PDA

مشاهده نسخه کامل : مادربورد AM4 بدون RGB

infernali
19-05-18, 04:15
سلام
آیا مادربورد AM4 که RGB نداشته باشه داریم؟
با تشکر

sfmth
19-05-18, 10:28
هستش ولی rgb نداشتن روی قیمت مادربرد تاثیری نداره و معیار درستی نیست برای انتخاب مادربرد استفادتون از کامپیوتر و مدل پردازنده و گرافیک رو بگین که یک مادربرد مناسب خدمتتون بگم

infernali
19-05-18, 11:16
هستش ولی rgb نداشتن روی قیمت مادربرد تاثیری نداره و معیار درستی نیست برای انتخاب مادربرد استفادتون از کامپیوتر و مدل پردازنده و گرافیک رو بگین که یک مادربرد مناسب خدمتتون بگم

من فکر می کردم RGB باعث افزایش قیمت مادربورد میشه.
من می خواستم در کنار پردازنده Ryzen 1800x ، یک مادربورد ایسوس انتخاب کنم. بین سوکت B350 و X370 نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم.
من فقط می خواهم از یک کارت گرافیک استفاده کنم و فکر کنم سوکت B350 مناسب باشه ولی یکی بهم گفت که سوکت X370 ، منبع تغذیه بهتری داره.
من که اصلاً نمی دونم منظورش از منبع تغذیه چی بود و این منبع تغذیه بهتر ، چه تأثیری در عملکرد کامپیوتر داره.
با تشکر از جوابتون

sfmth
19-05-18, 13:08
من می خواستم در کنار پردازنده Ryzen 1800x ، یک مادربورد ایسوس انتخاب کنم. بین سوکت B350 و X370 نمی دونم کدوم رو انتخاب کنم.
من فقط می خواهم از یک کارت گرافیک استفاده کنم و فکر کنم سوکت B350 مناسب باشه ولی یکی بهم گفت که سوکت X370 ، منبع تغذیه بهتری داره.
من که اصلاً نمی دونم منظورش از منبع تغذیه چی بود و این منبع تغذیه بهتر ، چه تأثیری در عملکرد کامپیوتر داره.
با تشکر از جوابتون
تاثیر داره توی قیمت ولی نه اونقدر که توی انتخاب تاثیر بذاره مثلا برای am4 چیپست خیلی خیلی بیشتر روی قیمت تاثیر میذاره msi b350 tomahawk مادربرد خوبیه برای شما اگه نمیخواین خیلی خرج اضافه کنین، سیستم برق رسانی مادربرد برای شما که اورکلاک نمیکنین هیچ فرقی نداره همه مادربردا میتونن اینکارو بکنن
اگه میخواین یه مادربرد خیلی خوب بخرین msi b350 gaming pro carbon خوبه

Nima061
19-05-18, 17:44
سلام برای پردازنده سری X بهتره ک انتخاب مادربورد هم از سری X باشه

AMD>INTEL
19-05-18, 19:02
با تشکر از جوابتون

برای این پردازنده این مادربرد را به شما معرفی میکنم
MSI X370 SLI PLUS