PDA

مشاهده نسخه کامل : کیس تا 250

lii
12-03-18, 21:13
دوستان یه کیس میخوام که کولر مایع برای سی پی یو راحت روش وصل شه
دی وی دی رایتر هم بخوره بهش
هرچه بزرگتر هم بهتر
زیبایی هم اصلا برام مهم نیست
سه تا هارد و یک اس اس دی هم بخوره بهش

Speed Racer
12-03-18, 21:55
سلام

کیس زیر رو نگاه کن

Only the registered members can see the link

omid2ss
12-03-18, 22:34
کیس فقط کیس گرین

شفاف همچون کریستال، زیبا همچون Z3 (Only the registered members can see the link)

آماده رویارویی با مهاجم گرین باشید! (Only the registered members can see the link)

lii
24-03-18, 09:40
بودجه رو صد تومن بردم بالا تا گرین نخرم یعنی تا 350 تومن یه کیس معرفی کنید

این خوبه بگیرم 350 تومن؟
Thermaltake Commander G42 Window Computer Case
نفهمیدم جای ssd داره یا خیر

در ضمن یک کیس green x3 gaming دارم خیلی قدیمیه نمیدونم روش واتر کولر برای سی پی یو نصب میشه یا خیر، خیلی ها میگن نمیشه
اگه نصب میشه دیگه کیس نخرم و یک واتر کولر خوب بخرم
اگه نصب نمیشه که کیس بخرم و بعدها کولر مایع بخرم

AMD>INTEL
24-03-18, 10:50
بودجه رو صد تومن بردم بالا تا گرین نخرم یعنی تا 350 تومن یه کیس معرفی کنید

این خوبه بگیرم 350 تومن؟
نفهمیدم جای ssd داره یا خیر

در ضمن یک کیس green x3 gaming دارم خیلی قدیمیه نمیدونم روش واتر کولر برای سی پی یو نصب میشه یا خیر، خیلی ها میگن نمیشه
اگه نصب میشه دیگه کیس نخرم و یک واتر کولر خوب بخرم
اگه نصب نمیشه که کیس بخرم و بعدها کولر مایع بخرم

روی سقف دو تا فن 120 هست یا نه ؟ اگر هست میتونی واتر کولر 240 گرین استفاده کنی

lii
24-03-18, 11:20
روی سقف دو تا فن 120 هست یا نه ؟ اگر هست میتونی واتر کولر 240 گرین استفاده کنی
بله هست
am4 ساپورت میکنه؟
1700x

21957

اینه ولی نوشتش سرخه

من الان تو بازی دما در نهایت تا 60 درجه میره اگر واتر کولر بگیرم چقدر میاد پایین؟

AMD>INTEL
24-03-18, 11:35
am4 ساپورت میکنه؟
1700x

مشکلی نداره . مدل glacier 240 evo بله براکت am4 دارد

lii
25-03-18, 02:41
ممنون سفارش دادم

لطفا در مورد کیس هم پیشنهاد بدید چون من در حال حاضر پنج تا هارد اینترنال دارم که البته کیسم جا داره ولی اون پشت به شدت کابلها فشرده شده و میترسم با خمیدگی کابلها بدسکتور بگیرن هاردها و اصلا از کیسم راضی نیستم بسیار جای کوچیکی داره.

میخواستم این رو بخرم:

که بعد یک مطلب در مورد کیس Green X3 Plus Viper نظرمو جلب کرد:

"- یکی از ویژگی های جالب کیس X3+ Viper برای کاربران حرفه ای، قابلیت اتصال سریع و آسان هاردهای متداول 3.5 و یا 2.5 اینچی با درگاه SATA در قسمت سقف این کیس می باشد. قابلیت Easy-Swap ، این امکان را فراهم می کند تا شما به راحتی نسبت به ذخیره سازی و ایجاد آرشیو اطلاعات در سطح نامحدود اقدام نمایید. این آیتم برای کاربرانی که نیاز به تعویض و جابه جایی مکرر هارد دیسک جهت ذخیره سازی و ایجاد آرشیو اطلاعات دارند، یک نکته با اهمیت به شمار می رود."

این قابلیت چجوریه؟ یعنی میشه از سقف کیس کابل هارد اینترنال رو جدا کرد؟ یا خود هارد رو؟
هیچ فیلمی هم در موردش نیست

کلا الان بین این دو کیس گیر کردم شما اگر هاردهای زیادی داشتید کدوم رو انتخاب میکردید؟

AMD>INTEL
25-03-18, 10:20
ممنون سفارش دادم

لطفا در مورد کیس هم پیشنهاد بدید چون من در حال حاضر پنج تا هارد اینترنال دارم که البته کیسم جا داره ولی اون پشت به شدت کابلها فشرده شده و میترسم با خمیدگی کابلها بدسکتور بگیرن هاردها و اصلا از کیسم راضی نیستم بسیار جای کوچیکی داره.

میخواستم این رو بخرم:

که بعد یک مطلب در مورد کیس Green X3 Plus Viper نظرمو جلب کرد:

"- یکی از ویژگی های جالب کیس X3+ Viper برای کاربران حرفه ای، قابلیت اتصال سریع و آسان هاردهای متداول 3.5 و یا 2.5 اینچی با درگاه SATA در قسمت سقف این کیس می باشد. قابلیت Easy-Swap ، این امکان را فراهم می کند تا شما به راحتی نسبت به ذخیره سازی و ایجاد آرشیو اطلاعات در سطح نامحدود اقدام نمایید. این آیتم برای کاربرانی که نیاز به تعویض و جابه جایی مکرر هارد دیسک جهت ذخیره سازی و ایجاد آرشیو اطلاعات دارند، یک نکته با اهمیت به شمار می رود."

این قابلیت چجوریه؟ یعنی میشه از سقف کیس کابل هارد اینترنال رو جدا کرد؟ یا خود هارد رو؟
هیچ فیلمی هم در موردش نیست

کلا الان بین این دو کیس گیر کردم شما اگر هاردهای زیادی داشتید کدوم رو انتخاب میکردید؟

Thermaltake Commander G42
اگر موجوده بخر .الان مشخصاتش رو چک کردم . به نظر کیس جا دار و خوبیه