PDA

مشاهده نسخه کامل : انتخاب گوشی بین سامسونگ J7 Pro و هواوی P Smart

archiman
19-04-18, 00:15
سلام دوستان.وقتتون بخیر
بنده قصد خرید گوشی تا نهایتا 1.400-1.500 رو دارم.منتها انقدر تنوع زیاده که نمیشه انتخاب درستی کرد.تصمیم اولیه ام روی سامسونگ جی 7 پرو بود.منتها این هووای پی اسمارت با اون دوربین دوگانش و صفحه نمایشش یکم دو دلم کرد.
گوشی های دیگه ای هم میشه تو این رنج قیمت خرید مثه شیائومی و مدلهای دیگه هواووی
تو سایت هم حتی مقایسه دو گوشی رو خوندم.منتها تو قسمت نظرات انقدر تفاوت سلیقه اون هم با چاشنی تعصب زیاده که واقعا انتخاب رو برام سخت کرده
یکی میگه سامسونگ پول برندشو میگیره
یکی میگه هواوی چینیه.
یکی میگه کیفیت سامسونگ خیلی بهتره/دیگری در مورد دوربین و خلق تصاویر فوق العاده هواوی صحبت میکنه.خلاصه گفتم تو این انجمن یه نظرخواهی کنم شاید تو انتخابم تاثیر مثبت داشت.
ممنونم پیشاپیش

M3RS4D 50062
19-04-18, 02:11
سلام دوستان.وقتتون بخیر
بنده قصد خرید گوشی تا نهایتا 1.400-1.500 رو دارم.منتها انقدر تنوع زیاده که نمیشه انتخاب درستی کرد.تصمیم اولیه ام روی سامسونگ جی 7 پرو بود.منتها این هووای پی اسمارت با اون دوربین دوگانش و صفحه نمایشش یکم دو دلم کرد.
گوشی های دیگه ای هم میشه تو این رنج قیمت خرید مثه شیائومی و مدلهای دیگه هواووی
تو سایت هم حتی مقایسه دو گوشی رو خوندم.منتها تو قسمت نظرات انقدر تفاوت سلیقه اون هم با چاشنی تعصب زیاده که واقعا انتخاب رو برام سخت کرده
یکی میگه سامسونگ پول برندشو میگیره
یکی میگه هواوی چینیه.
یکی میگه کیفیت سامسونگ خیلی بهتره/دیگری در مورد دوربین و خلق تصاویر فوق العاده هواوی صحبت میکنه.خلاصه گفتم تو این انجمن یه نظرخواهی کنم شاید تو انتخابم تاثیر مثبت داشت.
ممنونم پیشاپیش

سلام
دوست عزیز:give_rose:

مدل هواوی P Smart امتیازی که توی antutu کسب کرده مقدار 88204 هست که به نسبت سامسونگ J7 امتیاز 48511 داره میشه گفت تقریبا هواوی 2برابر سریع تر هست!
توی بخش صفحه نمایش تراکم پیکسلی هم بیشتره برای هواوی و البته نکته حائز اهمین اینکه هواوی LCD هست و هزینه تعمیر کمتری داره تا سامسونگ AMOLED که خیلی گرون تر هست

مورد دیگه RAM هست که هواوی 4GB هست یعنی 1GB بیشتر از سامسونگ که توی گوشی اون 1گیگ خودش رو نشون میده!

ولی توی دوربین سامسونگ بهتر عمل کرده میتونین از لینک زیر ببینید
Only the registered members can see the link

اگر بحث دوربین براتون زیاد مهم نیست، یعنی اهل عکاسی و Fcous , ISO این موارد نیستین هواوی بخاطر سخت افزار قوی ترش مناسب تره
البته دوربینش افتضاح نیست و برای عکس گرفتن از جزوه و ثبت تصویر مناسیبه ولی در مقابل سامسونگ ضعیف تر هست و نویز داره

sfmth
19-04-18, 11:51
mate 10 lite گوشی عالی هستش همینو بگیرین

archiman
19-04-18, 12:51
سلام
دوست عزیز:give_rose:

مدل هواوی P Smart امتیازی که توی antutu کسب کرده مقدار 88204 هست که به نسبت سامسونگ J7 امتیاز 48511 داره میشه گفت تقریبا هواوی 2برابر سریع تر هست!
توی بخش صفحه نمایش تراکم پیکسلی هم بیشتره برای هواوی و البته نکته حائز اهمین اینکه هواوی LCD هست و هزینه تعمیر کمتری داره تا سامسونگ AMOLED که خیلی گرون تر هست

مورد دیگه RAM هست که هواوی 4GB هست یعنی 1GB بیشتر از سامسونگ که توی گوشی اون 1گیگ خودش رو نشون میده!

ولی توی دوربین سامسونگ بهتر عمل کرده میتونین از لینک زیر ببینید

اگر بحث دوربین براتون زیاد مهم نیست، یعنی اهل عکاسی و Fcous , ISO این موارد نیستین هواوی بخاطر سخت افزار قوی ترش مناسب تره
البته دوربینش افتضاح نیست و برای عکس گرفتن از جزوه و ثبت تصویر مناسیبه ولی در مقابل سامسونگ ضعیف تر هست و نویز داره
ممنونم..فکر کنم رم جفتشون 3 هست
بابت دوربین منتها نمیدونم این نوع مقایسه درسته یا خیر

- - - Updated - - -

ممنونم.بررسی میکنم این موردو

M3RS4D 50062
21-04-18, 08:03
64 GB, 4 GB RAM or 32 GB, 3 GB RAM
ممنونم..فکر کنم رم جفتشون 3 هست
بابت دوربین منتها نمیدونم این نوع مقایسه درسته یا خیر

- - - Updated - - -

ممنونم.بررسی میکنم این موردو

دوربین که عکس های گرفته شده با خوده موبایل از یک سوژه مشخص و ثابت هست تا تفاوت دوربین ها مشخص بشه
منبعش هم که GSMArena هست که خودش منبع منبع ها هست

در مورد رم هم P Smart با 2تا حافظه عرضه میشه، یکی 32 و اون یکی 64
که اولی 3 گیگ رم داره و دومی 4 گیگ رم

-64GB, 4 GB RAM or 32 GB, 3 GB RAM

luck
01-05-18, 10:57
سلام

به من گفته بودید ، هرچی که خریدم بهتون اعلام کنم

من در آخر mate 10 lite رو از پاساژ چهارسو خریدم با قیمت 1.530

به نظرم از j7 pro خیلی بهتره چون فناوری تشخیص صورت (face detection) داره که خیلی خیلی سریع شناسایی می کنه ، دقیقا یا برابر و یا

حتی سریع تر از +galaxy s8 .

آخه یکی از فامیلامون +s8 داره و وقتی با اون مقایسه کردم دیدم ، تا حدودی سریع تر از +s8 شناسایی میکنه

فقط نکته ی بهتری که j7 pro داره ، باتری هست که endurance time 107 داره ولی برای 76Mate 10 lite ساعت هست

اما من پیشنهاد می کنم ریویو ی جدیدی که gsmarena ،اخیرا در مورد mate 10 lite قرار داده رو بخونید ، چون توی این بررسی می گه که mate 10 lite ، تنها

تفاوتی که با mate 10 و mate 10 pro داره ، میزان رم هست و تفاوت خاص دیگه ای رو پیدا نکردن ( این قسمت رو در مقایسه ی mate 10 lite با p smart

گفتم)

این هم ریویو ی gsmarena :