PDA

مشاهده نسخه کامل : بالا نیومدن برنامه ها در startup و در تسک بار نوار وضیفه

0reza666
22-04-18, 18:17
با سلام.

Only the registered members can see the link

میخوام در این قسمت فلش کشیدم چیزی همراه با ویندوز بالا نیاد.

الان اوکی ولی نویدیا بالا میاد در صورتی که در قسمت تسک مینجر و استار اپ نیست تا غیر فعالش کنم چکار کنم اونم بالا نیاد همراه با ویندوز وقتی سیستم روشن میکنم.

لطفا نگین انتی ویروس بالا نمیاد بده و ... فقط جواب سوالم بدین. میخوام نویدیا همراه با ویندوز بالا نیاد در استار اپ هم نیست تا غیر فعالش کنم. خوب یادمه یبار یکی راهنماییم کرده بود تونسته بودم غیر فعالش کنم ولی اون تاپیک پیدا نمی کنم.

Speed Racer
22-04-18, 20:02
سلام

توی run دستور msconfig رو وارد کن و در زبانه startup تیک هر گزینه ای که نمی خوای رو بردار

برنامه های utility هم اینکار رو خوب انجام میدن مثلا اگه ویندوز 10 داشته باشی windows 10 manager یک قسمت startup داره که اونجا می تونی هم تیکش رو برداری و هم حذفش کنی و از این جور برنامه ها زیاد هستن. بعضی هاش هم ممکنه نیاز ویندوز باشه و قابل حذف کردن نباشه

0reza666
22-04-18, 20:26
مشکل اینکه اصلا برنامه انویدیا تو استار اپ نیست تا غیر فعالش کنم خیلی عجیبه. چطور غیر فعالش کنم تا با ویندوز بالا نیاد بوت نشه؟

Speed Racer
22-04-18, 21:01
مشکل اینکه اصلا برنامه انویدیا تو استار اپ نیست تا غیر فعالش کنم خیلی عجیبه. چطور غیر فعالش کنم تا با ویندوز بالا نیاد بوت نشه؟

درایور کارت گرافیک رو یک بار با برنامه Display Driver Uninstaller حذف کن و آخرین نسخه درایور گرافیک رو دوباره نصب کن

0reza666
22-04-18, 22:39
چندبار اینکارو کردم اما باز هیچی. من همش بروزم و یعنی الان جدیدترینش نصب دارم. راه دیگه به ذهنتون نمیرسه این مورد یجوری دور بزنمش و حلش کنم؟

Speed Racer
22-04-18, 23:29
چندبار اینکارو کردم اما باز هیچی. من همش بروزم و یعنی الان جدیدترینش نصب دارم. راه دیگه به ذهنتون نمیرسه این مورد یجوری دور بزنمش و حلش کنم؟

این ویدئو رو هم ببین

0reza666
23-04-18, 10:15
ویدیو دیدم ولی دقیق اون چیزی که باید غیر فعال بشه نشون نداد و در اون قسمت چیزی نیست که بشه اون مورد غیر فعال کرد منظورم اینه

توش انویدیا هست بقیه از استار اپ غیر فعال کردم اوکی فقط مونده این که نمیدونم چکار کنم تا اینم غیر فعال بشه. یبار اینکارو کردم الان یادم نیست چه راهی بوده.