PDA

مشاهده نسخه کامل : گفت‌وگو درباره موجودی سخت‌افزارهای بازار و کمبود قطعات ناشی از ماینرها

Aliking7222
30-12-17, 13:23
خلاصه خداکنه زودتر جمع کنن بند و بساط این ماینرها رو
گند زدن به قطعات کامپیوتر.نه پاور وات بالا موجوده نه گرافیک درست درمون
اگه همینجور ادامه پیدا کنه باید gt750 اس ال آی کنیم:1. (28):

hosein1357
01-01-18, 12:11
خلاصه خداکنه زودتر جمع کنن بند و بساط اینارو
گند زدن به قطعات کامپیوتر.نه پاور وات بالا موجوده نه گرافیک درست درمون
اگه همینجور ادامه پیدا کنه باید gt750 اس ال آی کنیم:1. (28):

عزیز بخدا من ماینر نیستم ولی حرفتون به نظرم درست نیست نمیدونم تو کدوم شهر زندگی میکنید ولی الان همه کارتای 1050 و1060و1070و1080و1080 ti از برند ایسوس و msi مخصوصا توبازار موجوده تو لیون کامپیوتر مقداد آی تی آریا کامپیوتر تو پاساژ های کامپیوتر ولیعصر

Speed Racer
01-01-18, 12:28
عزیز بخدا من ماینر نیستم ولی حرفتون به نظرم درست نیست نمیدونم تو کدوم شهر زندگی میکنید ولی الان همه کارتای 1050 و1060و1070و1080و1080 ti از برند ایسوس و msi مخصوصا توبازار موجوده تو لیون کامپیوتر مقداد آی تی آریا کامپیوتر تو پاساژ های کامپیوتر ولیعصر

سلام

شاید شما ماینر نباشی ولی ممکنه قطعه فروش باشی والا چرا زحمت کشیدی تو این فروم ثبت نام کردی تا فقط جواب این کاربر رو بدی

ضمنا بحث موجود بودن یا موجود نبودن گرافیک نیست. بهتره پست ها رو کامل بخونی متوجه می شی و هدف از ایجاد این تاپیک، آگاهی دادن به کاربرهاست تا در جریان باشند

hosein1357
01-01-18, 14:01
سلام

شاید شما ماینر نباشی ولی ممکنه قطعه فروش باشی والا چرا زحمت کشیدی تو این فروم ثبت نام کردی تا فقط جواب این کاربر رو بدی

ضمنا بحث موجود بودن یا موجود نبودن گرافیک نیست. بهتره پست ها رو کامل بخونی متوجه می شی و هدف از ایجاد این تاپیک، آگاهی دادن به کاربرهاست تا در جریان باشند

نه جناب من خودمم گیمرم من کاری به مبحث تایپیک ندارم.شما دارید میگید بانک مرکزی هشدار داده این درست ولی من میگم چرا حرف دروغ باید زده شه مگه الان ما کمبود کارت گرافیک داریم ریخته تو بازار برید بخرید

Speed Racer
01-01-18, 14:15
نه جناب من خودمم گیمرم من کاری به مبحث تایپیک ندارم.شما دارید میگید بانک مرکزی هشدار داده این درست ولی من میگم چرا حرف دروغ باید زده شه مگه الان ما کمبود کارت گرافیک داریم ریخته تو بازار برید بخرید

خیلی از بچه های فروم RX 470 می خوان شما می تونی بگی کجا میفروشن و با چه قیمتی

hosein1357
01-01-18, 15:19
خیلی معذرت میخوام مگه انویدیا معلولیت داره که برن ای ام دی بخرن .انویدیا هم تو گیم عملکردش بهتره هم خنک تره هم کم مصرف تره همه هم میدونن اینو سری پاسکالش هم که دیگه ای ام دی رو له میکنه توگیم

ABC.ABC
01-01-18, 18:28
سلام
امروز یکی از دوستان رفته گرافیک بخره داخل پی سی سنتر شیراز سوال پرسیده گفتن فروش تکی نداریم ، گفته خب سه تا بدین ، گفته اجازه فروش نداریم.....

hosein1357
01-01-18, 19:12
سلام
امروز یکی از دوستان رفته گرافیک بخره داخل پی سی سنتر شیراز سوال پرسیده گفتن فروش تکی نداریم ، گفته خب سه تا بدین ، گفته اجازه فروش نداریم.....

درست میفرمایید یه سری فروشگاههای ..... مثل اون فروشگاه که اسم بردید یا rayansaba فقط جنساشو نشون میده ولی در اصل ندارن میخوان اعتبار بخرن بگن ما داریم مگه مواد مخدر که اجازه فروش ندارن برادرمن .منم پیارسال یه بار 980 ti استریکس ایسوس میخواستم فقط rayansaba موجود کرده بود ولی نمیفروخت یه ریگی به کفششونه ولی شما تشریف بیارید پاساژ کامپیوتر ایران ولیعصر یا مقداد کامپیوتر یا لیون یا آریا کامپیوتر انواع کارتای انویدیا رو موجود دارن تقدیمتون میکنن

Aliking7222
02-01-18, 17:35
آره دادا موجوده به قیمت 2 برابر!!!Msi rx 480 gaming x قیمتش قبل همین جریان ماین 1تومن بود!یا 1070 قیمتش نهایت 2 تومن بود!الان بی زحمت یه قیمت بگیر.اگه به قیمت قبل حمله ماینرا جایی سراغ داری معرفی کن من تعداد خییییلی بالا خریدارم

hosein1357
06-01-18, 09:48
آره دادا موجوده به قیمت 2 برابر!!!Msi rx 480 gaming x قیمتش قبل همین جریان ماین 1تومن بود!یا 1070 قیمتش نهایت 2 تومن بود!الان بی زحمت یه قیمت بگیر.اگه به قیمت قبل حمله ماینرا جایی سراغ داری معرفی کن من تعداد خییییلی بالا خریدارم

حرف حق جواب نداره.من فکر کردم منظور شما اصل موجود نبودن کارتاست