PDA

مشاهده نسخه کامل : سوال درباره مودم و کاری که میخوام انجام بدم.

0reza666
16-04-18, 19:14
دوستان ایا با اینکار میتونم مودمی که قدیمی هست وایفا دارش کنم و بتونم با گوشی بهش وصل بشم.
عکس ببنید
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B4.jpg
فلش کشیدم
Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B8%DB%B1%DB%B5%DB%B3%DB%B5.jpg
کابل زرد که هیچی.
کابل سیم تلفنم که هیچی.
اون جای کابل یو اس بی و یه تبدیل یو اس بی مادگی دوسر بگیرم
Only the registered members can see the link er_%D8%AA%D8%A8%D8%AF%DB%8C%D9%84_%D8%AF%D9%88_%D8 %B3%D8%B1_%D9%85%D8%A7%D8%AF%D9%87_usb_400x400.JPG
.
Only the registered members can see the link D9%84_1%D8%A8%D9%872_usb.jpg
عکس
و دانگل وایفا یو اس بی هم بگیرم
Only the registered members can see the link %D9%81%D8%A7%DB%8C_usb_%D9%85%D8%AE%D8%B5%D9%88%D8 %B5_%D8%B1%D8%B2%D8%A8%D8%B1%DB%8C_%D9%BE%D8%A7%DB %8C_raspberry_pi_wifi_module_.jpg
.
Only the registered members can see the link
عکس
و وصل کنم اینطوری امکان داره از این مودم قدیمی وایفا بگیرم؟

Mrp7
16-04-18, 20:08
سلام
الان ارزانتریم مودم وایرلس 60 تومنه
شما میتونید با فروش مودمتون و هزینه هایی که میخواستید بکنید یه مودم نو بخرید

0reza666
16-04-18, 20:15
درسته ولی دانگل نیاز دارم یعنی حتما باید بخرم جای دیگه برای یکاری دیگه واقعا لازمش دارم و یعنی کاری که میخوام بکنم میتونم انجام بدم؟ سوال بالارو لطفا جواب بدین.
تازه مودم وایفا دار هم دارم این مودم حال میده چون واقعا سرعتش یجوریه با اون مودم خیلی فرق داره تست کردم که میگم.

Mrp7
16-04-18, 20:48
درسته ولی دانگل نیاز دارم یعنی حتما باید بخرم جای دیگه برای یکاری دیگه واقعا لازمش دارم و یعنی کاری که میخوام بکنم میتونم انجام بدم؟ سوال بالارو لطفا جواب بدین.
تازه مودم وایفا دار هم دارم این مودم حال میده چون واقعا سرعتش یجوریه با اون مودم خیلی فرق داره تست کردم که میگم.
اینکار شدنی نیست
اون usb ها برای دریافت سیگنال هستند و اگه بخواهید که سیگنال ارسال کنند باید توسط دسگاهی هاتسپات کنند که مودم شما نمیتونه هاتسپات درست کنه
بهترین کار ها نسبت به الویت
1)خرید مودم جدید
2)خرید یک اکسس پوینت و وصل کردن مودم به اکسس پوینت
3)ایجاد هاتسپات با یک دانگل وایفای به وسیله یک کامپیوتر

0reza666
17-04-18, 23:14
خوب یه کاری دیگه میشه کرد برای یکی از دوستان میخوام.
مشکل سیم اینا نداره یعنی محدودیت نداره که موبایلش عین شارژر به سیم وصل باشه منظورم اینه مودم وایفا نداره میشه با کابل وصل موبایل کرد و موبایل اینترنت دار کرد؟
امیدوارم منظورم متوجه شده باشین و راهنماییم کنید.

0reza666
19-04-18, 21:32
یه سوال دیگه.

من بزودی اگه خدا بخواد دارم این مودم d100 ایرانسل میخرم.

سوال اصلی اونجای که فلش کشیدم دوستان میگن میشه انتن بهش اضافه کرد تا بهتر انتن بده مودم؟

چون من تو روستا هستم حالا من تو خونه انتن هوایی داریم

ایا فیشش عوض کنم و فیش کانکتور ts-9 بزنم و وصل مودم کنم ایا انتن دهی بهتر میشه یا نه اصلا اینطوری فایده نداره؟

یا نه اصلا باید انتن خود مودم که برای فورش دارن باید خرید وصل کرد بهش؟

البته بیرون خونه مشکلی نیست 2 تا انتن 4g هست ولی داخل خونه و داخل اتاق ها هیچی e میشه.

