دوست عزیز شما همین یک مورد رو میبینید
متاسفانه ما در گارانتی شاهد انواع سوء استفاده های این چنینی هستیم هرچند که در این مورد مشخص ما نمیگیم ایشون نیت سوء از کندن لیبل داشتن. با این حال همین سوء استفاده ها از گارانتی باعث شده دستورالعمل هایی تدوین و اجرایی بشه که مارو از ارائه خدمات منع کرده.

MHD.051
31-05-18, 14:31
دوست عزیز شما همین یک مورد رو میبینید
متاسفانه ما در گارانتی شاهد انواع سوء استفاده های این چنینی هستیم هرچند که در این مورد مشخص ما نمیگیم ایشون نیت سوء از کندن لیبل داشتن. با این حال همین سوء استفاده ها از گارانتی باعث شده دستورالعمل هایی تدوین و اجرایی بشه که مارو از ارائه خدمات منع کرده.

اول اینکه درمورد این بنده خدا که این موضوع واسش پیش اومده کار شما همانند زدن میخ در سنگ زیرا هیچ کاری در راستای سرویس دهی به شما نمیکنند و تاکید بر ابطال دارن (چون ضرر و از هر جا بگیرن منفعته)
دوم ینکه شما خودتون میگین همین مورد پس چرا تاکید بر ابطال دارین....
سوم اینکه من خودم به شخصه پاور v1200 دارم و این لیبلی که این بنده خدا زحمت کشیدن داخل فروم عکسشو گذاشتن دقیقا لیبل شماره سریال دستگاه میباشد و اون لیبلی که مخصوص باز شدن پاور زیر پاور و روی یکی از چهار پیچ پاور خورده....
و چهارم اینکه در مورد پاور v1000 اینگار راندمان خوبی از خودش نشون نداده چون مشکل روشن نشدن دستگاه در این نوع بخصوص مشهوده...
و کلام اخر در مورد سوءاستفاده از گارانتی اگه فردی دنبال اینگونه استفاده ها باشه چطور تشخیص میدین مرتکب این کار شده اخه با این تفاصیر که واسه این بنده خدا معرضه شما فقط به لیبل شماره سریال دستگاه بسنده میکنید....
مرسی بابت پیگیریتون:)

vahid20
31-05-18, 16:25
خداییش دیگه دارید زور میگید :1. (27):

من معمولاً خواننده ام و استفاده شخصیمو از فروم میکنم ولی دیگه اینجا واقعاً خنده ام گرفت. درسته که داداش تو متضرر شدی ولی باید بری یقه اون اسمبل کارت را بگیری نه آواژنگ!

من 3 سال خارج از کشور زندگی میکردم برای تحصیل اونجام اگه شما لیبلی که میگه توی قوانینش بکنی بهت سرویس نمیدند. این چیز عجیبی نداره‌ که.

یعنی ما ملت عجیبیم. قانون برامون اهمیت خاصی نداره. فقط وقتی قانون و قانون مندی را دوست داریم که به نفعمون باشه. لیبلی که میگه بکنی از گارانتی خارج میشه را شما کندی حالا تازه میگی ظلم شده بهم. اسمبل کارت ناشی بوده برادر

Gtx titan7
31-05-18, 16:52
خداییش دیگه دارید زور میگید :1. (27):

من معمولاً خواننده ام و استفاده شخصیمو از فروم میکنم ولی دیگه اینجا واقعاً خنده ام گرفت. درسته که داداش تو متضرر شدی ولی باید بری یقه اون اسمبل کارت را بگیری نه آواژنگ!

من 3 سال خارج از کشور زندگی میکردم برای تحصیل اونجام اگه شما لیبلی که میگه توی قوانینش بکنی بهت سرویس نمیدند. این چیز عجیبی نداره‌ که.

یعنی ما ملت عجیبیم. قانون برامون اهمیت خاصی نداره. فقط وقتی قانون و قانون مندی را دوست داریم که به نفعمون باشه. لیبلی که میگه بکنی از گارانتی خارج میشه را شما کندی حالا تازه میگی ظلم شده بهم. اسمبل کارت ناشی بوده برادر
داداشی شما خوبید ما همه از پشت کوه اومدیم یهو سیستم گرفتیم هیچی نمیدونیم
زور اینو وقتی یه جنسی میخری به امید اینکه فلان شرکت گارانتیش کرده بعد مشکل واسش پیش میاد میگن گارانتیت ابطال:1. (28):
اخه برادر من فروم کامل بخون یه بهش میگن لیبلت مخدوش باز خوبه این داداشمون سریع عکسشو گذاشت که هیچ موردی هم نداره
بعد باز میگن ما پاورامون باز میکنیم ببینیم داخلش چه خبره یا بردی پاوری که گارانتی داره دادی تعمیرکار یا خودت بازش کردی ببینی جایزه نداره بعد باز میگن برو واست با قیمت پایین درست میکنن
بعد لیبل شماره سریال دستگاه با اون برچسبی که واسه پلم پیچ هاست اشتباه میگیرن
حالا شما اومدی میگی قانون اگه اونطوری حساب کنی که کلا بیخیال گارانتی جنسامون بشیم داداش من خودم داغ دیده ام سر کارت گرافیکم....

tyr0n
31-05-18, 16:58
انچه که بنده از اول شروع این تاپیک دنبال کردم به این نتیجه رسیدم که:

مثلا : اگر من صاحب یک سیم کارت باشم و اون سیمکارت در دست یه نفر باشه که از گوشی دزدی استفاده میکنه

و با شکایت صاحب گوشی ، رد منو میزنن و من میشم مسئول دزدیده شدن و ضرر صاحب گوشی، و باید تواناش رو بدم

پس من هرچه بگم کار من نبوده کسی باور نخواهد کرد چون قوانین میگه من مسئولشم

پس مجبورم مسئولیت اشتباهم رو(دادن سیمکارت دست افراد غریبه) به عهده بگیرم و تواناش رو پرداخت کنم درحالی که مقصر من نیستم.

..............................

مقصر نه شرکت آواژنگ است و نه این داداشمون مقصر کسی است که پاور رو از کارتن در اورده (اسمبل کننده) اما تاوانش رو صاحب قطعه داره میده

به نظرم استارتر عزیز بهتره بیشتر فکر کنه نباید یک طرفه قضاوت کرد

اواژنگ بهترین گارانتی رو داره و هر شرکتی باشه تابع قوانین است نه صداقت. حتی اگه خود کولر مستر هم بود به هیچ عنوان قبول نمیکرد.

چون اگه امروز آواژنگ اینو استثنا قائل بشه فردا موارد زیادی ممکنه بخوان سو استفاده کنند از این وضعیت.

بنده از پاورم خیلی خوب مواظبت میکردم حتی نایلون روی فنش رو هم جدا نکرده بودم بعد از 3 سال و خراب که شد

اواژنگ بدون حتی 1 سوال و زنگ برام تعویض کرد با آکبند.

نباید اشتباهات خودمون رو بندازیم گردن شرکت های گارانتی کننده.

امیدوارم مشکل دوست عزیزمون با تعمیر حل بشه. البته اگه قطعاتت خیلی با ارزشن مثل gtx1080 و ... حتما پاور نو بخر تعمیری ننداز ریسک داره.

موفق باشید

mostafa.kh
31-05-18, 18:53
داداشی شما خوبید ما همه از پشت کوه اومدیم یهو سیستم گرفتیم هیچی نمیدونیم
زور اینو وقتی یه جنسی میخری به امید اینکه فلان شرکت گارانتیش کرده بعد مشکل واسش پیش میاد میگن گارانتیت ابطال:1. (28):
اخه برادر من فروم کامل بخون یه بهش میگن لیبلت مخدوش باز خوبه این داداشمون سریع عکسشو گذاشت که هیچ موردی هم نداره
بعد باز میگن ما پاورامون باز میکنیم ببینیم داخلش چه خبره یا بردی پاوری که گارانتی داره دادی تعمیرکار یا خودت بازش کردی ببینی جایزه نداره بعد باز میگن برو واست با قیمت پایین درست میکنن
بعد لیبل شماره سریال دستگاه با اون برچسبی که واسه پلم پیچ هاست اشتباه میگیرن
حالا شما اومدی میگی قانون اگه اونطوری حساب کنی که کلا بیخیال گارانتی جنسامون بشیم داداش من خودم داغ دیده ام سر کارت گرافیکم....

