PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل عدم وجود صدا در پخش فایل های ویدئویی در گیرنده دیجیتال

ramin1235
12-05-18, 00:50
سلام...

من یه گیرنده دیجیتال مکسیدر خریدم.....لینکش رو در زیر قرار دادم...

Only the registered members can see the link

وقتی فلش مموری رو که وارد گیرنده میکنم، در پخش فایل های اودیو هیچ مشکلی نداره ولی در پخش برخی فایل های ویدئوی با فرمت mp4 مشکل داره.. در واقع بعضی فایل های ویدئویی با این فرمت رو کامل با تصویر و صدا میاد و مشکلی نداره اما در پخش برخی فایل های ویدئویی با این فرمت مشکل داره فقط تصویر دارم و صدا وجود نداره...

ممنون میشم راهنمایی کنین مشکل کجاست....با تشکر

AMD>INTEL
12-05-18, 10:16
سلام...

من یه گیرنده دیجیتال مکسیدر خریدم.....لینکش رو در زیر قرار دادم...

Only the registered members can see the link

وقتی فلش مموری رو که وارد گیرنده میکنم، در پخش فایل های اودیو هیچ مشکلی نداره ولی در پخش برخی فایل های ویدئوی با فرمت mp4 مشکل داره.. در واقع بعضی فایل های ویدئویی با این فرمت رو کامل با تصویر و صدا میاد و مشکلی نداره اما در پخش برخی فایل های ویدئویی با این فرمت مشکل داره فقط تصویر دارم و صدا وجود نداره...

ممنون میشم راهنمایی کنین مشکل کجاست....با تشکر

به شرکتش تماس بگیرید و چک کنید ببینید اپدیتی برای حل این مشکل منتشر شده یا نه

ramin1235
12-05-18, 18:11
به شرکتش تماس بگیرید و چک کنید ببینید اپدیتی برای حل این مشکل منتشر شده یا نه

ممنون از پاسختوت...

آپدیت ها رو از کجا میشه گرفت؟ اگه میشه در مورد طرز آپدیت هم کمی توضیح بدین...تشکر

P-Ravesh
12-05-18, 19:22
ممنون از پاسختوت...

آپدیت ها رو از کجا میشه گرفت؟ اگه میشه در مورد طرز آپدیت هم کمی توضیح بدین...تشکر

دوست عزیز تجربه و اطلاعاتی که در اینباره دارم رو در اختیارت میزارم تا احیانا از زیان احتمالی جلوگیری بشه.گیرنده های دیجیتال که در ایران با نامهای مختلف موجوده به سفارش شرکتها یا بنگاههای خصوصی اقتصادی به سازندگان چینی سپرده میشه .متاسفانه به دلایل گوناگون کیفت ساخت بسیار پایینی دارند و اکثرا زیر استاندارد تولید میشن.برخی از این گیرنده ها حتی معیوب هستند ولی باز هم در بازار برای فروش عرضه میشن .به همین دلیل آپدیتی برای اونها ساخته و پرداخته نمیشه چون حقیقتا کاربردی هم نداره .(تنها یکبار برای گیرنده من در سایت سازنده اش فایل آپدیتی قرار داشت که که فایلی بیخاصیت بود و هیچ کاری نمیکرد و بود و نبودش اصلا مهم نبود . سازنده تنها بخاطر اینکه بگه ما پشتیبانی نرم افزاری پس از فروش هم داریم چنین نمایشی راه انداخته بود) امکانات گفته شده در جعبه محصول یا سایت سازنده بیشتر تبلیغاتیه تا کاربردی.در کنار قطعات ضعیف و بی کیفیت داخل گیرنده ، درگاه USB پر خطری دارند.پشتیبانی از فایلهای صوتی و تصویری بسیار ناقصه معمولا تنها فرمت MP4 قابل اجراست که بگیر نگیر داره . اوایل که از این صحبتها خبری نداشتم ، حافظه فلش گرانقیمت و درجه یک خودم رو برای دیدن فیلم به درگاه USB گیرنده وصل میکردم.حافظه فلش بسیار داغ میشد که باعث تعجب بود . یک روز و در یک لحظه حافظه فلش حدودا 200 هزار تومانی سوخت و نابود شد .با جستجو فهمیدم این دستگاه های گیرنده سیستم ایمنی درگاه USB ندارند وهر لحظه ممکنه ولتاژ بسیار زیادی رو به حافظه فلش منتقل کنند که بدون شک باعث نابودی قطعه خواهد شد.پس از اون تجربه از گیرنده های دیجیتال تنها برای پخش تلوزیونی استفاده میکنم و حافظه های فلش رو تنها به دستگاههای معتبر و قابل اطمینان وصل میکنم . پیروز باشی .

AMD>INTEL
13-05-18, 08:17
ممنون از پاسختوت...

با شرکت تولید کننده تماس بگیرید . اگر سایتی داشته باشند میتونید برای دانلود مراجعه کنید