PDA

مشاهده نسخه کامل : اجرا نشدن بازی pes 2017 در حالت medium و high

Ali195
31-01-18, 13:15
دوستان من بازی pes 2017 رو نصب کردم وفقط در حالت low اجرا میشه پردازنده core i3 6100 هست که گرافیکش مجتمع intel hd530 هست. توی گوگل سرچ کردم نتایجی که دیدم این بود که باید نرم افزار dxcpl رو دانلود کنی و در حالت admin اجرا کنی و .... نتیجه ای نگرفتم و یه جا هم دیدم که گفته بود توی بایوس گرافبک رو 512 تنظیم کنم که اون کارم کردم و نتیجه ای نگرفتم.اگه راه حلی سراغ دارین لطفا بگین

Speed Racer
31-01-18, 14:01
سلام

ببخشید که طول کشید نمی دونم چرا همه سایت ها بسته شده مثل اینتل تو isp من

گرافیک مجتمع شما این بازی رو روی رزولوشن 1280x720 در low تقریبا 65 تا 66 فریم میده و روی رزولوشن 1920x1080 در medium تقریبا 29 تا 30 فریم میده شاید به همین دلیله که خودش بهترین رزولوشن رو انتخاب می کنه که بازی کندی یا تاخیر کمتری داشته باشه

شما ابتدا برنامه زیر رو دانلود کن و درایو گرافیک مجتمع رو با آخرین نسخه بر حسب ویندوزت به روز رسانی کن (حتما قبل نصب درایور قبلی رو uninstall کن)

لینک (Only the registered members can see the link zip/)

بعدا برو به Graphics Properties و رزولوشن رو باید اونجا بتونی تغییر بدی

عکس1 (Only the registered members can see the link)

عکس2 (Only the registered members can see the link)

Ali195
31-01-18, 16:51
سلام به شما و سپاس از لطفتون
نرم افزاری که لینکش رو گذاشتین intel extreme tuning utility دانلودش کردم درایوری نداشت برا دانلود فقط اطلاعات مربوط به پردازنده و گرافیک رو داشت.ایا باید درایور کارت گرافیک رو از نصب خارج کنم و بعد این نرم افزار رو اجراش کنم.وقتی که راست کلیک می کنم روی دسکتاپ فقط گزینه intel r graphic seeting رو دارم اما عکسی که شما گذاشتی دو گزینه graphic properties و Graphic option رو داره و همچنین در عکس دوم هم گرافیک کنترل من با اون که شما گذاشتی فرق میکنه که عکساش رو میزارم .ایا این تفاوتها بخاطر اپدیت نبودن گرافیک مجتمع هست یا بخاطر تفاوتهای پردازنده و گرافیک و سیستم عامل.در ضمن من از ویندوز 10 ورژن 64 بیتی استفاده می کنم. و وقتی هم که display و رزولوشن رو نگاه کردم بیشترین مقدارش 768*1366 بود.2173821736
توی device manager رفتم و ورژن گرافیک رو نگاه کردم که 22.20.16.4836 بود و اخرین اپدیتش هم 10/17/2017 یعنی حدود دو سه ماه پیش بود.
توی گوگل سرچ کردم lates version driver intel hd graphics 530 که منو به این سایت راهنمایی کرد Only the registered members can see the link
اخرین اپدیتش 12/28/2017 هست یه دو ماهی از درایور خودم جدیدتره و شمارش هم 15.60.2.4901 هست اگه جدیدتره چرا شمارش کمتر از درایور خودم هست.نظرتون چیه ایا همین رو دانلود و نصبش کنم؟

Speed Racer
31-01-18, 17:20
علی آقا شما همین رو دانلود کن کاملا درسته

بعد نرم افزار Display Driver Uninstaller رو با حجم یک مگابایت دانلود کن و درایور قبلی رو به صورت کامل پاک کن (گزینه اول clean and restart recommend)

و بعد درایور جدید رو نصب کن و برو توی intel graphic setting ببین می شه تغییر داد یا از داخل خود گیم