داداش میدونی من درکت میکنم شما بالاخره متضرر شدی ولی واقعاً حق با این دوستمون نیست دیگه، چرا زوری میخوایند نشون بدید آواژنگ مقصره؟

بله! هزار جا توی این کشور هست که شرکت های گارانتی کننده کارشون را انجام نمیدند و اونا مقصرند ولی اینجا این مورد نیست ، نمیشه با مظلوم نمایی و ... تقصیر را انداخت گردن یکی که.

منم قبول دارم توی ایران گارانتی ها خیلی داغونند ولی اینجا تقصیر گارانتی نیست که شما لیبل را کندی، تقصیر اسمبل کار اون دوستمونه که با اینکه مثلاً اسمش اسمبل کاره اومده لیبل را کنده با اینکه اینو منی که توی بازارم میدونم که نباید لیبل را بکنیم.

خیلی واضح توی سایت همه شرکت ها هست که شما نباید لیبل های محصول و گارانتی محصول را بکنید. تحت هیچ شرایطی نباید بکنید. حالا ایشون اسمبل کارش دوست داشته بهش ضرر بزنه یا نمیدونسته یا هر چی کنده، به آواژنگ چه ربطی داره آخه؟!

من طرفدار آواژنگ یا کولرمستر یا هیچ شرکت دیگه ای توی گارانتی کننده های ایرانی نیستم ولی ببخشیدا دارید حرف زور میزنید.

بقیه دوستان هم گفتند منم نظرم همینه، استارتر محترم باید بره اسمبل کار را پیداش کنه و خسارت را از اون بگیره

Gtx titan7
31-05-18, 21:17
داداش میدونی من درکت میکنم شما بالاخره متضرر شدی ولی واقعاً حق با این دوستمون نیست دیگه، چرا زوری میخوایند نشون بدید آواژنگ مقصره؟

بله! هزار جا توی این کشور هست که شرکت های گارانتی کننده کارشون را انجام نمیدند و اونا مقصرند ولی اینجا این مورد نیست ، نمیشه با مظلوم نمایی و ... تقصیر را انداخت گردن یکی که.

منم قبول دارم توی ایران گارانتی ها خیلی داغونند ولی اینجا تقصیر گارانتی نیست که شما لیبل را کندی، تقصیر اسمبل کار اون دوستمونه که با اینکه مثلاً اسمش اسمبل کاره اومده لیبل را کنده با اینکه اینو منی که توی بازارم میدونم که نباید لیبل را بکنیم.

خیلی واضح توی سایت همه شرکت ها هست که شما نباید لیبل های محصول و گارانتی محصول را بکنید. تحت هیچ شرایطی نباید بکنید. حالا ایشون اسمبل کارش دوست داشته بهش ضرر بزنه یا نمیدونسته یا هر چی کنده، به آواژنگ چه ربطی داره آخه؟!

من طرفدار آواژنگ یا کولرمستر یا هیچ شرکت دیگه ای توی گارانتی کننده های ایرانی نیستم ولی ببخشیدا دارید حرف زور میزنید.

بقیه دوستان هم گفتند منم نظرم همینه، استارتر محترم باید بره اسمبل کار را پیداش کنه و خسارت را از اون بگیره

خوشم میاد اینجا اواژنگ دوستان خوبی داره که تو این شرایط طرفداریشو میکنند
واقعاچرا....

payam-M
01-06-18, 16:35
سلام
ایا این شماره سریال روی برد دستگاه هم چاپ نشده تا معلوم بشه لیبل پاور دقیقا مال همان پاور است یا خیر

خیلی مواقع به علت گرما درون کیس لیبل این قطعات نه لزوما پاور شاید چسبندگی خودش از ذست بده و جدا بشه و کف کیس بیفته که گاها دیده شده اینجا مقصر کیه گرما ....

در این صورت اگر چسب روی پیچ دست نخورده باشد
و شماره سریال هم روی برد دستگاه چاپ شده باشد در نمایندگی راحت میشه مشخص کرد لیبل همان پاور یا نه....

infernali
01-06-18, 16:53
الان 4 تا مظنون داریم.
1- شرکت گارانتی
2- خریدار
3- اسمبل کننده
4- گرمای تولید شده از پاور
حالا مقصر کیست؟

یکی از دوستام لپ تاپ داشت. موقع بازی خیلی داغ می کرد. دما راحت می رسید به 95. وقتی دما می شد 105 ، لپ تاپش خاموش می کرد. به خاطر داغی ، پلاستیک لپ تاپش کِش اومد و باز شد و اکثر لیبل هاش آسیب دید. این موردی که شما مطرح کردید (گرمای زیادی تولید شده از پاور) باید توسط کارشناس تایید بشه.

