PDA

مشاهده نسخه کامل : دسته برای بازی در محیط ویندوز

SEYEDALII
24-02-18, 23:26
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز .نمیدونم تایپیکم رو جای درستی قراردادم یانه .
میخواستم بدونم چه دسته بازی مخصوص بازی های تحت ویندوز بگیرم تا بدون مشکل کارکنه چون تو عرض این چندسال 3 یا 4 تادسته بازی خریدم یا کار نمیکنن یا فقط بعضی بازی هارو ساپورت میکنه یا یه درایور به دردنخور داشته درهرصورت میخوام یه دسته بازی بگیرم که مثل موس و کیبورد نیاز به نصب نداشته باشه و همه بازی هارو هم بشناسه ویندوزم 10 و 64بیته .

P-Ravesh
25-02-18, 07:17
من یه پیشنهاد برات دارم . من کسی هستم که هنگام بازی بسیار عصبانی میشم یا دسته رو میکوبم به در و دیوار یا با مشت میکوبم روش . دسته بازی logitecch F310 رو دوسال پیش خریدم تمام بازیها رو هم چه ایکس باکس چه پلی استیشن روی ویندوز باهاش بازی کردم . جدیداً پسر کوچکم هم اضافه شده و اونهم دسته رو به میز میکوبه . این دسته مثل روز اول داره کار میکنه . قیمتش هم یادم نیست فکر کنم دور وبر 90 یا 100 هزار تومن بود . از Logitech قطعه زیاد دارم . جز خوبی چیزی ندیدم . اما Logitech پرست نیستم و مال بابام هم نیست .با این اوصاف خودت تصمیم گیرنده نهایی هستی . من تجربه خودم رو از دوسال کتک کاری با این دسته بازی برات نوشتم . موفق باشی . در ضمن تو ویندوز 7 و 8 و8.1 و 10 هم بدون نصب بازی رو اجرا کرده .

AMD>INTEL
25-02-18, 08:37
Logitech F310 Gamepad
گیم پد بسیار خوبیه

SEYEDALII
25-02-18, 10:05
خیلی خوبه ممنون از دوستان نظرتون راجع به Microsoft Xbox 360 Gamepad Controller for Windows چی هست دیجی کالا میفروشه نوشته تو ویندوز بدون مشکل کار میکنه درست میگه یا نه

AMD>INTEL
25-02-18, 10:44
خیلی خوبه ممنون از دوستان نظرتون راجع به Microsoft Xbox 360 Gamepad Controller for Windows چی هست دیجی کالا میفروشه نوشته تو ویندوز بدون مشکل کار میکنه درست میگه یا نه

اون هم خوبه . ولی این دسته بازی لاجیتک . جوابشو پس داده

Speed Racer
25-02-18, 11:42
سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز .نمیدونم تایپیکم رو جای درستی قراردادم یانه .
میخواستم بدونم چه دسته بازی مخصوص بازی های تحت ویندوز بگیرم تا بدون مشکل کارکنه چون تو عرض این چندسال 3 یا 4 تادسته بازی خریدم یا کار نمیکنن یا فقط بعضی بازی هارو ساپورت میکنه یا یه درایور به دردنخور داشته درهرصورت میخوام یه دسته بازی بگیرم که مثل موس و کیبورد نیاز به نصب نداشته باشه و همه بازی هارو هم بشناسه ویندوزم 10 و 64بیته .

در مجموع Microsoft Xbox 360 Gamepad بهتره اما کاربران زیادی از D-pad اون رضایت نداشتن

SEYEDALII
25-02-18, 15:18
در مجموع Microsoft Xbox 360 Gamepad بهتره اما کاربران زیادی از D-pad اون رضایت نداشتن

معذرت میخوام D-pad چیه

Speed Racer
25-02-18, 15:25
معذرت میخوام D-pad چیه

تو عکس می تونی ببینی. البته من نمی تونم صددرصد اینو تایید کنم چون ممکنه تبلیغ علیه این محصول کرده باشن و اینکه هر کسی محصولی رو که قبلا استفاده کرده و خوب در اومده اونو معرفی می کنه و علیه اون یکی دیگه تبلیغ منفی می کنه

21855

SEYEDALII
25-02-18, 15:36
اون هم خوبه . ولی این دسته بازی لاجیتک . جوابشو پس داده

پس
Logitech F310 رو تهیه کنم قطعی واسه همه بازیها کارمیکنه

- - - Updated - - -

تو عکس می تونی ببینی. البته من نمی تونم صددرصد اینو تایید کنم چون ممکنه تبلیغ علیه این محصول کرده باشن و اینکه هر کسی محصولی رو که قبلا استفاده کرده و خوب در اومده اونو معرفی می کنه و علیه اون یکی دیگه تبلیغ منفی می کنه

21855
ممنون شاید همون
Logitech رو بگیرم

Speed Racer
25-02-18, 16:11
پس
Logitech F310 رو تهیه کنم قطعی واسه همه بازیها کارمیکنه

- - - Updated - - -

ممنون شاید همون
Logitech رو بگیرم

چون شما اون گیم پد رو پسندیده بودی من فقط می خواستم بگم که این ایراد رو بهش گرفتن که یک وقت نکنه بخری و این مشکل رو واقعا داشته باشه.

هر گیم پدی می خری ایشاالله مبارکت باشه.