PDA

مشاهده نسخه کامل : صدای زیاد هارد

FRANKLIN
18-04-18, 09:31
سلام خدمت دوستان متاسفانه به حرف دوستان گوش نکردیم رفتیم هارد Toshiba X300 128MBCache 7200 4TB تهیه کردیم سرعتش نسبت به هاردهای قبلی (وسترن و سیگیت) که داشتم خیلی بیشتره ولی خیلی صداش زیاد میشه موقع کارکردن این نشونه خرابیش نیست .قبلا پرسیدم ولی بازم میپرسم دوستان نظرشون راجع به هاردای توشیبای جدید چیه میتونم رو طول عمرش حساب کنم یا نه

AMD>INTEL
18-04-18, 10:11
سلام خدمت دوستان متاسفانه به حرف دوستان گوش نکردیم رفتیم هارد Toshiba X300 128MBCache 7200 4TB تهیه کردیم سرعتش نسبت به هاردهای قبلی (وسترن و سیگیت) که داشتم خیلی بیشتره ولی خیلی صداش زیاد میشه موقع کارکردن این نشونه خرابیش نیست .قبلا پرسیدم ولی بازم میپرسم دوستان نظرشون راجع به هاردای توشیبای جدید چیه میتونم رو طول عمرش حساب کنم یا نه

سلام
وضعیت هارد را با نرم افزار HDtune و hd senitel در قسمت overview و health اسکرین شات بگیرید
البته این صدا به خاطر ۷۲۰۰ بودنش هست . ولی در کل توشیبا من خودم شخصا سمتش نمیرم

FRANKLIN
18-04-18, 10:17
سلام
وضعیت هارد را با نرم افزار HDtune و hd senitel در قسمت overview و health اسکرین شات بگیرید
البته این صدا به خاطر ۷۲۰۰ بودنش هست . ولی در کل توشیبا من خودم شخصا سمتش نمیرم

چشم استاد اسکرین شات میزارم .
استاد چون میدونم بخشی از کارتون هم تعمیرات هارد هست چه چیز بدی دارند هاردهای توشیبا آیا خرابیشون بیشتره یا طول عمر کمتر

Speed Racer
18-04-18, 10:59
استاد چون میدونم بخشی از کارتون هم تعمیرات هارد هست چه چیز بدی دارند هاردهای توشیبا آیا خرابیشون بیشتره یا طول عمر کمتر

سلام

البته شما از من سوال نکردی ولی اینطور که من پیگیری کردم متریالش خوب نیست

FRANKLIN
18-04-18, 11:08
سلام

البته شما از من سوال نکردی ولی اینطور که من پیگیری کردم متریالش خوب نیست

لطف میفرمایید بیشتر توضح دهید .من طول عمر برام مهمه

Speed Racer
18-04-18, 11:47
لطف میفرمایید بیشتر توضح دهید .من طول عمر برام مهمه

یک مقاله بسیار خوب و جامع خونده بودم درباره متریال انواع هاردها که توی بوک مارکهام پیدا نمی کنم. ولی به طور ساده می شه کیفیت ماده ای که برای ساخت هارد به کار رفته یا کیفیت قطعات دیگر هارد

اما درباره اینکه هارد 4 ترابایتی شما صدا میده به دلیل پلاترها و هد های بیشتر اونه. فکر می کنم هارد شما دارای 4 پلاتر تقریبا 931 گیگ و 8 هد باشه و چرخش پلاترها و خواندن اطلاعات باعث این صدا می شه

مثلا من یک هارد 7200 دور یک ترایایتی دارم که یک پلاتر و 2 هد داره و اصلا صدا نمیده. کاملا بی صداست. بعضی از هاردها پلاترهای تقریبا 600 گیگی داشتن و هم صداشون بیشتر بود و هم سرعتشون . باید وقتی هارد می خری تعدا پلاترها و هد هاش رو بدونی

اینم چند تا عکس از پلاتر و هد

22037

22038

AMD>INTEL
18-04-18, 20:09

از نظر کیفیت ساخت نسبت به وسترن و سیگیت نمیرسند . این را نمیشه گفت صد در صد بی کیفیت هستند ولی خوب توصیه من را اگر در این انجمن دیده باشید پیشنهادم خرید وسترن و سیگیت هست . مخصوصا وسترن
هاردهای وسترن در صورت استفاده از کیسی که گردش هوای خوبی داشته باشه و پاور استاندارد سالها بدون مشکل کار میکنند
توشیبا پیشرفت داشته ولی هنوز جای کار بسیاری دارد

omid2ss
18-04-18, 23:34
هارد فقط هارد وسترن دیجیت

کیفیت خوب

عمر بالا