AMD>INTEL
01-06-18, 19:22
ضمن احترام به تمام دوستان
نظرات غیر کارشناسی هیچ کمکی نمی کند . تمام شرکت ها یکسری قوانین برای گارانتی دارند که در سایت خود کولر مستر و بقیه وجود دارد.
کارشناسان گارانتی هر شرکتی بر اساس قوانین سازنده محصول اقدام میکنند .این قطعه توسط شرکت گارانتی کننده بررسی شده و تشخیص بر مخدوش شدن و باطل شدن گارانتی دادند .
هیچکدوم از دوستانی که در جمع هستند نه از شرایط این قطعه دوست عزیز با خبر هستند نه از قوانین گارانتی این شرکت با خبر هستند .

334455
01-06-18, 22:07
یه لیبل دوزاری با تف میچسبونن به پاور که هر لحظه احتمال کنده شدنش هست بعد اینو میزارن معیار گارانتی:merci:

mostafa.kh
02-06-18, 12:23
خوشم میاد اینجا اواژنگ دوستان خوبی داره که تو این شرایط طرفداریشو میکنند
واقعاچرا....

من دوستی با آواژنگ ندارم ولی شخصاً همه این گارانتی های ایرانی را چرخیدم از ویستا و گرین گرفته تا آواژنگ و ایران رهجو و ...، هیچ کدومشون مثل آواژنگ نمیشند. البته من متخصص بررسی گارانتی ها نیستم ولی تجربه شخصیم توی این 7 سالی که توی بازار سخت افزارم نشون داده. ماتریکسم خوب بوده البته ولی نه در حد آواژنگ.

حالا هم دلیلی که میبینی من پست زدم رفاقت و ... نیست، آواژنگ مال بابام نیست ولی دیگه این موضوع به آدم زور میاره که یکی دیگه مقصره میخوایند به زور با جوسازی بندازید تو پاچه آواژنگ. خب این کار زشته.

شما خیلی جالبه برام که هم شما هم استارتر محترم به جای اینکه برید اسمبل کار را پیدا کنید بگید باید خسارت بدی و یقه اون را به قول معروف بگیرید گیر دادید به آواژنگ. خب قوانین گارانتی را نقض کردید دیگه، این حرفا دیگه چیه؟

مثل اینه که بری یه جا خلاف ماشینت را بگذاری بعد پلیس بیاد جریمه ات کنه بگی من نمیدونستم و ضرر کردم و ... ، خب درست. شما الان متضرر شدی ولی چرا نمیخوای قبول کنید که مقصرش اسمبل کارتونه نه آواژنگ؟

rezanurse826
02-06-18, 13:29
خود بنده همین که کامپیوتری را می بندم ، سریعا همون روز اول یک چسب نواری روی گارانتی میزنم .
دلیلش هم واضح است .
اگر به جایی بخورد ، کنده نمی شود . و جلوی شل شدن برچسب گارانتی ها را می گیرد و اتفاقا گارانتی ها هم از این کار استقبال می کنند .
پس از 20 سال کار در قطعات و لوازم کامپیوتر ، هر خدشه و یا خرابی پلمپ ، باعث ابطال گارانتی می شود .
و چند نوبت که گارانتی باطل شد پس از ان چسب نواری به ذهنم آمد . والان هم مشکلی ندارم .

