PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید تلویزیون UHD 4K و DVB-

qerenfil
13-02-18, 14:50
سلام

دوستان لطفا:

یک مدل تلویزیون سونی حدودا 49 اینچ UHD 4K زیر 4 میلیون تومن با رفرش ریت بالا

معرفی کنید.
پینوشت : (ویرایش شد96/11/26)

qerenfil
14-02-18, 01:23
لطفا راهنمایی کنید

Speed Racer
14-02-18, 05:41
سلام

مگه تلویزیون ر........وردار تو بازار ایران داریم؟

اونایی که شما می گی تو اروپا و آمریکا و ... هست و اونایی که تو ایرانه همشون قاچاقه و اکثرا مشکل دار هستن. باید بری بانه یا از سایت های آنلاین بانه خرید کنی که پلیس فتا اعلام کرد در صورت خرید از این سایت ها، مسئولیت با خریداره

qerenfil
14-02-18, 09:32
سلام

مگه تلویزیون رسیوردار تو بازار ایران داریم؟

اونایی که شما می گی تو اروپا و آمریکا و ... هست و اونایی که تو ایرانه همشون قاچاقه و اکثرا مشکل دار هستن. باید بری بانه یا از سایت های آنلاین بانه خرید کنی که پلیس فتا اعلام کرد در صورت خرید از این سایت ها، مسئولیت با خریداره
والا من خودم تلویزیون نگاه نمیکنم و اینو برای یکی از آشناها پیگیر بودم برای همین از وضعیت بازار اطلاعی ندارم و تصورم این بود که دیگر همه تلویزیون ها باید رسیور داشته باشند. یعنی فکر میکردم دیگر رسیور جزء اجزای اولیه هر تلویزیونی شده است.
به هر حال ممنون از راهنماییتون.
حالا اگر تلویزیونها رسیور ندارند اون گزینه رو حذف میکنم
دوستان دیگر اگر میتونند لطفا راهنمایی کنند

Speed Racer
14-02-18, 17:24
والا من خودم تلویزیون نگاه نمیکنم و اینو برای یکی از آشناها پیگیر بودم برای همین از وضعیت بازار اطلاعی ندارم و تصورم این بود که دیگر همه تلویزیون ها باید رسیور داشته باشند. یعنی فکر میکردم دیگر رسیور جزء اجزای اولیه هر تلویزیونی شده است.
به هر حال ممنون از راهنماییتون.
حالا اگر تلویزیونها رسیور ندارند اون گزینه رو حذف میکنم
دوستان دیگر اگر میتونند لطفا راهنمایی کنند

همه تلویزیون های جدید دارن ولی تو ایران ممنوعه

Sony KD-49X8300C

LG 49UJ69000GI == 3260000

قیمت سونی رو ندارم

as2007
14-02-18, 18:07
تلویزیون های ---------دار اکثرا مارک lg توی ایران موجود هست و هیچ کدام فرمت 4k ساپورت نمیکنن، من خودم یه دونه 42 اینچ دارم و اصلا قدرت و کارایی خود ---- را نداره(عدم ساپورت پلاگین وسی سی کم و دیش گردان و...)
اگه-----------4k میخواهید میتونید مارک ایکس کروزر تهیه کنید، کیفیت خیلی خوبی داره همچنین از سیستم عامل اندروید استفاده میکنه که برنامه های فراوونی داره

qerenfil
15-02-18, 12:18
سلام پست اول ویرایش شد:

سونی
حدودا 49 اینچ
UHD 4K
زیر
4 میلیون
تومن با رفرش ریت بالا

AMD>INTEL
15-02-18, 14:55
صحبت و مشاوره در برای تجهیزات گیرنده ما^^ه^^و%%اره در انجمن ممنوع هست . در صورت تکرار کاربر اخطار میگیرد