PDA

مشاهده نسخه کامل : کرک xlaunchpad pro

isatis.persia
11-02-18, 21:34
با سلام و خسته نباشید کرک برنامه xlaunchpad rpo ورژن 1.1.4 را میخواستم
XWidget and XLaunchpad Homepage - Powerful Widget Engine with visual widget editor. (Only the registered members can see the link)
با تشکر:11():

Speed Racer
11-02-18, 23:07
سلام

شما به فولدر نصب نرم افزار برو و فایل مربوطه رو جایگزین کن. فقط قبلش روی آیکنش در تسک بار یا داخل اون مثلث کوچیک روی تسک بار، راست کلیک کن و Exit کن.

فقط من که خودم امتحان کردم یک پیام آپدیت به ورژن جدید میاد که شما آپدیت نکن حالا نمی دونم چرا میاد چون من که آخرین ورژنش رو دانلود کردم 1.14 (یک بار هم این پیام اومد و نمی دونم No یا Cancel زدم دیگه نیومد)

من پرتابلش رو امتحان نکردم شاید اگه پرتابلش رو نصب کنی و کرک رو جایگزین کنی دیگه اون پیغام آپدیت هم نیاد

لینک (Only the registered members can see the link)

برای آپدیت نشدن خودکار باز روی آیکنش در تسک بار راست کلیک کن و setting رو انتخاب کن و تیک گزینه مشخص شده رو برداز

21794

(Only the registered members can see the link)

isatis.persia
12-02-18, 00:41
با تشکر فراوان
این کرک مربوط به نسخه 1.1.3 هست
اگر کرک مربوط به نسخه 1.1.4 هم پیدا کردین خیلی ممنون میم بفرستین
ممنونم

Speed Racer
12-02-18, 00:49
با تشکر فراوان
این کرک مربوط به نسخه 1.1.3 هست
اگر کرک مربوط به نسخه 1.1.4 هم پیدا کردین خیلی ممنون میم بفرستین
ممنونم

من امتحان کردم کار می کنه حالا اینکه برای چه نسخه ای هست رو نمی دونم

خودم هم یک نرم افزار تبدیل فایل های ویدئویی دارم که کرک دو نسخه قبلش برای نسخه جدیدش کار می کنه ولی مهم اینه که کار کنه

اگه کار نمی کنه و یا مشکلی داره اعلام کن چون من حذفش کردم

isatis.persia
13-02-18, 18:30
سلام
بله کار میکنه و این کرک هم اجرا میشه ولی نسخه 1.1.3 رو اجرا میکنه نه 1.1.4

Speed Racer
13-02-18, 19:19
سلام
بله کار میکنه و این کرک هم اجرا میشه ولی نسخه 1.1.3 رو اجرا میکنه نه 1.1.4

شما می تونی بری تو Forum این برنامه ثبت نام کنی و تفاوت نسخه های 1.1.3 و 1.1.4 رو بپرسی

ولی به نظر من نباید تفاوت آنچنانی داشته باشن و شاید فقط چند باگ ساده رو برطرف کردن.

من کرکش رو گشتم فعلا که پیدا نکردم ولی فکر نمی کنم اونایی که این کرک ها رو درست می کنن اینطوری برای یک نرم افزار کوچیک وقت بزارن. مثلا ورژن 1.5 یا 2 بیاد با چند تغییر مهم و کاربردی شاید اون موقع کرک جدید رو بسازن