09358751495
04-06-18, 20:32
سلام
دوستان این وسط تنها کسی که باعث ضرر فراوان میشه خوده یوزر اخه بقول دوستمون جلوی ضرر و از هرکجا بگیرن منفعته
زمانی که نداشت میگفتن نداره حالا که پیدا شده خوشبختانه میگن از کجا بدونیم همونه بعد باز میگن بازش کردی یا دادی تعمیر کار در حالی که گارانتی داره بعد گفتن فاکتور بیار تا بفهمیم همونه اونم اوردم بعد باز میگن اون لیبل واسه اینه که پاور باز نشه ....اخرشم به من میگن فقط ابطال گارانتی بعد از سه هفته که پاورم دستشون نکردن یه پاور بدن تا کار مشتری راه بیوفته
الانم که میگن تو قوانین کولر مستر گفته شده لیبل حذف یا اصلاح بشه گارانتی باطله حالا نه لیبل شماره سریالم حذف شده که نباشه نه اصلاح شده فقط بر حسب اتفاق جدا شده حالا باید بنده این وسط ضرر کنم
ایا مسئله ثابت کردن اینکه این همون پاور جعبست و با شماره سریال جعبه همخوانی داره برعهده بندست یا خود شرکت که به همین راحتی میگن ابطال ....

P-Ravesh
04-06-18, 22:14
قرار نیست این بحث تمام بشه ؟

Avajang
05-06-18, 13:07
سلام
دوستان این وسط تنها کسی که باعث ضرر فراوان میشه خوده یوزر اخه بقول دوستمون جلوی ضرر و از هرکجا بگیرن منفعته
زمانی که نداشت میگفتن نداره حالا که پیدا شده خوشبختانه میگن از کجا بدونیم همونه بعد باز میگن بازش کردی یا دادی تعمیر کار در حالی که گارانتی داره بعد گفتن فاکتور بیار تا بفهمیم همونه اونم اوردم بعد باز میگن اون لیبل واسه اینه که پاور باز نشه ....اخرشم به من میگن فقط ابطال گارانتی بعد از سه هفته که پاورم دستشون نکردن یه پاور بدن تا کار مشتری راه بیوفته
الانم که میگن تو قوانین کولر مستر گفته شده لیبل حذف یا اصلاح بشه گارانتی باطله حالا نه لیبل شماره سریالم حذف شده که نباشه نه اصلاح شده فقط بر حسب اتفاق جدا شده حالا باید بنده این وسط ضرر کنم
ایا مسئله ثابت کردن اینکه این همون پاور جعبست و با شماره سریال جعبه همخوانی داره برعهده بندست یا خود شرکت که به همین راحتی میگن ابطال ....

دوست عزیز
هنگامی که شما کالایی رو انتخاب میکنید و اون کالا گارنتی داره، سازنده یا ارائه دهنده کالا نسبت به شما و شما نسبت به سازنده یا گارانتی کننده مسئولیت دارید. این شرایط به روشنی و صریحاً بر روی کارت/برچسب گارانتی و همچنین در مستندات محصول که اینجا به صورت چاپی هست درج شده.

سازنده یا گارانتی کننده خودش رو مسئول میدونه تا اگه نقص های ذاتی یا حین تولید باعث خرابی شد یا کالای شما از اول سالم نبود، مشکل رو برطرف کنه.
اما هم زمان شما هم این مسئولیت رو دارید که در چارچوب شرایط تعیین شده از سوی سازنده از اون کالا استفاده کنید، مثلاً گوشی که آب خوردگی داشته باشه گارانتی هیچ مسئولیتی نداره و فوراً گارانتی دستگاه رو باطل میکنه. دیگه شما هرچقدر بگی خودم درستش میکنم گارانتی رو باطل نکنید فایده ای نداره.

پس اینجا شما موظف هستید شرایط گارانتی رو رعایت کنید تا گارانتی هم در قبال شما پاسخگو باشه. وقتی لیبل رو بکنی/دستکاری کنی/دوباره بچسبونی و.... دیگه سازنده/گارانتی کننده هیچ مسئولیتی در قبال اون کالا نداره چون شما تعهدتون رو نقض کردین.

این مسئله بسیار ساده و قابل فهمه کافیه قدری منصف باشید. شما متضرر شدین چون تعهداتون رو نقض کردین.

ضمناً گارانتی این امکان رو نداره که دادگاه تشکیل بده شاهد احضار کنه قسم بده و... ببینه نیت شما چی بوده چقدر آگاهانه بوده/برچسب همون پاوره یا نه و ..... گارانتی طبق مقررات و تعهدات و نکاتی که داخل برگه گارانتی و روی کارت گارانتی درج شده عمل میکنه.
بهتره با این موضوع کنار بیاید چون هیچ راه دیگه ای وجود نداره. گارانتی پاور شما به طور برگشت ناپذیر باطل شده.

mostafa.kh
05-06-18, 14:27
سلام

داداش ما هم ناراحت شدیم شما ضرر کردی ولی ننداز بیخودی تقصیر آواژنگ و گارانتی و ... .

