PDA

مشاهده نسخه کامل : کول پد دیپ گول

امیر ازادی
27-04-18, 22:41
درود.
به مورده عجیبی برخوردم به کولپد دیپ کول خریدم وقتی روشنش میکنم.و گرافیک رو تحت استرس قرار میدم دما تا 64 درجه بالا میره.ولی وقتی کول پد رو خاموش میکنم و باز گرافیک رو تحت فشار قرار میدم اینبار با کمال تعجب دماش تا 58 بیشتر نمیره.علت چیه بنظره شما؟

Speed Racer
27-04-18, 23:51
درود.
به مورده عجیبی برخوردم به کولپد دیپ کول خریدم وقتی روشنش میکنم.و گرافیک رو تحت استرس قرار میدم دما تا 64 درجه بالا میره.ولی وقتی کول پد رو خاموش میکنم و باز گرافیک رو تحت فشار قرار میدم اینبار با کمال تعجب دماش تا 58 بیشتر نمیره.علت چیه بنظره شما؟

تنها چیزی که به نظرم می رسه اینه که شاید فن یا فن های کولپد در کار فن سی پی یو تداخل ایجاد می کنن

امیر ازادی
28-04-18, 00:17
تنها چیزی که به نظرم می رسه اینه که شاید فن یا فن های کولپد در کار فن سی پی یو تداخل ایجاد می کنن
والا برقه کول پد از طریق اداپتور تامین میشه و ربطی به لب تاپ نداره.خودم تنها چیزی که به نظرم میرسه اینه که احتمالا جلویه خروجه هوایه گرم از لب تاپو میگیره.تعجبه هر چی هست.البته قبل از خرید کولپد منفذه زیره لب تاپو تست کردم هوارو بداخل میکشه. واین کولپد هوارو بداخله لب تاپ میدمه.شایدم من اشتباه کردمو واقعا فنه لب تاپ هوارو بخارج پس میزنه. زیره لب تاپ دو منفذ داره که کناره هم هستش یکیش که فن روشه مطمئنم هوارو بداخل میکشه. ولی منفذه بعدیو تست نکردم ممکنه این منفذ بعدی هوارو بخارج بدمه و کول پد از این طریق اختلال ایجاد کنه؟

کولپد دیپ کول هستش و راحت میشه باز کردو فن رو برعکس قرار داد یعنی طوریکه باد رو بجایه دمیدن به زیره لب تاپ از لب تاپ بکشه.نمیدونم این کارو بکنم درست میشه یا نه.

فنه داخل کولپد رو هم برعکس کردم هیچ تاثیری نداشت.پس با این حساب کول پد نذارم زیره لب تاب دماش کمتره.بیخودی پوله کول پد هم دادیم.