PDA

مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب درایور انویدیا

.exe
24-12-17, 00:05
سلام . جدیدا موقع نصب درایور کارت گرافیک gtx 1060 با خطای زیر مواجه میشم به نظرتون مشکل از چیه؟!!
21580
تو همین حالت میمونه و نصب کامل نمیشه

Speed Racer
24-12-17, 00:22
سلام

اول با برنامه Display Driver Uninstaller درایور قبلی رو به طور کامل پاک کن و بعد درایور جدید رو نصب کن

.exe
24-12-17, 01:14
سلام

اول با برنامه Display Driver Uninstaller درایور قبلی رو به طور کامل پاک کن و بعد درایور جدید رو نصب کن
این کارم کردم ولی مشکل حل نشد.

Speed Racer
24-12-17, 01:51
شما گرافیک آنبورد رو غیر فعال کن و در بایوس GTX 1060 رو به عنوان گرافیک اصلی قرار بده

آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کن و بعد مرحله نصب رو شروع کن. می تونی task manager رو باز کنی و در process آنتی ویروس رو انتخاب کنی و end process بزنی که کامل غیر فعال بشه

در مرحله نصب custom(advanced) رو انتخاب کن و بعد در مرحله نصب تیک perform a clean installation رو بزن و next رو بزن

تصویر (Only the registered members can see the link)

-------------------

یک راه داری که تو مرحله نصب اینترنت رو غیر فعال کنی و یک راه دیگه که عده ای این مشکل رو داشتن گفتن که باید اینترنت وصل باشه و 10 تا 15 دقیقه صبر کنی تا یکسری آپدیت هایی نصب بشه در پس زمینه و احتمالا باید ریستارت کنی و دوباره شروع به نصب کنی

--------------------

در task manager و در process شما nvidia رو پیدا کن و انتخابش کن و end process رو بزن. بعد فایل های زیر رو پاک کن و ریستارت کن

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nvd sp.inf file

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nv_ lh file

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nvo clock file

C:\Program Files\NVIDIA Corporation

C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation

AMD>INTEL
24-12-17, 05:36
سلام . جدیدا موقع نصب درایور کارت گرافیک gtx 1060 با خطای زیر مواجه میشم به نظرتون مشکل از چیه؟!!
21580
تو همین حالت میمونه و نصب کامل نمیشه

درایور قبلی حذف شده یا نه ؟

.exe
25-12-17, 02:06
درایور قبلی حذف شده یا نه ؟
بله درایور قبلی کامل حذف کردم

.exe
25-12-17, 03:44
شما گرافیک آنبورد رو غیر فعال کن و در بایوس GTX 1060 رو به عنوان گرافیک اصلی قرار بده

آنتی ویروس و فایروال رو غیر فعال کن و بعد مرحله نصب رو شروع کن. می تونی task manager رو باز کنی و در process آنتی ویروس رو انتخاب کنی و end process بزنی که کامل غیر فعال بشه

در مرحله نصب custom(advanced) رو انتخاب کن و بعد در مرحله نصب تیک perform a clean installation رو بزن و next رو بزن

تصویر (Only the registered members can see the link)

-------------------

یک راه داری که تو مرحله نصب اینترنت رو غیر فعال کنی و یک راه دیگه که عده ای این مشکل رو داشتن گفتن که باید اینترنت وصل باشه و 10 تا 15 دقیقه صبر کنی تا یکسری آپدیت هایی نصب بشه در پس زمینه و احتمالا باید ریستارت کنی و دوباره شروع به نصب کنی

--------------------

در task manager و در process شما nvidia رو پیدا کن و انتخابش کن و end process رو بزن. بعد فایل های زیر رو پاک کن و ریستارت کن

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nvd sp.inf file

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nv_ lh file

C:\Windows\System32\DriverStore\FileRepository\nvo clock file

C:\Program Files\NVIDIA Corporation

C:\Program Files (x86)\NVIDIA Corporation

این کارها رم انجام دادم ولی همون خطا رو میده.!

AMD>INTEL
25-12-17, 05:58
این کارها رم انجام دادم ولی همون خطا رو میده.!

این راهش هست به دقت انجام بده

Only the registered members can see the link

.exe
28-12-17, 00:58
این راهش هست به دقت انجام بده

تو متن بالا که شما فرستادی اولین مورد مشکل دایرکت ایکس عنوان شده بود. اما زمانیکه اومدم دایرکت ایکسو نصب کنم خطای زیرو داد:

Speed Racer
28-12-17, 01:16
تو متن بالا که شما فرستادی اولین مورد مشکل دایرکت ایکس عنوان شده بود. اما زمانیکه اومدم دایرکت ایکسو نصب کنم خطای زیرو داد:

سلام

به لینک زیر مراجعه کن

AMD>INTEL
28-12-17, 10:47

ویندوز 10 شما قدیمیه . جدیدترین ایزو را دریافت کنید و مجدد ویندوز را نصب کنید

.exe
29-12-17, 10:45
سلام

به لینک زیر مراجعه کن

سلام دوست عزیز. این دستورالعملیکه شما فرستادیو انجام دادم البته دو سه تا دستورش توی cmd خطا داد و بعد از اون هم ویندوز بالا نیومد که با سیستم ریستور برگردوندمش.

.exe
29-12-17, 10:49
ویندوز 10 شما قدیمیه . جدیدترین ایزو را دریافت کنید و مجدد ویندوز را نصب کنید
وای اصلا حوصله نصب ویندوز و اون همه برنامرو ندارم:1. (28):
وندوز من که همیشه آپدیت میکرد مگه فرقی میکنه که حتما باید فایل ایزو جدید بگیرم؟

Speed Racer
29-12-17, 10:51
سلام دوست عزیز. این دستورالعملیکه شما فرستادیو انجام دادم البته دو سه تا دستورش توی cmd خطا داد و بعد از اون هم ویندوز بالا نیومد که با سیستم ریستور برگردوندمش.

البته این دستورات تو سایت مایکروسافت بود ولی معذرت خواهی می کنم

خوب الان سیستمت درست شد و تونستی درایور رو نصب کنی یا همچنان همون طوریه

AMD>INTEL
29-12-17, 10:54
وای اصلا حوصله نصب ویندوز و اون همه برنامرو ندارم:1. (28):
وندوز من که همیشه آپدیت میکرد مگه فرقی میکنه که حتما باید فایل ایزو جدید بگیرم؟

بهترین کار همینه که اخرین ایزو را بگیری و نصب کنی .

.exe
29-12-17, 11:20
البته این دستورات تو سایت مایکروسافت بود ولی معذرت خواهی می کنم

خوب الان سیستمت درست شد و تونستی درایور رو نصب کنی یا همچنان همون طوریه
نه خواهش میکنم ، بله سیستم بالا اومده ولی هنوز مشکل پابرجاس البته یه آپدیت برای ویندوز اومده منتظرم نصب شه ببینم فرقی میکنه یا نه

.exe
29-12-17, 11:25
بهترین کار همینه که اخرین ایزو را بگیری و نصب کنی .
بسیار خوب اگه درست نشد ویندوز نصب میکنم.
فقط یه سوال حالا اگه این شدوپلی نصب نشه تو کارکرد گرافیک مشکلی بوجود میاد؟ چون چند وقتی هست که این مشکلو دارم ولی تو کار کارت گرافیک مسئله ای رو ندیدم و بدون مشکل بازیها رو اجرا میکنه.

AMD>INTEL
29-12-17, 11:48
بسیار خوب اگه درست نشد ویندوز نصب میکنم.
فقط یه سوال حالا اگه این شدوپلی نصب نشه تو کارکرد گرافیک مشکلی بوجود میاد؟ چون چند وقتی هست که این مشکلو دارم ولی تو کار کارت گرافیک مسئله ای رو ندیدم و بدون مشکل بازیها رو اجرا میکنه.

اگر تست کردید و مشکلی ندارد . پس مشکلی نیست .

.exe
29-12-17, 13:00
آقا مشکل از همون بروز نبودن ویندوز بود. ولی خدارو شکر با آپدیت حل شد. ممنون از دوستانیکه بنده رو راهنمایی کردن:11():

AMD>INTEL
29-12-17, 13:30
آقا مشکل از همون بروز نبودن ویندوز بود. ولی خدارو شکر با آپدیت حل شد. ممنون از دوستانیکه بنده رو راهنمایی کردن:11():

خواهش میکنم . تاپیک قفل میشه