PDA

مشاهده نسخه کامل : استفاده از NOTUS 400 روی AM4؟

ABC.ABC
30-12-17, 19:47
سلام
من این کولر رو روی رایزن 1700 نصب کردم اما جالب بود هرچقد پیچ رو چرخوندم تا کامل سفت شه نشد.....تا زمانی که کامل روی براکت چسبید و به دلیل بالا بودن براکت بیشتر سفت نشد
عکس هم پیوست شد
البته دما فک می کنم خوبه بیش از 55 نرفت زیر تست prime95 اما بهرحال فک می کنم اگه بیشتر سفت میشد بهتر بود تا در حین جا به جایی هم ، کولر روی پردازنده لغزش نداشته باشه

AMD>INTEL
30-12-17, 20:12
سلام
من این کولر رو روی رایزن 1700 نصب کردم اما جالب بود هرچقد پیچ رو چرخوندم تا کامل سفت شه نشد.....تا زمانی که کامل روی براکت چسبید و به دلیل بالا بودن براکت بیشتر سفت نشد
عکس هم پیوست شد
البته دما فک می کنم خوبه بیش از 55 نرفت زیر تست prime95 اما بهرحال فک می کنم اگه بیشتر سفت میشد بهتر بود تا در حین جا به جایی هم ، کولر روی پردازنده لغزش نداشته باشه

اینطور پیچ ها نیاز نیست کامل سفت شوند . فشار زیاد یا محکم کردن زیاد اینطور پیچ ها باعث بریدن پیچ اتصال میشه . همین که دما روی 55 هست نشان میده که کولینگ پردازنده به خوبی نصب شده است .

ABC.ABC
30-12-17, 21:57
اینطور پیچ ها نیاز نیست کامل سفت شوند . فشار زیاد یا محکم کردن زیاد اینطور پیچ ها باعث بریدن پیچ اتصال میشه . همین که دما روی 55 هست نشان میده که کولینگ پردازنده به خوبی نصب شده است .
درسته ممنون ، البته من چون کولرهای دیگه که نصب کردم کامل میشد سفت کرد عرض کردم
کسی تا حالا تست کرده که نوتوس 400 نسبت به کولر Wraith Spire چقد تفاوت داره؟

AMD>INTEL
31-12-17, 05:29
درسته ممنون ، البته من چون کولرهای دیگه که نصب کردم کامل میشد سفت کرد عرض کردم
کسی تا حالا تست کرده که نوتوس 400 نسبت به کولر Wraith Spire چقد تفاوت داره؟

روی ryzen 7 1700x حدود8 تا 10 درجه تو لود کمتر بود

ABC.ABC
31-12-17, 17:05
روی ryzen 7 1700x حدود8 تا 10 درجه تو لود کمتر بود
سلام
ممنون
1700x خنک کنندش Wraith Max بود یا Wraith Spire ؟
Only the registered members can see the link

AMD>INTEL
31-12-17, 18:00
سلام
ممنون
1700x خنک کنندش Wraith Max بود یا Wraith Spire ؟
Only the registered members can see the link

اگر منظورت بود . مدلی که تست کردم سمپل AMD بود .
بدون فن ارسال شده به دفتر ما