PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در ارتقا به اندروید 6 واسه نوت 4

Gamer621
02-01-18, 15:32
گوشیم نوت 4 مدل sm-n910f هستش ...رام رسمی واسه همین مدلو از سایت updatoگرفتم و با انواع برنامه های اودین زدم نصب .ولی نصب نمیده و همش خطا میده..وقتی تو قسمت دانلودینگ گوشی رفته بودم تا کابلو وصل کنم قسمت product name مدل گوشی رو 910p زده بود نمی دونم مشکل کجا می تونه باشه..ینی برد گوشی تعویضیه یا اندروید 5.1.1 رو مال یه گوشی دیگه روش نصب شده..در ضمن رو برچسب پشت باطری هم مدل گوشی رو همون910f زده..ممنون کمی راهنمایی کنید..

sfmth
02-01-18, 15:42
با خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرین یا حضورا برین نمایندگی
یا هم میتونین از طریق سایت سامسونگ ایران با واحد پشتیبانی چت انلاین داشته باشین

Gamer621
02-01-18, 15:52
با خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرین یا حضورا برین نمایندگی
یا هم میتونین از طریق سایت سامسونگ ایران با واحد پشتیبانی چت انلاین داشته باشین

داش ممنون از راهنماییت ولی من خارج از ایرانم ...و در ضمن گوشی رو کارکرد گرفتم...میشه آدرس این سایتو بدین...

sfmth
02-01-18, 16:15
داش ممنون از راهنماییت ولی من خارج از ایرانم ...و در ضمن گوشی رو کارکرد گرفتم...میشه آدرس این سایتو بدین...
سامسونگ توی خیلی کشور ها نمایندگی داره و میتونین برای پشتیبانی به اونجاها مراجعه کنین

Only the registered members can see the link

Gamer621
03-01-18, 08:16
اقا هر چی زور زدم نمی تونم باهاش چت انلاین کنم...نمیشه خودتون یه راهنمایی کنین...

sfmth
03-01-18, 09:27
اقا هر چی زور زدم نمی تونم باهاش چت انلاین کنم...نمیشه خودتون یه راهنمایی کنین...
شما توی چه شهر و کشوری هستین براتون ادرس پیدا کنم حضورا برین خودشون براتون رام درست رو میزنن
رام های رسمی سامسونگو از اینجا باید دانلوذ کنین یک امتحان بکنین
/Only the registered members can see the link
کد imei گوشیتون رو هم بدین ممنون میشم که بیشتر چک کنم این کد رو بگیرین تا بهتون بده
Only the registered members can see the link