PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل کار نکردن بعضی دکمه ها کیبورد

M948
12-02-18, 19:38
سلام و عرض ادب خدمت متخصصین گرامی
عرضم به حضورتون من من یه کیبورد دارم مارک A4Tech
دیشب متوجه شدم بعضی دکمه ها( دقیقا دکمه های عدد 3 "بالا کیبورد نه تو نام پد" ، حرف e ، حرف d و حرف c) کار نمیکنند.
(اگه به کیبورد خودتون یه نگاه بندازید متوجه میشید هر 4 تا این دکمه ها تو یه خط هستن و از پایین با یه زاویه کمی میرن بالا)
دیشب به کیبوردم ضربه زدم و دکمه هارو محکم فشار دادم درست شد ولی امروز کارساز نبود.
درضمن کیبورد تو حالت Safe mode ویندوز هم همین مشکلو داره.
خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگه مشکل سخت افزاری هست اگه راهنمایی کنید احتمالا خودم بتونم تعمییرش کنم یه اطلاعاتی دارم.
و البته اگه تعمیرش مشکله یا تعمییر نمیشه ممنون میشم یه کیبورد خوب تا رنج 50 تومن ( حالا یکم کمتر بیشتر) معرفی کنید.
تشکر.:11():

AMD>INTEL
12-02-18, 20:16
سلام و عرض ادب خدمت متخصصین گرامی
عرضم به حضورتون من من یه کیبورد دارم مارک A4Tech
دیشب متوجه شدم بعضی دکمه ها( دقیقا دکمه های عدد 3 "بالا کیبورد نه تو نام پد" ، حرف e ، حرف d و حرف c) کار نمیکنند.
(اگه به کیبورد خودتون یه نگاه بندازید متوجه میشید هر 4 تا این دکمه ها تو یه خط هستن و از پایین با یه زاویه کمی میرن بالا)
دیشب به کیبوردم ضربه زدم و دکمه هارو محکم فشار دادم درست شد ولی امروز کارساز نبود.
درضمن کیبورد تو حالت Safe mode ویندوز هم همین مشکلو داره.
خلاصه ممنون میشم راهنمایی کنید.
اگه مشکل سخت افزاری هست اگه راهنمایی کنید احتمالا خودم بتونم تعمییرش کنم یه اطلاعاتی دارم.
و البته اگه تعمیرش مشکله یا تعمییر نمیشه ممنون میشم یه کیبورد خوب تا رنج 50 تومن ( حالا یکم کمتر بیشتر) معرفی کنید.
تشکر.:11():

ارزش تعمیر نداره
گرین یا فراسو بگیر
Farassoo Beyond FCR-6910