Ali195
01-02-18, 11:32
درایور جدید رو دانلود و درایور گرافیک قبلی رو پاک و درایور جدید رو نصب کردم.الان رزولوشن 1080*1920 اضافه شد اما وقتی انتخابش می کنم انجام نمیشه و میگه باید نرخ refresh rate رو بالاتر ببرم .
refresh rate زوی 60 هرتز هست و از این بالاترم نمیره و فقط همین گزینه 60 هست.راه حلی داره؟

Speed Racer
01-02-18, 12:02
درایور جدید رو دانلود و درایور گرافیک قبلی رو پاک و درایور جدید رو نصب کردم.الان رزولوشن 1080*1920 اضافه شد اما وقتی انتخابش می کنم انجام نمیشه و میگه باید نرخ refresh rate رو بالاتر ببرم .
refresh rate زوی 60 هرتز هست و از این بالاترم نمیره و فقط همین گزینه 60 هست.راه حلی داره؟

اکثر مانیتورهای فول اچ دی LED ، رفرش ریت 60 هرتز دارن بنابراین باید روی 1920x1080 و 60 هرتز رو پشتیبانی کنه

گرافیک مجتمع پردازنده شما که از 4K هم در 60 هرتز پشتیبانی می کنه اما باید ببینیم مانیتور شما چیه و کابلش display port هست یا hdmi .

21743

Ali195
01-02-18, 12:09
مانیتور من led هست و با پورت vga به سیستم وصل میشه

Speed Racer
01-02-18, 12:12
مانیتور من led هست و با پورت vga به سیستم وصل میشه

مدل مانیتورت چیه؟ فول اچ دیه؟

Ali195
01-02-18, 15:49
مانیتور lg 19en33s_b هست.پورت hd نداره.وقتی که بازی رو اجرا می کنم این ارور رو میگیرم21747 وقتی که ignore میزنم بازی اجرا میشه gpu رو از توی بایوس 512 گذاشتم ولی تاثیری نداشت

Speed Racer
01-02-18, 16:42
خوب مانیتورت که فول اچ دی نیست شما میذاری روی فول اچ دی (1920x1080 ). باید روی بالاترین رزولوشنی باشه که پشتیبانی می کنه ولی اینکه روی medium و بالاتر می خوای باشه باید ببینی می شه یا نه

VRAM رو هم که ویندوز خودش تعیین می کنه ولی با راهکارهایی می شه تغییرش داد

لینک 3 تا ویدئو مربوط رو گذاشتم ببین با اینا کاری می تونی انجام بدی

لینک (Only the registered members can see the link)

Ali195
02-02-18, 12:31
اون ویدیو که مربوط به نرم افزار dxcpl بود قبلا انجام داده بودم و جواب نگرفتم.فکر کنم دو تا نرم افزار dxcpl هست حالا نمیدونم تفاوتی باهم دارن و باید از dxcpl خاصی استفاده کنم یا نه ؟ویدیویی که مربوط به افزایش video ram بود،اموزشش رو انجام دادم و video ram رو افزایش دادم اما باز هم وقتی رو بازی کلیک می کردم همون ارور قبلی رو میداد.
یه نکته دیگه رو هم بگم رزولوشنی که ویندوز recommend میکنه که استفاده کنم 768*1024 هست اما وقتی که از این رزولوشن استفاده می کنم نمیتونه کل دسکتاپ رو پوشش بده و از رزولوشن 768*1366 استفاده می کنم که کل دسکتاپم پوشش داده بشه.فکر میکنی میتونه از درایور مانیتور باشه.سرچ کزدم ببینم درایورش هست یا نه نتیجه درست درمونی نگرفتم

alireza40c
02-02-18, 16:16
Only the registered members can see the link

Ali195
02-02-18, 23:14
سلام
این نرم افزاری که گذاشتی دانلود نمیشه و پیام میده که لینک در دراپ باکس موجود نیست

