PDA

مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید یک دستگاه پرینتر چهار کاره با قیمت مناسب و جمع و جور

JiMmY.j
28-12-17, 13:58
سلام دوستان

من قصد دارم برای دفتر کارمون، یک دستگاه پرینتر چهار کاره یعنی با قابلیت های پرینت، کپی، اسکن و فکس خریداری کنم. ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند من رو راهنمایی کنند. فقط دوستان لطف کنند چند مدل در قیمت های مختلف مثلاً بازه های 500 هزار تومن تا یک میلیون و یک میلیون تا دو میلیون به بنده معرفی کنند. کیفیت دستگاه و همچنین کوچک و جمع و جور بودن اون در اولویت هست، چون فضای دفتر کارمون کمی محدوده.

با تشکر....

JiMmY.j
29-12-17, 18:27
همچنان نیازمند کمک دوستان هستیم....

AMD>INTEL
29-12-17, 18:57
سلام دوستان

من قصد دارم برای دفتر کارمون، یک دستگاه پرینتر چهار کاره یعنی با قابلیت های پرینت، کپی، اسکن و فکس خریداری کنم. ممنون میشم دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند من رو راهنمایی کنند. فقط دوستان لطف کنند چند مدل در قیمت های مختلف مثلاً بازه های 500 هزار تومن تا یک میلیون و یک میلیون تا دو میلیون به بنده معرفی کنند. کیفیت دستگاه و همچنین کوچک و جمع و جور بودن اون در اولویت هست، چون فضای دفتر کارمون کمی محدوده.

با تشکر....

HP Color LaserJet Pro MFP M277N Multifunction Laser Printer
قیمت حدود 1.300
----------------
جوهر افشان
Epson L550 Multifunction Inkjet Color Printer
با مخزن

JiMmY.j
30-12-17, 00:36
HP Color LaserJet Pro MFP M277N Multifunction Laser Printer
قیمت حدود 1.300
----------------
جوهر افشان
Epson L550 Multifunction Inkjet Color Printer
با مخزن

ممنون ولی پرینتر مواردی که معرفی کردید رنگی هست. من به پرینتر سیاه و سفید لیزری نیاز دارم.

Speed Racer
30-12-17, 01:32
سلام دوستان

با تشکر....

سلام

مدل زیر هست که فقط مشکلی که داره رنگش سفیده ولی من تو اینترنت دیدم که رنگ سیاهش هم هست که شیک تره ولی خوش قیمته

HP Laser Jet Pro MFP M26nw == 750000

----------

مدل زیر هم هست که چندین مدل داره و تا یک میلیون 800 همه پرینترها سایزشون یک اندازه هست بستگی به شما داره که بخواهید بیشتر هزینه کنید

HP LaserJet Pro MFP M127FN == 1300000

سایز همشون 216 x 356 میلی متر است

JiMmY.j
30-12-17, 01:57
سلام

مدل زیر هست که فقط مشکلی که داره رنگش سفیده ولی من تو اینترنت دیدم که رنگ سیاهش هم هست که شیک تره ولی خوش قیمته

HP Laser Jet Pro MFP M26nw == 750000

----------

مدل زیر هم هست که چندین مدل داره و تا یک میلیون 800 همه پرینترها سایزشون یک اندازه هست بستگی به شما داره که بخواهید بیشتر هزینه کنید

HP LaserJet Pro MFP M127FN == 1300000

سایز همشون 216 x 356 میلی متر است

ممنون

تا اون جایی که فهمیدم مدل اول سه کاره است و فکس نداره. اما مدل دوم مناسب بود....
فروشگاه خاصی سراغ دارید که بتونم تهیه کنم؟

Speed Racer
30-12-17, 02:24
ممنون

تا اون جایی که فهمیدم مدل اول سه کاره است و فکس نداره. اما مدل دوم مناسب بود....
فروشگاه خاصی سراغ دارید که بتونم تهیه کنم؟

بهترین فروشگاه دیجی کالا هستش

مدل های زیر هم هست که اولی رو می شه با اونی که در بالا گفتم مقایسه کرد دقیقا نمی دونم کدومش جدیدتره

HP LaserJet Pro MFP M127FS

HP LaserJet M1536DNF Multifunction == 2000000

این مدل دومی چاپ دورو هم داره و توی یک سایت دیگه غیر از دیجی یک میلیون و 750 به فروش می رسه با یکسال گارانتی تعویض. دیجی 250 گرونتر میده نمی دونم چرا؟

AMD>INTEL
30-12-17, 05:41
ممنون ولی پرینتر مواردی که معرفی کردید رنگی هست. من به پرینتر سیاه و سفید لیزری نیاز دارم.

اوکی مشکلی نیست ر سیاه سفید معرفی میکنم
HP LaserJet Pro MFP M127fn Multifunction Laser Printer