شما باید بری یقه اسمبل کارت را بگیری، بیخودی چند روز هست که هی دارید به آواژنگ کلید میکنید. همه هم به شما گفتند، مقصر اسمبل کار هست بهتره برید با ایشون برخورد کنید.

ایشالله که اسمبل کارهامونم رعایت کنند این مسائل را که کاربر دچار مشکل نشه. :11():

Dark Devil
05-06-18, 15:41
دوست عزیز
هنگامی که شما کالایی رو انتخاب میکنید و اون کالا گارنتی داره، سازنده یا ارائه دهنده کالا نسبت به شما و شما نسبت به سازنده یا گارانتی کننده مسئولیت دارید. این شرایط به روشنی و صریحاً بر روی کارت/برچسب گارانتی و همچنین در مستندات محصول که اینجا به صورت چاپی هست درج شده.

سازنده یا گارانتی کننده خودش رو مسئول میدونه تا اگه نقص های ذاتی یا حین تولید باعث خرابی شد یا کالای شما از اول سالم نبود، مشکل رو برطرف کنه.
اما هم زمان شما هم این مسئولیت رو دارید که در چارچوب شرایط تعیین شده از سوی سازنده از اون کالا استفاده کنید، مثلاً گوشی که آب خوردگی داشته باشه گارانتی هیچ مسئولیتی نداره و فوراً گارانتی دستگاه رو باطل میکنه. دیگه شما هرچقدر بگی خودم درستش میکنم گارانتی رو باطل نکنید فایده ای نداره.

پس اینجا شما موظف هستید شرایط گارانتی رو رعایت کنید تا گارانتی هم در قبال شما پاسخگو باشه. وقتی لیبل رو بکنی/دستکاری کنی/دوباره بچسبونی و.... دیگه سازنده/گارانتی کننده هیچ مسئولیتی در قبال اون کالا نداره چون شما تعهدتون رو نقض کردین.

این مسئله بسیار ساده و قابل فهمه کافیه قدری منصف باشید. شما متضرر شدین چون تعهداتون رو نقض کردین.

ضمناً گارانتی این امکان رو نداره که دادگاه تشکیل بده شاهد احضار کنه قسم بده و... ببینه نیت شما چی بوده چقدر آگاهانه بوده/برچسب همون پاوره یا نه و ..... گارانتی طبق مقررات و تعهدات و نکاتی که داخل برگه گارانتی و روی کارت گارانتی درج شده عمل میکنه.
بهتره با این موضوع کنار بیاید چون هیچ راه دیگه ای وجود نداره. گارانتی پاور شما به طور برگشت ناپذیر باطل شده.

این سوال برای بنده و احتمالا کاربران دیگه ای هم ایجاد شده

پاور v1200 من هم به دلیل گرمای کیس, رطویت محیط و گذشت زمان برچسب شماره سریالش از گوشه ها بلند شده و قطعا به زودی کنده میشه
راهکار کاربر در این شرایط چیه؟

چون به گفته شما اگر این چسب کنده بشه گارانتی باطله. اگر دوباره چسبونده بشه بازهم گارانتی باطله و دارندگان این سری پاورها میدونن که این برچسب کوچک روی بدنه این پاور که بافت بسیار ریزی داره و صیقل نیست قطعا ۵ سال دوام نخواهد آورد

Avajang
05-06-18, 20:25
این سوال برای بنده و احتمالا کاربران دیگه ای هم ایجاد شده

پاور v1200 من هم به دلیل گرمای کیس, رطویت محیط و گذشت زمان برچسب شماره سریالش از گوشه ها بلند شده و قطعا به زودی کنده میشه
راهکار کاربر در این شرایط چیه؟

چون به گفته شما اگر این چسب کنده بشه گارانتی باطله. اگر دوباره چسبونده بشه بازهم گارانتی باطله و دارندگان این سری پاورها میدونن که این برچسب کوچک روی بدنه این پاور که بافت بسیار ریزی داره و صیقل نیست قطعا ۵ سال دوام نخواهد آورد

سلام دوست گرامی

کندن و چسبوندن بحث دیگری است.
میتونید یه چسب بزنید روش که کنده نشه اما خودتون جداش نکنید. چسب نواری بزنید روش کافیه.

