PDA

مشاهده نسخه کامل : Bios مادربورد Matrix A2

lucifer67
18-11-06, 12:09
سلام
من يه مادربورد Matrix A2 دارم و يه CPU 2.4 فول الان يه CPU 3.0 فول خريدم و روش نصب کردم،اما موقعي که ميخوام تنضيمات BIOS رو دستکاري کنم . موقع ذخيره تنضيمات بعد از اينکه F10 ميزنم دکمه Y براي موافقت با ذخيره سازي و دکمه Enter و دکمه Esc کار نميکنن.
در ضمن کامپيوتر به راحتي بوت ميشه (وارد ويندوز ميشه)خيلي خوب هم کار ميکنه.اما دفترچه مادربورد رو گم کردم که ببينم آيا با اين CPU کار ميکنه يا نه !
من ميخواستم BIOS رو UPgrade کنم که شايد مشکل حل بشه اما متاسفانه سايت Only the registered members can see the link مثل اينکه فعال نيست که آخرين فايلهاي UPgrade رو بگيرم .
لطفا اگه راه حلي براي مشکل من هست منو راهنمايي کنيد و آيا براي UPgrade کردن بايد از برنامه WINFLASH استفاده کنم يا راهي ديگه هست . و در صورتي که در UPgrade کردن مشکلي پيش بياد مثلا قطع برق و يا اشکالي از طرف خودم در آپگريد کردن چي ميشه.
متشکرم .

M A H R A D
19-11-06, 14:53
سلام دوست عزیز ...

عضویتتون رو تبریک میگم ...

والا باید بگم تا زمانیکه سایت سازنده مشکل داره نمیشه کاریش کرد ...

باید فعلا صبر کنیم !

سپاس

Shahryar
19-11-06, 14:53
سلام
من يه مادربورد Matrix A2 دارم و يه CPU 2.4 فول الان يه CPU 3.0 فول خريدم و روش نصب کردم،اما موقعي که ميخوام تنضيمات BIOS رو دستکاري کنم . موقع ذخيره تنضيمات بعد از اينکه F10 ميزنم دکمه Y براي موافقت با ذخيره سازي و دکمه Enter و دکمه Esc کار نميکنن.
در ضمن کامپيوتر به راحتي بوت ميشه (وارد ويندوز ميشه)خيلي خوب هم کار ميکنه.اما دفترچه مادربورد رو گم کردم که ببينم آيا با اين CPU کار ميکنه يا نه !
من ميخواستم BIOS رو UPgrade کنم که شايد مشکل حل بشه اما متاسفانه سايت Only the registered members can see the link مثل اينکه فعال نيست که آخرين فايلهاي UPgrade رو بگيرم .
لطفا اگه راه حلي براي مشکل من هست منو راهنمايي کنيد و آيا براي UPgrade کردن بايد از برنامه WINFLASH استفاده کنم يا راهي ديگه هست . و در صورتي که در UPgrade کردن مشکلي پيش بياد مثلا قطع برق و يا اشکالي از طرف خودم در آپگريد کردن چي ميشه.
متشکرم .

عزیزم من خود سایت ماتریکس را رفتم که خراب بود ... من تا فردا میرم دنبال این درایور توی سایت هایی که میشناسم شما اگه میشه یکم یه یه روز وفت بدین..:17:
باتشکر شهریار

Shahryar
19-11-06, 14:54
راستی یه سوالی شما اصلا چرا می خواین آپگرید کنین برای پردازنده ؟!

lucifer67
20-11-06, 01:12
سلام دوست عزیز
از شما خیلی متشکرم که وقت گزاشتین .
من قبلا با سایت شما آشنا شدم اگه اشتباه نکنم همون که با E107 ساخته شده بود اون موقع تو فروم نیومده بودم .
واقعا خیلی سایت جالب شده مخصوصا فروم بهتون صمیمانه تبریک میگم.
ما همه جوره در خدمتیم یه روز که سهله شما یه عمر بخواه.
بله من برای پردازنده میخوام آپگرید کنم .
راستی سایتش خیلی وقته در دست احداثه .
از Only the registered members can see the link هم خواستم بگیرم میگفت 29.95 $ .
از همه بروبجز شهر سخت افزار تشکر میکنم امیدوارم خودتون و سایتتون موفق باشه .

M A H R A D
20-11-06, 15:53
از نظرات شما متشکریم ...

امید واریم شاهد فعالیت هرچه بیشتر شما در این فروم باشید ...

سپاس

lucifer67
20-11-06, 21:51
از نظرات شما متشکریم ...

سپاس

ما در خدمت همه بروبچز شهر سخت افزار هم هستیم !

قربونت M A H R A D جان . :15:
و همچنین شما شهریاز خان . :83:

KING
20-11-06, 22:57
از نظرات شما متشکریم ...

سپاس

ما در خدمت همه بروبچز شهر سخت افزار هم هستیم !

قربونت M A H R A D جان . :15:
و همچنین شما شهریاز خان . :83:

خوش آمدي عزيز دل برادر
ببين دوست عزيز چرا نميري گارانتي ماتريكس صد در صد ويرژن جديد بايوس تو داره يا برو تو يه فلاپي چيزي بيارش يا مادربردي تو ببر اونجا
يه چي ديگه هم ميخاستم بگم شما فرمودين كه موقعه كه اف 10 را ميزني سيو نميشه از باطري مادربردت مطميني كه سالمه ممكنه از اون باشه
موفق باشي :15:

lucifer67
21-11-06, 12:22
سلام دوست عزیز .
من خوزستان هستم و گارانتی ماتریکس تهران .
من از باطری اطمینان دارم چون با 2.4 به راحتی کار می کنه و سیو هم میشه.
متشکرم .