PDA

مشاهده نسخه کامل : درخواست اطلاعات در مورد یک نمونه CD DRIVE

Neo
17-11-06, 20:51
با سلام

چند وقت پیش یه فیلم دیدم که سی دی رام که صاحب کامپیوتر داشت به صورت رومیزی بود یعنی سی دی رامش روی میز کارش بود می خواستم بدونم جریان این نوع سی دی رام ها چی هست رو سیستم های عادی نصب میشن یا نه !! بعدش فلاپی درایو رومیزی هم دیدم .

می خواستم ببینم اگه کسی منظور منو متوجه شده برام چند تا عکس از نوع درایو ها بزاره و قیمتشون رو تو ایران به من بگه .

با تشکر

Shahryar
17-11-06, 21:10
با سلام

چند وقت پیش یه فیلم دیدم که سی دی رام که صاحب کامپیوتر داشت به صورت رومیزی بود یعنی سی دی رامش روی میز کارش بود می خواستم بدونم جریان این نوع سی دی رام ها چی هست رو سیستم های عادی نصب میشن یا نه !! بعدش فلاپی درایو رومیزی هم دیدم .

می خواستم ببینم اگه کسی منظور منو متوجه شده برام چند تا عکس از نوع درایو ها بزاره و قیمتشون رو تو ایران به من بگه .

با تشکر

سلام همزاد خوبی ؟ :23: آواتارم که همین طوری برداشتی ولی اشکالی نداره ...
عضو شدنت را تبریک میگم...
بله عزیز این ها درایو های نوری External هستند که اینترنال نیستند و بیرون کیس هستند و شما می تونی استفاده کنی ... بله در ایران هم هستند ولی قیمت های بالایی دارند مثلا حدودا 100 تومن و به بالا ...این هم چند تا عکس :
Only the registered members can see the link
این دی وی دی رایتر سونی DRU820A هست که اینترنالش 50 تومنه ایکسترنالش DRX820A هست که 115 تومنه...
این هم یکی دیگه :
Only the registered members can see the linkاین یکی هم ایسوس هست همون قیمت ها یعنی 50 تومن اینترنالشه و اکسترنالش 100 تومن ...
این درایو ها به USB 2.0 به سیستم وصل می شوند...
شاد و پیروز باشید
شهریار:83:

Neo
17-11-06, 22:21
سلام شهریار جان

بابت آواتار شرمنده دیکه آخه همین آواتار رو از خودت تو P30world گرفته بودم دیگه منم خوشم اومده بود ازش گذاشتمش این جا دیگه باید ببخشید .

از راهنماییت ممنونم کارم رو راه انداخت ولی من هنوز یه چیز رو درست متوجه نشدم اون عکس اولی که گذاشتی به صورت عمودی هست می خواستم ببینم طرز کار اون چطوری هست چطوری سی دی رو به صورت عمودی می خونه. اگه میشه چند تا عکس دیگه هم واسم بزار آخه از نوع درایو ها خوشم می یاد .

راستی یه چیز دیگه شما گفتی که این درایوها با کابل USB به سیستم وصل میشن می خواستم ببینم این اتصال سرعت انتقالش بیشتر از سرعت اتصالی هست که با Come Port میشه یا نه !! بعد هم اتصال با USB بر روی سرعت کامپیوتر تاثیر داره یا نه ؟ می دونم بی ربطه ولی همین جوری می خوام بدونم !

فعلن عزیز اینا رو جواب بده تا بعدببینم چی به ذهنم می رسه Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

M A H R A D
17-11-06, 22:49
سلام دوست عزیز ...

بله سرعت پورت USB خیلی بیشتر از سایر گذرگاه هاست ...

در مورد تاثیر گذاشتن روی سرعت سیستم هم باید بگم این طور نیست ... یعنی باعث کاهش سرعت نمیشه ...

M A H R A D
17-11-06, 22:53
خب این هم چند تا عکس که درخواست کرده بودید :

سپاس

Shahryar
18-11-06, 16:48
سلام شهریار جان

بابت آواتار شرمنده دیکه آخه همین آواتار رو از خودت تو P30world گرفته بودم دیگه منم خوشم اومده بود ازش گذاشتمش این جا دیگه باید ببخشید .

از راهنماییت ممنونم کارم رو راه انداخت ولی من هنوز یه چیز رو درست متوجه نشدم اون عکس اولی که گذاشتی به صورت عمودی هست می خواستم ببینم طرز کار اون چطوری هست چطوری سی دی رو به صورت عمودی می خونه. اگه میشه چند تا عکس دیگه هم واسم بزار آخه از نوع درایو ها خوشم می یاد .

راستی یه چیز دیگه شما گفتی که این درایوها با کابل USB به سیستم وصل میشن می خواستم ببینم این اتصال سرعت انتقالش بیشتر از سرعت اتصالی هست که با Come Port میشه یا نه !! بعد هم اتصال با USB بر روی سرعت کامپیوتر تاثیر داره یا نه ؟ می دونم بی ربطه ولی همین جوری می خوام بدونم !

فعلن عزیز اینا رو جواب بده تا بعدببینم چی به ذهنم می رسه Only the registered members can see the link Only the registered members can see the link

خواهش می کنم عزیزم ...
ببین عزیز بله سرعتش بیشتر است البته USB بالاترین انتقال سرعت را در کل نداره ولی برای این پورت ها بله ...
اون هایی هم که عمودی هستند شما دیسک را به صورت عمودی در اون ها قرار میدین و طوری هستند که نمی افتند .
آین هم چند تا عکس دیگه :
شما این عکس که نگاه کنی خیلی چیزا را می فهمی:
باتشکر شهریار:26: