PDA

مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن مانیتور

ehsa2500
01-04-18, 13:14
با سلام. یه مانیتور crt ال جی دارم که چراغ پاورش تند تند چشمک میزنه و نزدیک 10 دقیقه طول میکشید که روشن بشه .ولی تازگیا دیگه روشن نمیشه.میگم ارزش تعمیر داره؟

AMD>INTEL
01-04-18, 13:52
باید سرویس بشه . حداقل 30 تا 40 تومن هزینه تعمیرش هست با توجه به قیمت 60-70 تومنی این مانیتورها باید خودتون تصمیم بگیرید

ehsa2500
01-04-18, 14:20
باید سرویس بشه . حداقل 30 تا 40 تومن هزینه تعمیرش هست با توجه به قیمت 60-70 تومنی این مانیتورها باید خودتون تصمیم بگیرید

یه دونه دیگه مانیتور ال جی crt داشتم که همین مشکلو پیدا کرد.و اونم فقط دو سال برام کار کرد. به نظرتون چه چیزی باعث خرابیشون میشه و ایا مانیتور سامسونگ از نظر طول عمر بهتر نیست؟

AMD>INTEL
01-04-18, 15:24
خیر نمیشه گفت کدام برند مانیتور طول عمر بیشتری داره
عمر نرمال این مانیتورها به اتمام رسیده . فقط در صورت سرویس قسمت تغذیه قابل استفاده هستند .

ارمان123
01-04-18, 22:42
یه دونه دیگه مانیتور ال جی crt داشتم که همین مشکلو پیدا کرد.و اونم فقط دو سال برام کار کرد. به نظرتون چه چیزی باعث خرابیشون میشه و ایا مانیتور سامسونگ از نظر طول عمر بهتر نیست؟
والا من یه crtسامسوتگ دارم بیش از ده ساله داره کار میکنه.

ehsa2500
01-04-18, 23:42
والا من یه crtسامسوتگ دارم بیش از ده ساله داره کار میکنه.

اره شنیدم سامسونگ خیلی بهتره.ببخشید شما روزی چند ساعت باهاش کار میکنی

ehsa2500
08-04-18, 11:36
خیر نمیشه گفت کدام برند مانیتور طول عمر بیشتری داره
عمر نرمال این مانیتورها به اتمام رسیده . فقط در صورت سرویس قسمت تغذیه قابل استفاده هستند .

یه تعمیر کار پیدا کردم که مانیتور خودمو با هزینه مناسب تعمیر کرد و گفت برای اینکه مانیتور عمر بیشتری بکنه باید با دکمه پاورش خاموش و روشن بشه . در مور پاور سیستم هم همینو گفت. میگم اگه زیاد این کارو بکنم دکمه پاور مانیتور اتصالی نمیکنه؟

AMD>INTEL
08-04-18, 12:26
یه تعمیر کار پیدا کردم که مانیتور خودمو با هزینه مناسب تعمیر کرد و گفت برای اینکه مانیتور عمر بیشتری بکنه باید با دکمه پاورش خاموش و روشن بشه . در مور پاور سیستم هم همینو گفت. میگم اگه زیاد این کارو بکنم دکمه پاور مانیتور اتصالی نمیکنه؟

خیر عزیز به این شکل هم نیست . روشن و خاموش کردن مداوم هم همچنان تاثیر مثبتی ندارد . اگر قطعه استاندارد باشه در حالت استند بای هم براش مشکلی ایجاد نمیشه