Speed Racer
03-02-18, 00:54
اون ویدیو که مربوط به نرم افزار dxcpl بود قبلا انجام داده بودم و جواب نگرفتم.فکر کنم دو تا نرم افزار dxcpl هست حالا نمیدونم تفاوتی باهم دارن و باید از dxcpl خاصی استفاده کنم یا نه ؟ویدیویی که مربوط به افزایش video ram بود،اموزشش رو انجام دادم و video ram رو افزایش دادم اما باز هم وقتی رو بازی کلیک می کردم همون ارور قبلی رو میداد.
یه نکته دیگه رو هم بگم رزولوشنی که ویندوز recommend میکنه که استفاده کنم 768*1024 هست اما وقتی که از این رزولوشن استفاده می کنم نمیتونه کل دسکتاپ رو پوشش بده و از رزولوشن 768*1366 استفاده می کنم که کل دسکتاپم پوشش داده بشه.فکر میکنی میتونه از درایور مانیتور باشه.سرچ کزدم ببینم درایورش هست یا نه نتیجه درست درمونی نگرفتم

درایور مانیتور که فقط برای ویندوز 8 داره ولی اگه به Screen Resolution در ویندوز 10 بری و در قسمت display ببینی مانیتورت رو شناخته مشکل حله

عکس (Only the registered members can see the link)

چون شما ویندوز 10 داری به طور اتوماتیک Directx 12 رو توی خودش داره که شما می تونی توی Run عبارت dxdiag.exe رو وارد کنی و بعد اینتر کنی و در پنجره باز شده ورژن DirectX رو می تونی ببینی ک 12 هست (چون می خواستم بگم شاید مشکل از DirectX باشه که دیدم توی ویندوز 10 داره)

اون فایل dxcpl.exe توی پوشه System32 در درایوی که ویندوز نصب کردی هست و نیازی به دانلود نداری و کافیه dxcpl.exe رو هم توی Run وارد کنی که باز بشه

این ویدئو رو نگاه کن که روش انجام اینکار رو میگه (اگه قبلا دیدی که هیچی)

لینک (Only the registered members can see the link)

Ali195
03-02-18, 12:45
انگار display من با شما فرق میکنه اینجا مانیتور رو نشون نمیده21764 وقتی که روی display adapter properties میزنم مانیتور generic pnp monitor نشون میده.این ویدیو رو که فرستادی اموزشش رو انجام دادم و نتیجه ای نداشت.امروز pes 2018 نسخه لایتش رو نصب کردم و باز هم موقع اجرا همون ارور pes 2017 رو میداد که مثل قبلی باید ignore کنی تا وارد بازی بشی ،انگار از شر این ارور نمیشه خلاص شد .توی تنظیمات نسخه جدید low و medium و high نبود.توی بازی که لگی ندارم حالا نمیدونم اونایی که مستقیم وارد بازی میشن کیفیت بیشتری رو تجربه میکنن یا تفاوت انچنانی با من ندارن

Speed Racer
03-02-18, 13:14
انگار display من با شما فرق میکنه اینجا مانیتور رو نشون نمیده وقتی که روی display adapter properties میزنم مانیتور generic pnp monitor نشون میده.این ویدیو رو که فرستادی اموزشش رو انجام دادم و نتیجه ای نداشت.امروز pes 2018 نسخه لایتش رو نصب کردم و باز هم موقع اجرا همون ارور pes 2017 رو میداد که مثل قبلی باید ignore کنی تا وارد بازی بشی ،انگار از شر این ارور نمیشه خلاص شد .توی تنظیمات نسخه جدید low و medium و high نبود.توی بازی که لگی ندارم حالا نمیدونم اونایی که مستقیم وارد بازی میشن کیفیت بیشتری رو تجربه میکنن یا تفاوت انچنانی با من ندارن

مانیتور منم ال جیه اما generic pnp monitor رو نشون میده و مشکلی ندارم

فقط اگه دوست داری یه چند تا عکس با کیفیت از محیط بازی بزار ببینم محیطش چطوریه. بعد اینکه چند جا خوندم که بازی FIFA بهتر از PES هست البته تفاوتشون رو چون ندارم متوجه نشدم. شما که تو بازی فوتبال حرفه ای هستی نظرت چیه اصلا یه FIFA 18 نصب کن شاید اون قابل تنظیم باشه

توی ویندوز 7 یا 8 64 بیت هم این مشکل رو با PES داشتی یا اینکه فقط تو ویندوز 10 اینطوریه چون من هم که ویندوز 10 نصب کردم بعضی از درایورهای نرم افزاری رو ارور میداد و نصب نکرد مجبور شدم حذفش کنم

