PDA

مشاهده نسخه کامل : ناتوانی در استفاده از gpu در برنامه های ماینینگ

shahab.kh
21-02-18, 23:47
با سلام من gtx 460 dual 4g دارم اما تو ماینر گیت وقتی gpu mining رو میزدم اتوماتیک متوقف میشد بعد با برنامه Claymore's Dual Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v10.2 امتحان کردم دوباره هش ریت رو میزنه صفر چندین بار هم درایور کارت گرافیکی رو عوض کردم و نسخه های جدید و قدیم رو امتحان کردم اما فعلا نتونستم کاری از پیش ببرم لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه
عکس هم از gpu-z هم گذاشتم

Speed Racer
22-02-18, 00:59
سلام

به نظر من بهتره شما از کاربر با نام Techbamohsen کمک بگیری که در تالار ماینیگ این انجمن حصور کمرنگ داره و مدیر انجمن ماینیگ لیون کامپیوتر هم هست و چون تجربش بیشتره از اون کمک بگیر. تو این زمینه فکر می کنم حرف اول رو میزنه

AMD>INTEL
22-02-18, 10:07
با سلام من gtx 460 dual 4g دارم اما تو ماینر گیت وقتی gpu mining رو میزدم اتوماتیک متوقف میشد بعد با برنامه Claymore's Dual Pascal AMD+NVIDIA GPU Miner v10.2 امتحان کردم دوباره هش ریت رو میزنه صفر چندین بار هم درایور کارت گرافیکی رو عوض کردم و نسخه های جدید و قدیم رو امتحان کردم اما فعلا نتونستم کاری از پیش ببرم لطفا اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

از درایور جدیدتری استفاده کن
این درایور هم با DDU حذف کنید

ABC.ABC
22-02-18, 10:09
سلام
این کارت گرافیک برای ماین مناسب نیست و مصرف زیاد در مقابل سرعت پایین رو داره
شما استخر و والت رو داخل کلیمور به درستی ست کردید؟
اینو دانلود و فایل ETH رو اجرا کنید ببینید به درستی کار می کنه یا خیر ، اگه درست بود پس کلیمور خودتون درست کانفیگ نشده:
شاتل لند | دانلود فایل (Only the registered members can see the link)
همچنین این برنامه رو هم دانلود کنید و فایل START رو اجرا کنید (برای ماین ZEC ) و ببینید ایجا چه سرعتی داره:
شاتل لند | دانلود فایل (Only the registered members can see the link)
همزمان دو برنامه رو با هم اجرا نکنید...

shahab.kh
22-02-18, 20:02
سلام ممنون از راهنمایی ولی سرعتم 0 سول هست توی همین نرم افزاری که شما فرستادی بدون ویرایش در فایل کانفیگ اینم عکس
21827

- - - Updated - - -

درایور جدید رو هم دانلود کردم و با DDU درایور قبلی رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم اما جواب نگرفتم
ضمنا ویرچوال مموری رو هم دست کاری کردم اما بازم تغییری نداشتم
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه

ABC.ABC
22-02-18, 20:20
سلام ممنون از راهنمایی ولی سرعتم 0 سول هست توی همین نرم افزاری که شما فرستادی بدون ویرایش در فایل کانفیگ اینم عکس
21827

- - - Updated - - -

درایور جدید رو هم دانلود کردم و با DDU درایور قبلی رو هم پاک کردم و دوباره نصب کردم اما جواب نگرفتم
ضمنا ویرچوال مموری رو هم دست کاری کردم اما بازم تغییری نداشتم
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه
سلام
خواهش می کنم
اگه انتی ویروس روشن بوده فایل ها رو دوباره دانلود کنید
اگه فایروال دسترسی خواست allow بزنید
همزمان با اجرای برنامه ، gpu-z رو هم باز بزارید و چک کنید ببینید صد در صد گرافیک کار می کنه یا خیر

shahab.kh
23-02-18, 01:07
برنامه شروع به کار کرد و تنها با یه کارتم حدودا 20 sol/s داره بهم میده البته دما یکم نگرانم کرده دمای الانم حدودا 74 هست البته با خنک کردن یکم دما رو اوردم پایین اما بازم به نظرم بالاست

21829

21830

- - - Updated - - -

پس مشکل برنامه کلیمور در چیه که کار نمیکنه؟

shahab.kh
23-02-18, 22:39
با سلام
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من برایzcash از کیف پول cryptonator استفاده میکنم اما شنیدم ککیف پول خوبی نیست خواستم ببینم کیف پول آنلاین خوبی سراغ داری که zcash رو ساپورت کنه؟

ABC.ABC
24-02-18, 10:30
برنامه شروع به کار کرد و تنها با یه کارتم حدودا 20 sol/s داره بهم میده البته دما یکم نگرانم کرده دمای الانم حدودا 74 هست البته با خنک کردن یکم دما رو اوردم پایین اما بازم به نظرم بالاست

21829

21830

- - - Updated - - -

پس مشکل برنامه کلیمور در چیه که کار نمیکنه؟
سلام
بله دمای 74 زیاده و سعی کنید همیشه زیر 70 باشه
متاسفانه مشکل کلیمور رو نمیدونم اما بهتره روی ویندوز 10 هم ی تست بکنید ببینید سرعتتون هم بهتر میشه یا نه (البته انتظار معجیزه نداشته باشید)

با سلام
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون من برایzcash از کیف پول cryptonator استفاده میکنم اما شنیدم ککیف پول خوبی نیست خواستم ببینم کیف پول آنلاین خوبی سراغ داری که zcash رو ساپورت کنه؟
خواهش می کنم
jaxx هم این سکه رو پشتیبانی می کنه می تونید در مورد مزایا و معایبش تحقیق کنید
--------
این مواردی که میگم تست کنید یا ... همش برای این هست که ماین رو تست کنید ، در غیر این صورت با این کارت گرافیک به هیچ عنوان ماین ارزش نداره و هزینه ی برقش هم در نمیاد
:11():

shahab.kh
24-02-18, 17:54
ممنون بازم از راهنمایی
کیف پول jaxx رو دارم اما zcash رو توش پیدا نمیکنم
ممنون میشم برنامه اش رو برام بفرستین

ABC.ABC
24-02-18, 17:56
ممنون بازم از راهنمایی
کیف پول jaxx رو دارم اما zcash رو توش پیدا نمیکنم
ممنون میشم برنامه اش رو برام بفرستین
خواهش می کنم