09358751495
20-06-18, 02:01
با سلامی دوباره اینبار با خبر خوش اومدم
اول تشکر فراوان میکنم از اقای مهندس که در تهران که پیگیر مشکل بنده بود و تیم اواژنگ بابت اینکه یه دو روز پیش زنگ زدن و پاور نو و جایگزین تحویل دادن
برخلاف بنده خدایی که از اول تاپیک میگفت فقط ابطال گارانتی و هیچ تلاشی واسه ما نکرد که یبار تاپیک بست و بعدشم موضوعشو عوض لااقل احترام بگذارید ماهم استفاده میکنیم از این تاپیک....
خلاصه که اواژنگ منو سربلند کرد که بگم هنوز بهترین گارانتی تو قطعات کامپیوتر اواژنگ مرسی
واقعا از اینکه واسه یه موضوع ساده که ممکن بود گارانتی پاورم باطل بشه پیگیری کردن و بیخود به مشتری اخرین راهو نگفتن
تشکر و سپاس فراوان
و اینکه یه تشکر و مرسی از دوستانی که با پستاشون منو خوش حال کردن و این تاپیک خوب:love::Love-ssa~! (1)::give_rose::great:

Avajang
20-06-18, 09:33
اول تشکر فراوان میکنم از اقای مهندس که در تهران که پیگیر مشکل بنده بود و تیم اواژنگ بابت اینکه یه دو روز پیش زنگ زدن و پاور نو و جایگزین تحویل دادن
برخلاف بنده خدایی که از اول تاپیک میگفت فقط ابطال گارانتی و هیچ تلاشی واسه ما نکرد که یبار تاپیک بست و بعدشم موضوعشو عوض لااقل احترام بگذارید ماهم استفاده میکنیم از این تاپیک....
خلاصه که اواژنگ منو سربلند کرد که بگم هنوز بهترین گارانتی تو قطعات کامپیوتر اواژنگ مرسی
واقعا از اینکه واسه یه موضوع ساده که ممکن بود گارانتی پاورم باطل بشه پیگیری کردن و بیخود به مشتری اخرین راهو نگفتن
تشکر و سپاس فراوان
و اینکه یه تشکر و مرسی از دوستانی که با پستاشون منو خوش حال کردن و این تاپیک خوب:love::Love-ssa~! (1)::give_rose::great:

از نگاه سازنده گارانتی پاور شما باطله و هیچ گونه خدماتی دریافت نمیکنه. تعویض با نو رو شرکت آواژنگ براتون انجام داده.

life24
20-06-18, 15:42
دوستان سلام
با این صحبت ها موقع نصب پس یک چسب نواری رو لیبل بزنیم نه؟ بعد نگن برچسب رو کنده بودی و چسب نواری زدی روش!! چون گرما قطعا لیبل رو می اندازه

P-Ravesh
20-06-18, 19:30
تشکر و سپاس فراوان
قبلاً که شاکی بودی و از آواژنگ متنفر شده بودی هر کس میگفت مشکل از آواژنگ نیست میگفتی نه شما جیره خوار آواژنگ هستید به همین دلیل مدام ازش طرفداری میکنید . حالا که عاشق و دلداده آواژنگ شدی و نیشت تا بناگوش بازه اگر یکنفر(درست مثل تو قبل از این) همینجا پست بزاره که آهای مردم به دادم برسید که آواژنگ دروغگو و دزد و مافیای بین الملل و دیکتاتور و مظلوم کشه ، اونوقت چی بهش جواب میدی ؟ (لطفاً با هر دوتا حست جواب بده هم اون حالت تنفر هم این حالت عاشق پیشگی)

Avajang
21-06-18, 09:12
دوستان سلام
با این صحبت ها موقع نصب پس یک چسب نواری رو لیبل بزنیم نه؟ بعد نگن برچسب رو کنده بودی و چسب نواری زدی روش!! چون گرما قطعا لیبل رو می اندازه

سلام دوست گرامی
خیر نیاز نیست و غیر ضروریه. شانس افتادن لیبل فوق العاده ناچیزه و تو استفاده معمول بعیده بیوفته.