0reza666
21-04-18, 17:13
من این مودم بلخره خریدم
مدل. TF-i60 H1 . TD-LTE/4G.4.5 و 320 هزارتومان خریدم

فقط یه سوال دارم این عکس بینید

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B1%DB%B3%DB%B2.jpg)

یجاش نوشته DIV و جای دیگه MAIN هر دو برای انتن هست. من انتن هم خریدم

Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B6%DB%B2%DB%B7.jpg)
Only the registered members can see the link (Only the registered members can see the link DB%B1%DB%B7%DB%B1%DB%B6%DB%B3%DB%B3.jpg)

ولی فقط یکی داشتن یکی خریدم خوب حالا دقیق به کدوم قسمت باید وصل بشه؟ خروجی ورودی انگار...

راستی سر ایون 2 تا و بعضی موقعه 3 تا انتن فورجی میگیرم راضیم دانگل هم خریدم همه چیز اوکی فقط میمونه انتن دهی بیشتر که سوال پرسیدم دیگه

0reza666
15-10-19, 14:26
دوستان این مدل مودم

با این مدل مودم

دقیقا چه فرقی باهم دارن؟
و اینکه جفتشون تمام سیم کارت هارو ساپورت میکنن دیگه درسته؟
چون من مودم tf-i60 دارم و فقط سیم کارت ایرانسل میگره:1. (28):
اگه هم مدل بالاتر مد نظر دارین بگین فقط میخوام مودم همه کاره باشه تی دی ال تی تمام سیم کارت ها ساپورت و حتی نت خونه هم ساپورت همه چی تمام و با برق کار کنه با باطری دوست ندارم و در اخرم قیمت بالاتر از 3 ملیون نباشه

AMD>INTEL
15-10-19, 20:44
سلام
الان دانگل خرید میخوای مودم بخری !؟ مشکل چیه

0reza666
16-10-19, 01:11
سلام
الان دانگل خرید میخوای مودم بخری !؟ مشکل چیه

فکر کنم بهتر بود تاپیک جدا میزدم.
پیام بالا که حل شد و الان میخوام مودم جدید بخرم
این پیام جواب بدین ممنون میشم

دوستان این مدل مودم

با این مدل مودم

دقیقا چه فرقی باهم دارن؟
چون من مودم tf-i60 دارم و فقط سیم کارت ایرانسل میگرهOnly the registered members can see the link (28).gif
اگه هم مدل بالاتر مد نظر دارین بگین فقط میخوام مودم همه کاره باشه تی دی ال تی تمام سیم کارت ها ساپورت و حتی نت خونه هم ساپورت همه چی تمام و با برق کار کنه با باطری دوست ندارم و در اخرم قیمت بالاتر از 3 ملیون نباشه

AMD>INTEL
16-10-19, 10:31
فکر کنم بهتر بود تاپیک جدا میزدم.
پیام بالا که حل شد و الان میخوام مودم جدید بخرم
این پیام جواب بدین ممنون میشم

دوستان این مدل مودم

با این مدل مودم

دقیقا چه فرقی باهم دارن؟
چون من مودم tf-i60 دارم و فقط سیم کارت ایرانسل میگرهOnly the registered members can see the link (28).gif

مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 این بهتره

0reza666
23-01-20, 17:25
مودم 4G LTE هوآوی مدل B612 این بهتره

داداش سلام. باز یه سوالی دارم البته چون واقعا میخوام بخرمش. این مدل همه سیم کارت هارو ساپورت میکونه دیگه درسته؟ ایرانسل. همراه اول و رایتل.

AMD>INTEL
25-01-20, 21:14
داداش سلام. باز یه سوالی دارم البته چون واقعا میخوام بخرمش. این مدل همه سیم کارت هارو ساپورت میکونه دیگه درسته؟ ایرانسل. همراه اول و رایتل.

سلام
یک سوالی کنید که بتونم دقیق جواب بدم .یعنی شما هر سه سیم کارت را دارید و به صورت متناوب عوض میکنید!!!!
عموما با ایرانسل اوکی هستند و همینطور رایتل

0reza666
26-01-20, 09:36
سلام
یک سوالی کنید که بتونم دقیق جواب بدم .یعنی شما هر سه سیم کارت را دارید و به صورت متناوب عوض میکنید!!!!
عموما با ایرانسل اوکی هستند و همینطور رایتل

منظورم اینه این مودم هر سه سیم کارت اوکیه. چون در منطقه ای که هستم معلوم نیست دقیق کدوم سیم کارت سرعت اینترنت دانلود و اپلود خوبی میده بخاطر همین من دنبال مودمی هستم که همه سیم کارت هارو ساپورت کنه.
بله هر سه سیم کارت دارم.

AMD>INTEL
26-01-20, 20:35
منظورم اینه این مودم هر سه سیم کارت اوکیه. چون در منطقه ای که هستم معلوم نیست دقیق کدوم سیم کارت سرعت اینترنت دانلود و اپلود خوبی میده بخاطر همین من دنبال مودمی هستم که همه سیم کارت هارو ساپورت کنه.
بله هر سه سیم کارت دارم.

نمیشه صد در صد گفت . ولی در کل عموما مشکلی نیست .