PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره برنامه msi AfterBurner و تنضیمات

0reza666
24-04-18, 11:47
با سلام.
چطور میشه به دلخواه در تنضیمات مثلا اول گرما و مصرف معموری گرافیک نشون بده.
بعد مصرف سی پی یو و گرما سی پی نشون بده.
بعد مصرف رم سیستم نشون بده.
اخر سرم فریم ریت بازی نشون بده.
الان من هرکاری میکنم فریم ریت بازی fps وسط هست و یجوریه ایا راه نداره انتخابی هرکجا که میخوام نشون بده؟

Only the registered members can see the link

؟؟؟

AMD>INTEL
24-04-18, 11:52
با سلام.
چطور میشه به دلخواه در تنضیمات مثلا اول گرما و مصرف معموری گرافیک نشون بده.
بعد مصرف سی پی یو و گرما سی پی نشون بده.
بعد مصرف رم سیستم نشون بده.
اخر سرم فریم ریت بازی نشون بده.
الان من هرکاری میکنم فریم ریت بازی fps وسط هست و یجوریه ایا راه نداره انتخابی هرکجا که میخوام نشون بده؟

Only the registered members can see the link

؟؟؟

مقاله آموزشی شهر سخت افزار را درباره این برنامه را مطالعه کنید

0reza666
24-04-18, 11:54
مقاله آموزشی شهر سخت افزار را درباره این برنامه را مطالعه کنید

ادرس لطفا هر چی گشتم نشد پیدا کنم وگرنه تاپیک جدا نمیزدم:whistle:

AMD>INTEL
24-04-18, 12:26
ادرس لطفا هر چی گشتم نشد پیدا کنم وگرنه تاپیک جدا نمیزدم:whistle:

Only the registered members can see the linkآموزش-سیر-تا-پیاز-برنامه-msi-afterburner؛-بهترین-برنامه-اورکلاک-و-پایش-کارت-گرافیک-63777/

0reza666
24-04-18, 13:20
مثل اینکه اون ادرس بالا دادین نباید سوال پرسیده بشه پس لطفا یکی در همین تاپیکم من راهنمایی کنه؟

AMD>INTEL
24-04-18, 13:52
مثل اینکه اون ادرس بالا دادین نباید سوال پرسیده بشه پس لطفا یکی در همین تاپیکم من راهنمایی کنه؟

اون آدرس فقط برای آموزش برنامه است .
برای تنظیمات فریم دهی در همون مقاله راهنمایی لازم شده .

0reza666
24-04-18, 17:50
برای جابجای هیچ توضیح داده نشده.
من بدون دیدن اون تاپیک اون مورد حل کردم مشکل اینکه فریم وسط نشون میده من میخوام پایین نشون بده. امیدوارم منظورم متوجه شده باشین راهنمایم کنید.

P-Ravesh
24-04-18, 20:45
سربرگ Monitoring
در کادر بزرگ Graph هر کدام رو که میخوای نشان داده بشه علامت بزن . گزینه فریم خودش در آخر این کادره . وسط وبالا وپایین قرار نمیگیره . خودش اتوماتیک در بخش آخر روی صفحه نمایش نشان داده میشه.
در همین صفحه پایین تر از کادر Graph در قسمت Graph Columns گزینه show in On-Screen Display رو برای هر کدام از مقادیر که میخوای نشان داده بشه تیک بزن . برای تک تک مقادیر که میخوای نشان داده بشه باید تیک بخوره تا در کادر Graph در قسمت Properties نوشته in OSD پدیدار بشه .
برای نمونه جهت نشان دادن درجه حرارت کارت گرافیک GPU Temperature هم تیک در قسمت Graph و هم تیک در قسمت Show in On-Screen Display . باید نوشته in OSD در قسمت Properties آشکار بشه .
برای نمایش هر کدام از مقادیر دلخواه در صفحه نمایش همین کارها انجام بشود .

77ehsan
24-04-18, 22:41
برای جابجای هیچ توضیح داده نشده.
من بدون دیدن اون تاپیک اون مورد حل کردم مشکل اینکه فریم وسط نشون میده من میخوام پایین نشون بده. امیدوارم منظورم متوجه شده باشین راهنمایم کنید.
برنامه riva tuner که همراه afterburner نصب میشه رو اجرا کنید و از پایین توی کادری که عدد 60 نوشته دابل کلیک کنید بعد صفحه باز شده رو بزرگ کنید( به اندازه مانیتور) ، بعد هرجا اون عدد 60 رو گذاشتین توی بازی همونجا مشخصات نمایش داده میشن2205522056

0reza666
24-04-18, 23:34
دوستان من اینارو بلدم که. ولی اینبار ویندوز نصب کردم و اینکارو انجام دادم فریم وسط صفحه هست من قبلا اینطوری داشتم و اینطوری نمایش میداد به ترتیب مینویسم تا منظورم متوجه بشین

از بالای اینطوری نشون میداد

گرما گرافیک و مصرف گرافیک
گرما سی پی یو و مصرف سی پی یو
مصرف رم
اخر سر هم فریم نشون میداد.

اما الان اینطوری نشون میده و میخوام مثل قبل باشه جابجا نمیشه.

گرما گرافیک مصرف گرافیک
گرما سی پی یو مصرف سی پی یو
فریم بازی
مصرف رم.

گرفتین چی میگم منظورم متوجه شدین؟