PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل با Autoplay شدن پارتیشن پس از ویروسی شدن

hamsohbat
05-09-07, 18:59
سلام
من برای مدت خیلی کمی دستگاهم ویروس گرفت و پاکش کردم . یکی از پارتیشن هام رو که فرمت کردم مشکلی نداره الآن ولی 2 تا پارتیشن دیگه دارم که روی هر کدوم بیشتر از 120gb اطلاعات دارم . وقتی می خوام اینا رو باز کنم ارور میده بهم و مثل اینه که می خواد مثلا یک Cd آتوران اجرا کنه . کسی می تونه کمک کنه ؟

M A H R A D
05-09-07, 21:15
سلام ... خوش آمدید

از یک آنتی ویروس آپدیت برای اسکن سیستم استفاده کنید

اگه حل نشد ویندوز رو مجدد نصب کنید

hamsohbat
06-09-07, 15:18
سلام ... خوش آمدید

از یک آنتی ویروس آپدیت برای اسکن سیستم استفاده کنید

اگه حل نشد ویندوز رو مجدد نصب کنید
سلام
ممنون از خوش آمد گویی شما و پاسخ شما
ولی دوست من راه حلتون خیلی خوب نبود .
من راه ساده و خوبی پیدا کردم که چون این مشکل برای خیلی از فلش مموری ها هم پیش میاد اینجا می نویسم تا دوستان دیگه هم که این مشکل رو دارن استفاده کنند .
اول يه صفحه باز كن مثل ماي كامپيوتر بعد برو تومنوي Tools بعد برو Folder Option بعد برو تو تب VIEW بعد از ليست گزينه Hide protected operating system files(Recomended رو تيكشو وردار (اگه ورداشته بود كه هيچ).بعد OK كن .بعدبرو تو يكي از درايوات يه پوشه مخفي اضافه شده به نام System Volume Information يه فايل هم به نام AUTORUN هم ايجادشده كه دقيقا عين فايل AUTORUN توي سي ديه . كاري كه ميكني اينه كه بگيز فايل AUTORUN رو از تو درايوت پاك كن اگه داخل خود درايو نبود تو پوشه System Volume Information رو بگرد.بعد اين فايل رو از روي تمام درايوات به همين صورتي كه گفتم پاك كن.
این فایل مخفی هست و باید از Folder option گزینه Show hidden file رو هم فعال کنید .
بعد از پاک کردن این فایل هم باید دستگاه رو ریست کنید .

MOHGOLD
11-09-07, 14:59
سلام
ممنون از خوش آمد گویی شما و پاسخ شما
ولی دوست من راه حلتون خیلی خوب نبود .
من راه ساده و خوبی پیدا کردم که چون این مشکل برای خیلی از فلش مموری ها هم پیش میاد اینجا می نویسم تا دوستان دیگه هم که این مشکل رو دارن استفاده کنند .
اول يه صفحه باز كن مثل ماي كامپيوتر بعد برو تومنوي Tools بعد برو Folder Option بعد برو تو تب VIEW بعد از ليست گزينه Hide protected operating system files(Recomended رو تيكشو وردار (اگه ورداشته بود كه هيچ).بعد OK كن .بعدبرو تو يكي از درايوات يه پوشه مخفي اضافه شده به نام System Volume Information يه فايل هم به نام AUTORUN هم ايجادشده كه دقيقا عين فايل AUTORUN توي سي ديه . كاري كه ميكني اينه كه بگيز فايل AUTORUN رو از تو درايوت پاك كن اگه داخل خود درايو نبود تو پوشه System Volume Information رو بگرد.بعد اين فايل رو از روي تمام درايوات به همين صورتي كه گفتم پاك كن.
این فایل مخفی هست و باید از Folder option گزینه Show hidden file رو هم فعال کنید .
بعد از پاک کردن این فایل هم باید دستگاه رو ریست کنید .
با تشکر از دوستمون

ضمنا میتونید با نگه داشتن شیفت رو درایو EXplore رو بزنید و کارهای لازم رو انجام بدید

ممنونم

موفق باشید