PDA

مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای کارت گرافیک nvidia 210

javaheri69
26-01-18, 14:53
با سلام..مهندس کارت گرافیکمو باز کردم فن شو عوض کردم.بعد سوالم اینه این قسمتی که تو عکس مشخص کردم جای فن هست..ایا باید خمیر سیلیکون بزنم بهش یا ن فن رو بزارم روش؟؟
Only the registered members can see the link

Speed Racer
26-01-18, 15:40
سلام

همون قسمتی که مشخص کردی درست در وسط، به اندازه یک لپه خمیر سیلیکون بریز و مثلا با یک تیکه کوچیک مقوا خیلی آروم روی سطح پخشش کن نهایتا 40 درصد وسط تراشه رو بپوشونه ولی در نقطه مرکز تراشه کمی بیشتر باشه

بعد فن رو روش بزار و موقع بستن پیچ ها یا بست ها باید دقت کنی هیت سینک فن زیاد نلغزه که خمیر سیلیکون رو به اطراف پخش کنه

خمیر سیلکون هم ترجیحا deepcool Z5 باشه از اون سفید رنگ های چینی و تقلبی نباشه

---------------

با چه برنامه ای اون فلش رو ایجاد کردی؟

AMD>INTEL
26-01-18, 16:24
با سلام..مهندس کارت گرافیکمو باز کردم فن شو عوض کردم.بعد سوالم اینه این قسمتی که تو عکس مشخص کردم جای فن هست..ایا باید خمیر سیلیکون بزنم بهش یا ن فن رو بزارم روش؟؟
Only the registered members can see the link

بله فقط همون مربع که هسته و die پردازنده گرافیکی به مقدار بسیار کم خمیر بزنید . از خمیر مناسب هم استفاده کنید

javaheri69
28-01-18, 19:14
بله فقط همون مربع که هسته و die پردازنده گرافیکی به مقدار بسیار کم خمیر بزنید . از خمیر مناسب هم استفاده کنید

مهندس رفتم خمیر سیلیکون خریدم..ولی رنگش خاکستری هست..مشکلی نداره؟؟خمیر که زدم پخشش کنم یا ن؟؟

اخه قبلا خریدم رنگش سفید برا همین پرسیدم..

AMD>INTEL
28-01-18, 20:30
مهندس رفتم خمیر سیلیکون خریدم..ولی رنگش خاکستری هست..مشکلی نداره؟؟خمیر که زدم پخشش کنم یا ن؟؟

اخه قبلا خریدم رنگش سفید برا همین پرسیدم..

رنگش مهم نیست . فقط باید خیلی کم در هسته و مربع وسط gpu بزنید . نیاز به پخش کردن نیست