PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست آپدیت بایوس برای مادربرد گیگابایت

mahone
20-05-18, 09:30
با سلام. به آپدیت با مشخصات زیر احتیاج دارم. (داخل خود سایت گیابایت تا ورژن F7 بیشتر موجود نیست) مشکل من فعلاً ساپورت نشدن سی پی یو های نسل سوم اینتل هست با این مادربرد. Gigabyte P67A-UD3R

بایوس ورژن بتا f8b برای مادربرد Gigabyte P67A-UD3R .

این دو تا لینک رو هم پیدا کردم ولی متاسفانه باز نمیشه برای دانلود.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 2Fthreads%2Fp67-bios-updates-oc.18229909%2F)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link c%2F15356-p67z68-bios-collection%2F)

اگه میشه از بایوس این مادربرد هم استفاده بگید. فقط میخوام مشکلی برای مادربرد پیش نیاد.

ورژن F9 از مادربرد Gigabyte P67A-UD3R-B3

AMD>INTEL
20-05-18, 11:17
با سلام. به آپدیت با مشخصات زیر احتیاج دارم. (داخل خود سایت گیابایت تا ورژن F7 بیشتر موجود نیست) مشکل من فعلاً ساپورت نشدن سی پی یو های نسل سوم اینتل هست با این مادربرد. Gigabyte P67A-UD3R

بایوس ورژن بتا f8b برای مادربرد Gigabyte P67A-UD3R .

این دو تا لینک رو هم پیدا کردم ولی متاسفانه باز نمیشه برای دانلود.

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link 2Fthreads%2Fp67-bios-updates-oc.18229909%2F)

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link c%2F15356-p67z68-bios-collection%2F)

اگه میشه از بایوس این مادربرد هم استفاده بگید. فقط میخوام مشکلی برای مادربرد پیش نیاد.

ورژن F9 از مادربرد Gigabyte P67A-UD3R-B3
سلام
از این لینک مدل مادربردت را پیدا کن و دانلود کن
Only the registered members can see the link

mahone
20-05-18, 12:11
سلام
از این لینک مدل مادربردت را پیدا کن و دانلود کن
Only the registered members can see the link

ممنون ولی این لینک مدل من رو نداره. مدل هایی که داره P67A-UD3R-B3 یا P67A-UD3P-B3 هستش. در صورتی که مین من B3 آخر رو نداره و فقط UD3R هستش.

امکان استفاده از بایوس F9 هستش. مدلی که بالا گفتم.

AMD>INTEL
20-05-18, 17:54
ممنون ولی این لینک مدل من رو نداره. مدل هایی که داره P67A-UD3R-B3 یا P67A-UD3P-B3 هستش. در صورتی که مین من B3 آخر رو نداره و فقط UD3R هستش.

امکان استفاده از بایوس F9 هستش. مدلی که بالا گفتم.

rev مادربرد چنده از روی مادربرد نگاه کن بهم بگو

mahone
20-05-18, 18:12
rev مادربرد چنده از روی مادربرد نگاه کن بهم بگو

ورژن مادربرد rev 1.0

AMD>INTEL
20-05-18, 19:27
ورژن مادربرد rev 1.0

بایوس F7 را تست کردید ؟

mahone
20-05-18, 19:31
بایوس F7 را تست کردید ؟

بله بایوس فعلی F7 می باشد. (البته از طریق ویندوز با نرم افزار Bios@ که مربوط به خود گیگابایت هستش بروز رسانی کردم)

با سی پی یو I3-3220 تصویر نمی داد و مدام ریستارت می شد.

مشکل اینجاست که داخل سایت خود گیگابایت در قسمت CPU Support List اصلاً نسل سوم وجود نداره فقط تا 2600K هستش.

mahone
21-05-18, 11:50
کسی نیست راهنمایی کنه.

امکان استفاده از بایوس F9 مادربرد P67A-UD3R-B3 ورژن rev 1.1 هستش بدون آسیب دیدن مادربرد؟؟؟؟؟؟

mahone
02-09-18, 14:47
این فیلمو در یوتیوب پیدا کردم که آموزش آپدیت میکروکدهای cpu ها رو میده (البته این ویدئو برای amd هستش) ولی در کل کارکردش فرقی برای اینتل نمیکنه فقط باید میکروکدهای مخصوص اینتل باشه.
اگه از این طریق عمل کنم مشکلی برای مادربرد پیش نمیاد.
لطفاً راهنمایی کنید.

How to Update Intel and AMD Processor Microcode under Windows - YouTube (Only the registered members can see the link)

AMD>INTEL
02-09-18, 14:49
این فیلمو در یوتیوب پیدا کردم که آموزش آپدیت میکروکدهای cpu ها رو میده (البته این ویدئو برای amd هستش) ولی در کل کارکردش فرقی برای اینتل نمیکنه فقط باید میکروکدهای مخصوص اینتل باشه.
اگه از این طریق عمل کنم مشکلی برای مادربرد پیش نمیاد.
لطفاً راهنمایی کنید.

How to Update Intel and AMD Processor Microcode under Windows - YouTube (Only the registered members can see the link)

باید تست کنید اینطوری نمیشه نظر داد

mahone
02-09-18, 15:16
باید تست کنید اینطوری نمیشه نظر داد

این لینک آخرین ورژن آپدیت توسط اینتله.
Download Linux* Processor Microcode Data File (Only the registered members can see the link)
سئوالم اینه اگه از طریق این آموزش عمل کنم تمامی میکروکدها رو روی بایوس مادربردم اعمال میکنه یا فقط سی پی یو های مخصوص 1155 رو.

ضمن اینکه دوست عزیز میدونم باید تست بشه بخاطر همین پرسیدم که مشکلی پیش نمیاد. چون اگه تست کنم و دیگه سیستم تصویر نده باید چیکار کرد؟؟

AMD>INTEL
02-09-18, 15:29
این لینک آخرین ورژن آپدیت توسط اینتله.
Download Linux* Processor Microcode Data File (Only the registered members can see the link)
سئوالم اینه اگه از طریق این آموزش عمل کنم تمامی میکروکدها رو روی بایوس مادربردم اعمال میکنه یا فقط سی پی یو های مخصوص 1155 رو.

ضمن اینکه دوست عزیز میدونم باید تست بشه بخاطر همین پرسیدم که مشکلی پیش نمیاد. چون اگه تست کنم و دیگه سیستم تصویر نده باید چیکار کرد؟؟

باید میکرو کدها مخصوص این سری ایمپورت بشه تو این بایوس
اگر سیستم بالا نیاد مجبورید از طریق بایوس دوم ریکاوری کنید یا با پروگرامر
البته این کار دردسر داره برای کاربر عادی و به راحتی دیدن یک ویدیو نیست از یوتیوب
بهتره به تعویض برد فکر کنید