PDA

مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز 10 ؟!

Mohammad-RI
10-04-18, 17:59
دوستان سلام
راستش میخوام ویندوز جدید نصب کنم ... موندم ویندوز 7 نصب کنم یا 10 ؟
والا مطلب آپدیتی نتونستم در مورد ویندوز 10 پیدا کنم که قانع شم نصبش کنم...
چند تا سوال دارم در موردش
اونطور که میگن این ویندوز نسبت به ویندوز 7 از منابع کمتری استفاده میکنه؟ینی کمتر CPU رو مشغول میکنه و زودتر بالا میاد؟!
خوندم که آپدیت های اجباری داره... این درسته؟ ینی نمیشه غیر فعالشون کرد؟!
و اینکه برای نصب بازی مشکلی نداره؟ آخه خوندم که رابط Direct X 12 بصورت پیش فرض تو ویندوز 10 هست...
پردازنده بنده I3 4170 و رم ـم 8 گیگه...در کل میخوام بدونم کدوم دردسرِ کمتری داره...
ممنون

P-Ravesh
10-04-18, 21:21
من که دردسری ندیدم . همیشه از آخرین محصولات استفاده میکنم . باید رو به جلو رفت نه عقب گرد . به نظرم ویندوز پیوسته در حال بهتر شدن وزیباتر شدنه . هیچ مشکلی در رابطه با هیچ چیزی نداشتم که اتفاقاً برعکس اگر مشکلی هم در ویندوزهای پیشین بوده رفع شده . ویندوز 10 بسیار زیباتر ، روانتر و دوست داشتنی تر از قبلیهاست .
دررابطه با آپدیت که چیزیست مسلم . جای پرسش نداره . برای بهترین کارایی وبهینه بودن همیشگی آپدیت پیوسته لازم است . پرهیز از بروز رسانی مشکلات فراوانی پدید خواهد آورد .
هیچ مشکلی با هیچ بازی تا کنون نداشتم .بازیهای 2004 به بعد رو تا به امروز با کرک و بی کرک با کلک و بی کلک،همه رو اجرا کرده .اتفاقاً ویندوزهای قبلی بسیار بیشتر در رابطه با بازی اذیت میکرد .
از دید من فقط رو به جلو . آنچنان بروزرسانی هم ندیدم که ازش وحشت داشته باشیم و فکر کنیم روزی هزار گیگ اینترنت میبلعه . به جز بروز رسانیهای معمول نسخه های کلی ویندوز 10 شاید 4،5 گیگ حجم بخواد اونهم سالی شش ماهی یکبار . من که بسیار با ویندوز 10 حال میکنم خفن .
اونی که اینترنت میخوره ویندوز نیست ما کاربرانیم با گشت وگذار های پایان ناپذیر در اینترنت.

omid2ss
11-04-18, 00:33
اگه سیستمت میکشه نصب کن

حداقل 1 گیگ رو اشغال میکنه.

خودت میتونی مقایسه کنی. ببین تو 7 چقد رم و cpu مصرف داره و تو ویندوز 10 چقدر....

آپدیت های اجباری رو میشه لغو کرد. تو اینترنت سرچ کن.

رابط Direct X 12 بصورت پیش فرض تو ویندوز 10 هست...اما قبلی هارو هم داره. یعنی 11 و 10 و 9 و..... یعنی اینها مکمل هم هستن.

بعدم میشه کاری کرد که مصزف رم توی ویندوز بیاد پایین

با استفاده از msconfig و غیر فعال کردن پروسه های اضافی...بازم تو اینترنت در موردش سرچ کن.

چون اگه بعضی پروسه هارو غیرفعال کنی بعضی قسمت های ویندوز دچار مشکل میشه..... باید ازمون و خطا کنی