Ali195
04-02-18, 00:24
توی بازی فوتبال حرفه ای نیستم گاهی وقتا اینور و اونور تفننی بازی کردم.این سیستم رو چهار پنج ماه پیش بستم، یهویی بازی رو نصب کردم گفتم ببینم کیفیت گرافیک مجتمع چطوریه و تا چه اندازه میکشه.راستش سیستم قبلیم زغالی بود و با ویندوز xp کار می کردم تا حالا بازی رو روی ویندوز 7 یا هشت تست نکرده بودم. فیفا تا حالا بازی نکردم نمیدونم چطوریه .فیفا گرافیک بیشتری به نسبت pes نمیخواد؟راستی dxcpl.exe رو توی run تایپ کردم و اصلا همچین فایلی پیدا نشد.
21766
21765

Speed Racer
04-02-18, 00:40
توی بازی فوتبال حرفه ای نیستم گاهی وقتا اینور و اونور تفننی بازی کردم.این سیستم رو چهار پنج ماه پیش بستم، یهویی بازی رو نصب کردم گفتم ببینم کیفیت گرافیک مجتمع چطوریه و تا چه اندازه میکشه.راستش سیستم قبلیم زغالی بود و با ویندوز xp کار می کردم تا حالا بازی رو روی ویندوز 7 یا هشت تست نکرده بودم. فیفا تا حالا بازی نکردم نمیدونم چطوریه .فیفا گرافیک بیشتری به نسبت pes نمیخواد؟راستی dxcpl.exe رو توی run تایپ کردم و اصلا همچین فایلی پیدا نشد.
21766
21765

اون فایل توی System32 هست اگه نبود Directx12 رو نصب کن میاد

انصافا کیفیت بازی محشره دیگه از این بیشتر چی می خوای. اون high و بالاتر برای بازی های با صحنه های شلوغ کاربرد داره که جزئیات مشخص باشه برای فوتبال low هم خیلی خوبه

اینک لینک FIFA18 که اتفاقا اولی هم با پردازنده شماست

لینک (Only the registered members can see the link ..1c.1.64.psy-ab..0.0.0....0.Baotkh7lsQ4)

دوست دارم بازیت رو ببینم حیف که teamviewer دیگه کار نمی کنه

به نظرم تو بازی ها فوتبال از همه جذاب تره مخصوصا اگه چند نفر باشند که با هم بازی کنن

Ali195
04-02-18, 16:05
درسته فوتبال دسته جمعی کیف داره.باید فیفا 2018 رو هم بگیرم ببیمم چجوریه .ویدیو رم رو که افزایش دادم توفیری در اجرای بازی نداشت قبلا هم که دستش نزده بودم بازی با همین کبفیت اجرا میشد.ولی اگه مستقیم اجرا میشد یه چیز دیگه بود.موندم اخه علتش چیه که اینجوریه اگر کارت گرافیکش میکشه پس این ادا اصولها چیه21771dx diag زدم و دیدم که direct x 12 رو دارم.توی پوشه system32 فایل dxcpl رو پیدا نکردم

Speed Racer
04-02-18, 16:57
درسته فوتبال دسته جمعی کیف داره.باید فیفا 2018 رو هم بگیرم ببیمم چجوریه .ویدیو رم رو که افزایش دادم توفیری در اجرای بازی نداشت قبلا هم که دستش نزده بودم بازی با همین کبفیت اجرا میشد.ولی اگه مستقیم اجرا میشد یه چیز دیگه بود.موندم اخه علتش چیه که اینجوریه اگر کارت گرافیکش میکشه پس این ادا اصولها چیه21771dx diag زدم و دیدم که direct x 12 رو دارم.توی پوشه system32 فایل dxcpl رو پیدا نکردم

نمی دونم چرا نیست پس باید توی یکی از مسیر های زیر بگردی

c:\windows\system32\

c:\windows\winsxs

اگه نبود مثل اینکه می شه دانلودش کرد متناسب با ویندوز ولی من هر چی گشتم لینک دانلودش رو پیدا نکردم